PDA

View Full Version : Как да сваля момиче



koceto_00
03-14-2013, 18:32
Здравейте работата е там, че харесвам едно момиче, а на мен по принцип не ми върви с момичетата някои казва, че си имало дадена тактика по която ти вържат та моля ви дайте съвет тактита или начин по който да я сваля да кажа също, че съм срамежлив :D та благодаря ви предварително!! :) :) :)

notlike
03-14-2013, 20:27
Тея тактики за свалячи са, хахаха. Много е смешно, когато някой, който си няма хал-хабер от тея работи, тръгне да ги прави. Толкова очебийно и смешно. Просто заговори момичето, покани го на среща и така. Що народ се изложи покрай тея "свалки". Няма тактика. Това е като да подходиш на различни футболни съперници по един начин. Или трябва да си МНОГО добър, за да караш всички да се съобразяват с теб, или просто променяш постоянно подходите. Хайде със здраве!

Tsukuda_Hiroshi
03-15-2013, 19:12
Авторе, добре че има такива тактични играчи като тия, дето са ти се похвалили, че да останат момичета и за нас - НЕ-тактичните :lol:
Тактиката е да бЪдеш себе си. Нали не искаш някоя заблудена от фалшивия ти блясЪк гЪска, да хареса този, за когото те мисли и за когото се представяш, а не този, който всЪщност си?

ararat
03-16-2013, 04:20
От къде ще сваляш това момиче бе??? Намери си някоя дето живее на по-долните етажи

AnzaRe
03-16-2013, 10:18
Ляв десен и е твоя.

teddy2013
03-16-2013, 12:57
Покани я да излезете

s40t4
03-16-2013, 15:04
Тухла четворка винаги върши работа...

kyka1
03-16-2013, 18:16
Тактика има във шаха при любовта е друго, нарича се среща и винаги е много по сполучлива във това да си измисляш тактики :)

tori
03-16-2013, 18:23
Удари я с тухла по главата. Покани я да излезете и бъди себе си.

~The Smile~
03-16-2013, 19:15
Излезте заедно.

d.anny..
03-17-2013, 11:08
Тухла четворка винаги върши работа...

Ахахаххха.. ДА! Как да "сваля" момиче.. толкова смешен израз.. не ти ли звучи по-добре "Как да впечатля момиче?" ;)
За да впечатлиш момиче не се дръж като идиот, не опитвай с онези безнадеждни и изтъркани "свалки". Бъди себе си (надявам се да не си идиот), дръж се естествено, бъди мил, опитай се да я опознаеш, разпитай я за вкусовете й.. било то към музика,храна,филми,книги, любими места, хобита и т.н. Дръж се като джентълмен. Не е толкова трудно като се постараеш! :) ииии всичко ще се нареди с времето, ако е писано :D

Illusion772
03-17-2013, 11:51
Един съвет изчети каквото има в интернета по тая тема и НЕ следвай някои от горните съвети като например "бъди мил или разпитвай я за вкусовете й" това си е социално харакири и доброволно набутване в friendzone-на, тия въпроси и опознаването се прави на по-късен като 1ва втора среща (поне според мен).

d.anny..
03-17-2013, 16:42
Един съвет изчети каквото има в интернета по тая тема и НЕ следвай някои от горните съвети като например "бъди мил или разпитвай я за вкусовете й" това си е социално харакири и доброволно набутване в friendzone-на, тия въпроси и опознаването се прави на по-късен като 1ва втора среща (поне според мен).

А преди опознаването какво е?? Забиване.. хахаха!? :)

N1ksun
03-17-2013, 16:56
Камик пуглъвътъ .