PDA

View Full Version : Растеж



CauseTheScene
03-14-2013, 20:33
Здравейте ,
Аз съм на 13 и от няколко седмици ходя на фитнес ... Проблема е ,че се страхувам ,че ще ми спре растежа ,защото съм чувал,че силовото вдигане, борбата и други спортове увеличават гравитационната сила върху костите и ако се правят прекалено интензивно или твърде натоварващо, могат да повлияят неблаготворно на растежа.Висок съм 173 ,но това за мен е прекалено малко..Искам да ви попитам има ли някакви упражнения , които да ми помогнат да не си спирам растежа..

:))

DownloadVirus
03-14-2013, 20:35
Здравейте ,
Искам да ви попитам има ли някакви упражнения , които да ми помогнат да не си спирам растежа..

:))

Не

Mladenoff
03-14-2013, 20:38
защо ходиш на фитнес ?

Horrificus
03-14-2013, 20:42
Ориентирай се към друго, много си малък за фитнес, ходи бягай или на някакво бойно изкуство

firstdiesel
03-14-2013, 20:44
едва ли следващите години ще клякаш с над 300 кг, така че няма проблеми :D

CauseTheScene
03-14-2013, 21:01
@Mladenoff
Защото се ядосвам ,когато си видя хилавото тяло в огледалото , това ме мотивира най-много ,а и фитнеса помага за всички мускули (тоест мога да тренирам за крака,ръце,гърди,корем,гръб и т.н.) докато в различните спортове развиват различни части на тялото...
@Horri Правя два пъти в седмицата кардио и мисля ,че е достатъчно , лятото ще бягам в парка в моя град...
@first откъде знаеш , може да ме видиш след 3-4 години да подобрявам рекорди на олимпиадата за вдигане на тежести...

Та отклонихте се от главния въпрос :
Има ли някакви упражнения,които да помагат .

Falstad
03-14-2013, 21:12
Фитнеса по скоро ще ти помогне за разтежа,в никакъв случай няма да го спре но най-вече всичко си е до ген.

redbul2
03-15-2013, 18:08
Не ходи на фитнес,че може да се набиеш от тежестите. И от 173 см ще станеш 163 и много ще ревеш после. Всички мацки на даскало ще те подиграват. Ще викат "фука се с мускули,а от земята не се вижда! Дребосък! Айде чупка!" И така.

Ime_Nqma
03-16-2013, 13:39
Не ходи на фитнес,че може да се набиеш от тежестите. И от 173 см ще станеш 163 и много ще ревеш после. Всички мацки на даскало ще те подиграват. Ще викат "фука се с мускули,а от земята не се вижда! Дребосък! Айде чупка!" И така.

Чак ся загрях мнението ти ха-ха.Авторе ходи на лостове като те е страх(ефекта е огромен, дае)

firstdiesel
03-16-2013, 17:13
Чак ся загрях мнението ти ха-ха.Авторе ходи на лостове като те е страх(ефекта е огромен, дае)

xD без коментар!

Marrssi
03-17-2013, 10:20
Вие луди ли сте? аз съм на 14 и миналото лято бях 1.60 и ходех 3 месеца на фитнес. Сега съм 1.68-9... въобще не може да ти спре разтежа ако не правиш клекове и лег преса. И е невъзможно от 1.73 да станеш 1.63 или по-малко.

firstdiesel
03-17-2013, 10:57
Вие луди ли сте? аз съм на 14 и миналото лято бях 1.60 и ходех 3 месеца на фитнес. Сега съм 1.68-9... въобще не може да ти спре разтежа ако не правиш клекове и лег преса. И е невъзможно от 1.73 да станеш 1.63 или по-малко.

he's trolling

Marrssi
03-17-2013, 11:12
Човека ви пита въпрос, вие тролвате. Винаги сте така, няма човек който нормално да обясни. Веднага като някой направи тема вие почвате да го критикувате и да го тролвате... бахти.

Mladenoff
03-17-2013, 11:35
Може би, защото едни и същи теми се въртят тука всекидневно. Има тонове информация изписана вече, да не говорим, че като се хвърли едно око в bb-team и bodybuilding.com, на този подфорум почти му се обезсмислят фитнес темите.

Marrssi
03-17-2013, 12:21
Може би, защото едни и същи теми се въртят тука всекидневно. Има тонове информация изписана вече, да не говорим, че като се хвърли едно око в bb-team и bodybuilding.com, на този подфорум почти му се обезсмислят фитнес темите.

Не всеки знае всичко, и не всеки е хакер и да намира всичко... за това се пита.

redbul2
03-17-2013, 18:32
Здравейте ,
Аз съм на 13 и от няколко седмици ходя на фитнес ... Проблема е ,че се страхувам ,че ще ми спре растежа :))
Без бодеж няма растеж!
Анабола прави вола.
Без химия няма физика! :D

Mladenoff
03-17-2013, 21:25
Без препарати няма резултати!



П.П. Еххх, зобче, зобче, какво направи ти с мойто черно дробче :(

CauseTheScene
03-18-2013, 15:34
Проверил съм над 15 теми в различни сайтове и навсякъде те бяха различни ...В някой се казваше ,че вреди ,а в други не ? Осъзнавам ,че спира растежа ,но ви питам има ли някакви упражнения ,които да спомогнат да се развивам ?

Mladenoff
03-18-2013, 16:32
Дигай смело, бате :) Като стигнеш вече да дигаш 2 пъти собственото си тегло на базови упражнения, е - тогава може да си направиш малко почивка

DownloadVirus
03-18-2013, 16:33
Проверил съм над 15 теми в различни сайтове и навсякъде те бяха различни ...В някой се казваше ,че вреди ,а в други не ? Осъзнавам ,че спира растежа ,но ви питам има ли някакви упражнения ,които да спомогнат да се развивам ?

Осъзнато деградирал си,защото нищо не си осъзнал.

npp
03-18-2013, 16:39
Здравейте ,
Аз съм на 13 и от няколко седмици ходя на фитнес ... Проблема е ,че се страхувам ,че ще ми спре растежа ,защото съм чувал,че силовото вдигане, борбата и други спортове увеличават гравитационната сила върху костите и ако се правят прекалено интензивно или твърде натоварващо, могат да повлияят неблаготворно на растежа.Висок съм 173 ,но това за мен е прекалено малко..Искам да ви попитам има ли някакви упражнения , които да ми помогнат да не си спирам растежа..

:))


по принцип интензивните баскетбол тренировки спомагат растежа, но не трябва да тренираш вдигане на тежести и тям подобните

DownloadVirus
03-18-2013, 16:43
по принцип интензивните баскетбол тренировки спомагат растежа, но не трябва да тренираш вдигане на тежести и тям подобните

Спомагат и да затъпяваш както става при теб!

CauseTheScene
03-18-2013, 19:14
Вирус ненужен спам като твоя не ми е нужен , благодаря за опита все пак ..Много сте ми интересни , човек ви пита нещо ,а вие трябва да си изкажете оригофренското мнение ,което няма никакъв смисъл и не помага в случая изобщо .Единствените ,които ми дадоха някакъв качествен отговор за дизел и младеноф

Falstad
03-18-2013, 19:37
Значи както казах по-горе...Фитнеса няма да те смали освен ако не вдигаш космически тежести...Но пък не се подвеждай от най-голямата глупост и мит,че от баскет се расте.

DownloadVirus
03-18-2013, 20:11
Вирус ненужен спам като твоя не ми е нужен , благодаря за опита все пак ..Много сте ми интересни , човек ви пита нещо ,а вие трябва да си изкажете оригофренското мнение ,което няма никакъв смисъл и не помага в случая изобщо .Единствените ,които ми дадоха някакъв качествен отговор за дизел и младеноф

Кой пък го грее теб к'во ти е нужно.Изказа си некомпетентното мнение по въпроса,за когото си чел на 15 места и си стигнал до тези заключения.Къде чете точно,космополитан или бг-мама .Там някъде ще е.

orbitprofessional
03-18-2013, 20:13
И аз съм на 13 и съм висока 170 ииии ако питаш мен АЗ НЕ ИСКАМ ДА РАСТА ПОВЕЧЕЕЕ !! И според мен едва ли има такива упражнения ;)

firstdiesel
03-18-2013, 21:26
вируса е прав ... никъв кур няма ти стане ако дигаш, ама ти нали си самоуверен подрастващ отворко и си знаеш всичко ... айде лека и доходна ...

1000 пъти сме отговаряли ... няма отркити начини за стимулиране на растежа на височина.

влиянието на спортовете каот баскетбол, волейбол, щанги, борба са МИТОВЕ!

спортовете които смаляват са бобслей (онва със шейните) - 5G; формула 1 - 6G

а с щанги за да постигнеш такава сила, трябва ... да създаваш гравитация и да огъваш времето :D

като спортуваш и се храниш правилно използваш потенцияла на генетиката ти за да се развиеш максимално ...