PDA

View Full Version : Да се отчайвам ли?



byby0202
03-14-2013, 21:58
Здравейте!Не мога да разбера защо все,като си харесам някого нещо се прецаква.Има едно момче с него си писахме в продължение на две седмици всяка вечер си пишехме и то по 3-4 часа непрекъснато.Той ми е от курса,няколко пъти сме говорили,но никога насаме.Поканих го другата седмица да излезем и той се съгласи.И ся стоя си аз във фб и гледам човека вече е обвързан.Обаче аз лудата реших да харесам статуса.Много се издразних.Не знам,какво им става на момчетата,но от Декември насам всичко е много сложно.Няколко момчета се опитваха да ме зарибяват,а си имаха приятелки-канеха ме на срещи и тем подобни глупости.Аз естественно не им вързах,при положение,че си имат гаджета,за кво трябваше да се явявам,като един вид любовница?смятам,че е подло.Седя и пиша тук,защото вече толкова съм се отчаяла от момчетата,че чак се нервя и на себе си.

s40t4
03-14-2013, 22:54
Освен да те поканя да излезем ;)

byby0202
03-14-2013, 23:20
Как само ме разсмя :Д

marilyn
03-14-2013, 23:32
Споко, не всички са обвързани. Ще си намериш някой готин момък, който да си струва. Според мен просто все на такива си попадала по някаква случайност. Евалата, че не си се занимавала с обвързани, все пак.

DS
03-15-2013, 01:49
Няма кво да се коркаш, нормално е понякога да не ти се отвори парашута ;)
Фатката е да продължаваш... това че веднъж си захапала кисела ябълка, не означава да спреш да ядеш ябълки...
Относно момчетата... на по 20 години трудно някой ще ти даде сигорна и сериозна връзка, но знае ли човек... не ме разбирай и погрешно, ся да не се метнеш на някой 30+ годишен чичко! :p
Просто си свиркай и продължавай да си живееш живота!
Любовта рано или малко по-късно ще те споходи! ;)

marin4itu
03-15-2013, 05:42
Като цяло започни да наблягаш на живия контакт, а не на он лайн чатовете..

Amore-Mio*
03-15-2013, 14:20
Вземи действай и извън интернет.

sexa_na_kompleksa
03-15-2013, 15:14
"Да се отчайвам ли?" - Ама при теб така ли става - казваш си "Ей, сега ще се отчая" и хоп, вече си отчаяна?

Не бързай, по-добре си намери някой свестен... и свободен. Отколкото с първия срещнат.
Успех!

DENKAZ
03-16-2013, 21:16
Нека се отчаяме...сега.

d.anny..
03-17-2013, 18:01
Нека се отчаяме...сега.

Хахахаха.. СТАРТ!
Какво означава.. да започвам ли да се отчайвам.. как може млад човек като теб да е с такава нагласа ?? Два-три неуспешни опита и айде да се отчайваме.. Пълни глупости. Я малко се стегни и се поогледай . Гледай да не се отчайваш от себе си, а не от момчетата. Не разчитай много,много на околните хора, вярвай в себе си и очаквай единствено от себе си, за да се разочароваш само от себе си, а не от хората. Е, да, желателно е да няма разочарования.. но нека те зависят само от теб, не и от околните, ако ме разбираш?? Стегни се малко и бъди по-силен характер. Любовната връзка между двама..не е толкова важна, колкото това да вярваш в себе и да градиш силна и качествена личност! ;)