PDA

View Full Version : Болка в задните части



mrKiss
03-15-2013, 00:12
Здравейте! Проблемът е следния: имам едно доста зачервено място точно над ануса и ме боли немалко. Особено когато застана в полу-легнало/седнало положение и го натисна, болката е голяма. Не ми се занимава с лекари, затова питам тук дали някой знае какво е това, от какво се е получило и има ли начин да го оправя (с времето или с разни мазила)? Като го натисна с ръка ми изглежда като някакво топче или по-скоро да е някоя кост...?

Само да кажа, че последните 2-3 месеца доста често ми се случва да седя в това полу-легнало положение. Не ми се вярва, но дали има вероятност проблемът да идва от това?

Според вас ще се оправи ли с мазила като Фастум Гел, Дийп Рилийф и подобни?

magi_dark
03-15-2013, 22:23
Мазилата няма да помогнат,от това което описваш,според мен има два варианта или е гнойник или са хемороиди..... По добре отиди на лекар да те погледне

Horrificus
03-15-2013, 22:40
Ако си стоял наистина в такова положение често е възможно появяването на цирей. При пипане усещаш ли шило? По принцип точно на това място се образуват циреи точно от постоянно залежаване. Задължително отиди на лекар да ти го види, не е болка за умиране.

mrKiss
03-15-2013, 23:27
Точно мога да кажа, че прилича на шило като го пипам... Какъв е този цирей? Как мога да го махна? - без лекари, моля

Възможно ли е ако се раздвижа повече да изчезне?

mrKiss
03-15-2013, 23:28
Мазилата няма да помогнат,от това което описваш,според мен има два варианта или е гнойник или са хемороиди..... По добре отиди на лекар да те погледне

Хемороиди на 19 годишен не ми изглежда наред... ако е гнойник имаш ли идея как се маха? - без лекари, моля

Horrificus
03-15-2013, 23:46
Точно мога да кажа, че прилича на шило като го пипам... Какъв е този цирей? Как мога да го махна? - без лекари, моля

Възможно ли е ако се раздвижа повече да изчезне?
Отиди на лекар, няма от какво да се плашиш. На много хора им се образуват такива неща, не си първият, нито последният. Пиши после какво е станало.

mrKiss
03-15-2013, 23:52
Отиди на лекар, няма от какво да се плашиш. На много хора им се образуват такива неща, не си първият, нито последният. Пиши после какво е станало.

Проблемът е, че не съм в България, а тук да се оправя с лекари е малко по-трудно. Затова търся алтернативи, приемам всякакви предложения!

mrKiss
03-16-2013, 22:15
Всичко е наред, благодаря на отзовалите се!