PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя...



huba_buba
03-15-2013, 07:24
Не знам какво да правя и дали да кажа на приятелката си...историята е следната, тя винаги ме копира и се опитва да прилича на мен...запозна се с едно момче което живее близо до нашият град и решиха да се срещнат на живо, когато обаче той я срещнал видял че тя не е същият човек с който си е говорил по телефона, писал си е или пък е слушал по skype. тогава се запознах с него и откри че приятелката ми се държала като мен през цялото време и той ми сподели че по-скоро има чувството че е ходел с мен през цялото време. допаднахме си след което той я заряза и сега сме заедно с него, искам да и кажа и искам да знае за нас с него въпреки че ще я нарани но как да и го кажа...знам постъпих подло но хем него го обичам хем не искам да нараня нея...ПОМОЩ!

wasch0
03-15-2013, 08:26
Няма да коментирам глупавите ти действия. По-добре й кажи докато не е разбрала сама.

minchorna
03-15-2013, 08:47
Мега долната и тъпа постъпка! Първо трябваше да говориш с нея ,да й обясниш ситуацията,да се изясните и тогава да правиш каквото и да било!

Magnolia13
03-15-2013, 09:57
Кофти... каквото и да и' кажеш ще и' стане гадно... но и' кажи колкото се може по-скоро, защото ако разбере сама ще е по-зле. Постави се на нейно място: Как би реагирала ти и какво би искала да чуеш?

Amore-Mio*
03-15-2013, 10:00
Не мога да разбера защо нападате нея, като в случая момчето избира с коя да е - така, че лошо не виждам. Особено когато и двамата си се харесват. Приятелката, ако е истинска - ще разбере.
Иначе, авторке, кажи й.

huba_buba
03-15-2013, 16:51
Знам че постъпих много гадно с приятелката си, но както и да и кажа тя няма да разбере, не ми е приятно да се крия от всички само и само за да не и стане гадно и знам че всеки ще ме обвинява но моля да разберете как се чувствам и да ми дадете обективен съвет, така или иначе вече станалото-станало!

idontunderstand
03-16-2013, 19:05
"Приятелка"

hey.mistery
03-16-2013, 21:45
Наистина е много кофти цялата тази работа. Не го одобрявам особено, но това си е твое решение .. Според мен трябва да събереш кураж и да й кажеш колкото се може по-бързо! Ако разбере, че го криеш от дълго време ще е още по-кофти и гадно за нея, че си я лъгала толкова време. Първо я попитай дали има още силни чувства към него, после се опитай да й обясниш нещата по-възможно най-лекия начин без да я засягаш много.
Късмет! (Ще ти е нужен :D ) :)

Ospi
03-16-2013, 21:51
Ами така става, когато копираш някой, ползваш неговите реплики и това онова. Действа, но в крайна сметка хората разбират кой всъщност си и такам. Според мен стой с момчето. Не мисля, че ще те разбере особено.

huba_buba
03-17-2013, 06:06
Ами така става, когато копираш някой, ползваш неговите реплики и това онова. Действа, но в крайна сметка хората разбират кой всъщност си и такам. Според мен стой с момчето. Не мисля, че ще те разбере особено.

как ли един човек да ме разбере напълно...не знам просто трябва да й кажа но ... не знам как

huba_buba
03-17-2013, 06:07
Наистина е много кофти цялата тази работа. Не го одобрявам особено, но това си е твое решение .. Според мен трябва да събереш кураж и да й кажеш колкото се може по-бързо! Ако разбере, че го криеш от дълго време ще е още по-кофти и гадно за нея, че си я лъгала толкова време. Първо я попитай дали има още силни чувства към него, после се опитай да й обясниш нещата по-възможно най-лекия начин без да я засягаш много.
Късмет! (Ще ти е нужен :D ) :)
мс ще взема съветът ти впредвид и ще се пробвам :)

d.anny..
03-17-2013, 10:50
Не повтаряй постъпката си, долно е. Не те нападам и не искам да те обиждам, но просто си действала неразумно, без да обмислиш нещата. Всичко е в твои ръце да поправиш грешката си, а ако приятелката ти държи на теб и те обича, ще те разбере. Човек се учи от грешките си. Успех за напред! :)

huba_buba
03-18-2013, 16:31
поправих я, реших че няма смисъл да си развалям отношенията с приятелката за да се радвам на човек който не знам в кой момент може да се окаже несигурен в чувствата си....

d.anny..
03-18-2013, 18:11
Браво!