PDA

View Full Version : Притеснявам се



SexyBitch
03-15-2013, 08:14
Ии така, моята история е бая шашава... Ходя с приятела си вече въори месец, като цяло е миличък и мисля, че ме обича, но аз съм много притеснителна...хващам се за най-малкото и се притеснявам докрай...той е 12 клас и учи много, виждаме се рядко ии напоследък той се държи ту мило, ту една идея критично...вчера ми каза, че било леко досадно да му пиша първа (wtf O.o) каза "ако исках аз щях да ти пиша сеш се" ии ми стана бая тъпичко, а след това вика мило това мило онова...и сега се чудя какво да правя, много съм нерешителна и се чудя дали още ме обича, дали иска да скъса с мене...много хора ми казват да се успокоя, защото много се притеснявам, моля дайте си мнението :)

minchorna
03-15-2013, 08:49
Не му пиши и не го търси първа.Изчакай да видиш кога ще се сети и дали ще му направи впечатление дали не го търсиш вече:) За това дали те обича или не,мисля че няма как да ти дадем точен отговор...

Amore-Mio*
03-15-2013, 09:58
Щом иска да не му пишеш първа - удовлетвори неговото желание.
Вероятно е напрегнат заради учението и всичко останало, и си го изкарва на околните. А точно в този момент ти си била под прицел. Разбери го. Удовлетвори това, което е пожелал. Тъкмо ще видиш кога ще се сети да те потърси.

xallsax
03-15-2013, 10:53
то пък и вие жените се хващате за най-малкото. просто е бил изнервен или е имал кофти ден все пак е 12 клас и му предстоят ДЗИ-та. Недей се притеснявай толкова :)

sexa_na_kompleksa
03-15-2013, 12:23
От два месеца сте заедно, малко е рано да се говори за обич.
И сигурно ли си, че учи? Човек, който казва "сеш се", надали прекарва много време над учебниците. ; )

Violenza
03-15-2013, 14:50
дали иска да скъса с мене...
Иска.

s40t4
03-15-2013, 14:54
Дали иска малко спокойствие или да те скъса, зависи колко му досаждаш. Остави го малко на мира да не си го изкара на теб.

balu4ka
03-16-2013, 11:29
Спред мен ,вземи и се стегни.Защото и начина по който ти говори ,удоволетворява ли те?При все,че е 12 клас ,изнервен е и му предстоят ДЗИ-та,не го оправдава.След като иска да намали контакта с теб,значи и ти си се вкопчила в него и има за какво да го каже или просто това са намеци,мисля че сама се досещаш за тях вече.

Tsukuda_Hiroshi
03-16-2013, 16:57
Не му пиши и не го търси първа.Изчакай да видиш кога ще се сети и дали ще му направи впечатление дали не го търсиш вече:) За това дали те обича или не,мисля че няма как да ти дадем точен отговор...

+1!!!

d.anny..
03-17-2013, 17:40
Всеки си има свое лично време и пространство ,а той се опасява, че ти навлизаш в тях. Гледай себе си, отдавай се на себе си, излизай с приятелите си и не го търси. Нека той сам усети липсата ти (ако въобще има такава). Сама ще докажеш на себе си дали му пука за теб или не.

notlike
03-17-2013, 21:04
Евала на пича! С теб може и да не е вечно, ама тея изпити могат да му объркат живота. Моят съвет е - дай му малко спокойствие, човекът сигурно иска да си намери добра специалност, която да следва. И аз да бях на негово място, и аз навярно щях да те поставя след ДЗИ-то. Всичко е въпрос на приоритети. Ако искаш светът да се върти около теб - забрави, тая работа не става.

huba_buba
03-17-2013, 21:06
Щом се чувства притиснат или нещо подобно му дай известна свобода все пак хората не напразно казват ако обичаш едно нещо пусни го на свобода а ако то е твое ще се върне тъй че няма защо да се шашкаш :)