PDA

View Full Version : Да я търся ли?



betp
03-15-2013, 14:52
Здравейте, искам да попитам тук..

Преди доста години се запознах с едно момиче почнах да я зарибявам.. но тогава си имаше приятел, като скъсаха нещата се задълбочиха между нас.. ясно се виждаше че ме харесва и аз нея.. излизахме , но май заради една тъпа грешка нещата се провалиха.. после каквито и опити да правя не се получи.. После тя тръгна с друго момче.. и аз я игнорирах не бяхме се чували почти 2 години , преди няколко дена пратих покана в фейсбук за приятелство.. и тя прие. Сега се чудя да започна ли да и пиша отново , защото все още мисля че имам някакви слабости към нея.. И Ако започна пак да и пиша как ще е най-добре да правя...

s40t4
03-15-2013, 14:55
Ти за нея ли живееш? Има и други момичета....

betp
03-15-2013, 14:58
Знам, даже момента има 3-4 жени с които се зарибявам и са готови ,но не са ми интересни... аз искам някой който ми допада,а тя беше точно за мен.


Ти за нея ли живееш? Има и други момичета....

sexa_na_kompleksa
03-15-2013, 15:07
Излез с нея, нищо не губиш.
Покани я на кафе, да наваксате за времето, за което не сте се виждали, или нещо такова..

natali00
03-15-2013, 17:56
Според мен не продължавай, щом е била тръгнала с друг няма смисъл :/

Tsukuda_Hiroshi
03-15-2013, 18:53
Какво значи "зарибявам...? Почнал си да я зарибяваш, после си прецакал нещата, сега зарибяваш още 3-4, които са готови (за какво ли...?), а ти искаш онази, дето се е отрибила...
Ако така казано звучи глупаво - спри до тук!

soul1199
03-15-2013, 19:20
Пиши й :)

Amore-Mio*
03-15-2013, 20:01
Потърси я, в това лошо няма.
Но гледай да не се привързваш, а тръгни с идеята, че искаш да я спечелиш като приятел.

feikk
03-15-2013, 21:43
Ооо, ако ше й пишеш само не й се обяснявай в любов или да и показваш, че я харесваш. Нито пък и говори отчаяно или със съжаление. Покажи друг човек. Аз съм имала същата ситуация (да не кажа, че още я имам). Едно момче така преди време излизаше с мен, но нещата пак заради тъпа грешка не станаха. ТРИ години той още чака да скъсам с приятеля ми и ми се обяснява в любов и тнт.... а тва държание от мъж не върви.