PDA

View Full Version : Моята малка любовна драма...



megaline
03-16-2013, 02:08
Здравейте! Аз съм на 15 години и това е моята малка драма.
Всичко се случи преди 2 седмици. Тя скъса с мен...от тогава не съм същия човек, на моменти съм супер, но сетя ли се за нея всичко рухва... Всичко вървеше много добре, даже и направих страхотна изненада за 14 февруари ,изненада която малко хора биха направили, но последната седмица преди да скъсаме тя не се държеше с мен никак добре...спряха прегръдките...спряха целувките...почти не ми говореше...в училище бяхме на здрасти и чао. Денят преди да скъсаме тя не беше на учишище, беше на мач в друг град аз и казах да ми се обади като се прибере, но уви така и не ми се обади. Аз отидох в нейния квартал на 1 баскетболно игрище и к'во да видя тя там. Приближих се към нея и тя ми казва "Кво правиш тук?"... аз попитах защо не ми се е обадила ,а тя "ами преди малко се прибрах и излязох...много съм уморена".
Бях с колелото и реших да се оттърва за малко така и направих. Обадих се на приятелка и ми каза " от това което ми казваш мога да ти кажа само 1 ще те зареже"
След кратък размсъл се върнах при нея. Тя реши да си тръгне и ме помоли да я изпратя и аз я изпратих. Като си казвахме чао отидох до нея и исках да я гушна,но тя ме отблъсна с " не ме прегръщай така деее". Тръгнах си.Вечерта и писах"искам утре да се видим и да ти кажа някой неща!" тя ми отвърна със същото.
През ноща сънувах, че всичко се оправя.Дойде следващия ден видяхме се тя започна първа. Каза ми,че не харесва едно момче в което де съмнявах ,че харесва и започна разговора за връзката ни. Тя каза ,че чувствата и изстинали ,нямало смисъл да сме заедно не ме харесвала повече, просто 1 ден се събудила и като дошла на училище ме виждала като някакъв нейн приятел. За нея всичко било увлечение и просто сме си ходели ей така. Не искала да ме наранява повече и връзка с един човек не е връзка.Не можла да се привърже към мен. Имах чувството, че съм в някакъв филм...
Правех всичко за нея , дори съотборничките са и казвали ,че съм супер момчето, да не ме изпуска. Държах се супер с нея, показвах и ,че искам сериозна връзка,но кво стана...Не съм някъв грозен, спортувам редовно поддържам си тялото и себе си, много съм романтичен и доста хора са ми го казвали и са ми казвали, че такива като мен са малко. Други пък са ми казвали,че съм момче мечта, че съм много мил и какво ли още не. А какво искаше тя????
На една възраст сме и сме в 1 клас.
съжелявам ако има правописни грешки пиша от скапания си андроид!

bbabyy
03-16-2013, 04:52
На кофти момиче си попаднал :)

Amore-Mio*
03-16-2013, 05:02
Прекалено самочувствие и увереност имаш себе си, а това на моменти е отблъскващо, да го имаш предвид. Иначе живота продължава - действай смело напред. Случилото се е случило и няма какво да правиш. Приемаш нещата такива, каквито са, а именно че не сте били един за друг и продължаваш. Попаднал си на неправилното момиче, но спокойно - човек от грешките си се учи.

DENKAZ
03-16-2013, 07:01
Правиш грешката да правиш всичко за тях. Предполагам това е кратка връзка, следващият път не влагай толкова чувства от рано.

balu4ka
03-16-2013, 07:02
И аз това забелязах.[Amore-Mio*]
Може би пък тя не е от момичетата,които си падат по романтични момчета,разбрала го е в последствие,има ги всякакви.Може и чрез държанието си да си я отблъснал,а може би просто не е била момичето за теб.Живота продължава,не видях да си написал период в който сте били заедно,колко е продължил той и така нататък,но не е болка за умиране.На 15 ,всичко е пред теб,живота не свършва с първата ти тръпка,може да ти е тежко и понякога да се сещаш за нея,но с времето ще премине.Тя не е знаела какво иска,така че..

Sineochkaataa
03-16-2013, 07:33
Ами честно казано всички момичета си падаме по такива момчета като теб,тоест да са романтични,да спортуват и да се държат супер с нас,а тя всъщност какво иска? Тя ще разбере всичко това ,но ще е доста късно! Пък както сте в един клас,малко трудно ще е да я забравиш. 8ми или 9ти клас си.. охоо до 12 клас сте заедно значи. Просто следващият път не влагай толкова чувства от рано. Тя губи не ти!

notlike
03-16-2013, 07:39
На тая възраст бързо се омръзва. А и човек се променя доста в тези години и образът, който харесваш в един човек, може да се промени. Говоря и за тяло, и за характер. Не се филмирай толкова, брато, толкова по-странни и смешни истории ще имаш, че един ден ще се смееш, като се сетиш за тая :)
P.S. Да си романтичен е много хубаво, но не бъди постоянно в такова настроение, че ще почнеш да изглеждаш нелепо, да не кажа меко. Имай го предвид за следваща връзка - жените обичат мили мъже, но ако си прекалено мил, ще ти се качи на главата ;)

megaline
03-16-2013, 08:45
Ок брат ще го имам в предвид . Ей ама да не си мислите,че съм постоянно в някво умряло настроение...няма нищо такова просто като се сетя за нея става ми тъпо ама класа ни е откачен и все ще се намери някой да ми оправи настроението :D
Даже понякога се чудя ,защо се впрягам толкова тя е една от многото...

marilyn
03-16-2013, 10:42
Може би още сте малки и не знае какво иска, нямате много опит.

Донякъде я разбирам, когато започнеш да правиш абсолютно всичко едва ли не, за другия, когато пренебрегваш себе си дори за някакви дребни неща... става дразнещо. И с последния ми приятел така скъсахме... правеше всичко за мен... но... това не беше ключът към прекрасна връзка.

megaline
03-16-2013, 10:55
Проблема е там ,че според нейните думи не съм виновен за нищо, тя била виновна за всичко. Благодаря за мненията и съветите ви :) със следващата ще внимавам...