PDA

View Full Version : Как да се харесам на момче?



teddy2013
03-16-2013, 10:38
Здравейте. Харесвам едно момче от училище и се опитвам да разбера дали и то ме харесва. Първоначално приятелките ми го питаха дали ме харесва и той направи жеста с ръката(луди ли сте). На следващия ден не знам от къде, но беше разбрал, че аз го харесвам и го прие нормално. Освен това започна да ме гледа, да говори с мен, да се закача.., но след 2ва дена стана напрегнат, замислен и сърдит. Момичетата от класа казаха, че е защото е скъсал с приятелката си и това малко ме успокои. Следващия ден приятелката ми ми писа в skupe, че го е питала (зад гърба ми разбира се), защо не ми стане гадже и той отговорил ''не знам ще видим''. От там започна да ме ''кани'' да вървя с него като се прибираме от училище и аз разбира се приемах и така. Понеже беше скъсал скоро с гаджето си, а аз исках да го поканя на кино ми се развалиха плановете, но следващата събота може би ще ходим. Въпросът ми е как да го накарам да ме харесва и вобще как да разбера дали ме харесва?

Амфетка
03-16-2013, 10:42
Дай му време, бъди себе си. Няма какво да му се харесваш.. или те харесва заради това, което си сама ти или не. Няма как " да го накараш да те харесва " няма такъв филм ;)

teddy2013
03-16-2013, 10:55
Въпросът е, че го харесвам от миналата година, но тогава не се притеснявах толкова как изглеждам или какво да му кажа. Попринцип ние сме си добри приятели. В един от часовете стоим заедно и ми се иска да го заговоря, но не знам какво да му кажа.

idontunderstand
03-16-2013, 19:03
Започни с някаква обща тема,а за това как да му се харесаш-Бъди себе си.

teddy2013
03-18-2013, 10:49
Благодаря ви много. За сега имам напредък. Освен, че ще ходим на кино, говорим много повече и се забавляваме. :)

Kolio Alenasov
03-18-2013, 12:03
tits

teddy2013
03-18-2013, 17:42
Трябва ми отново малко помощ. Във Facebook си служих статус с надпис ''Никой не го е страх да каже " Обичам те ! " .. Страх го е дали от другата страна ще се отвърне със същите думи!'' и момчето, което харесвам пише ''По-добре да пита и да разбере''. Това като намек ли е или за статуса, защото както казах по-горе, той знае, че го харесвам.

Violenza
03-18-2013, 17:50
Намек е, че и то доста открит. Зелена светлина.

pakmebannaha
03-19-2013, 07:48
покажи му малко цица

heartlesandfreaky
03-19-2013, 08:03
и според мен е намек, действай.
Иначе няма как да накараш някого да те харесва, или изпитва нещо към теб, или не. Ако всички можехме да накараме несподелените си "любови" да ни харесат.. ехх, твърде лесно би било хд

teddy2013
03-19-2013, 13:43
Благодаря ви, може би ще го питам, но малко ме е срам. Сещате ли се за някой по-увъртен вариант..:/

strawberry88
03-19-2013, 13:50
Трябва ми отново малко помощ. Във Facebook си служих статус с надпис ''Никой не го е страх да каже " Обичам те ! " .. Страх го е дали от другата страна ще се отвърне със същите думи!'' и момчето, което харесвам пише ''По-добре да пита и да разбере''. Това като намек ли е или за статуса, защото както казах по-горе, той знае, че го харесвам.

Намек е, да.