PDA

View Full Version : Рядко коса- какво трябва да знаят за нея МОМЧЕТАТА



apple8
03-16-2013, 14:39
Здравейте на 18 години съм и косата ми е много рядко от край време , баща ми е плешив , но мисля че заради други причини , като цяло искам да ви попитам какво трябва да знаем за този тип коса , как да се отнасяме с нея, как да я третираме , на какво храни да наблегнем за заздравяването й , какви шампиони да използваме , общо взето всичко ,което ще е в + за рядката коса.

Horrificus
03-16-2013, 17:44
Щом баща ти е плешив и ти ще си плешив, няма шампоани, няма храни. Трябва да го приемеш. Обръсни се гола глава, изглежда много яко за мъж. Да не ти пука.

supersonic0
03-17-2013, 09:49
Всъщност бях чел някъде, че ако на едно момче дядо му, по майчина линия е плешив и той ще оплешивее, тоест има някаква връзка с бащата на майка ти. Бях питал преди година/две и учителката ми по биология и тя каза, че наистина е така :D

marilyn
03-17-2013, 15:59
доколкото помня от часовете по биология плешивостта при мъжете се предава по Y-хромозомата, така че баща ти като е плешив и ти вероятно ще оплешивееш, но на тия години ти е много рано.

Иди на дерматолог и се посъветвай с него, иначе има разни капсули като хранителни добавки за коса, маски и тн...

FuCKkK13
03-17-2013, 16:45
доколкото помня от часовете по биология плешивостта при мъжете се предава по Y-хромозомата, така че баща ти като е плешив и ти вероятно ще оплешивееш, но на тия години ти е много рано.

Иди на дерматолог и се посъветвай с него, иначе има разни капсули като хранителни добавки за коса, маски и тн...

+ точно сега това уча и е точно така.. дерматолог + можеш да си обръснеш главата няколко пъти,за да се посгъсти + вътрешно приемане на витамини - има комбинирани за нокти,кожа и коса,но и обикновени ще ти свършат работа