PDA

View Full Version : Какво да си мисля...



vanq21
03-16-2013, 16:28
Значи с него си пишем от няколко месеца в мрежата като приятели опознавахме се по-точно,много ми хареса като характер и с времето го харесвах все повече и повече и май се влюбих ,не съм го виждала на живо само снимки както и той мен.Тази седмица го попитах какво точно е това между нас и дали сме гаджета защото започнахме да говорим за по-лични неща ,а на въпроса дали сме заедно отговори ако ти искаш и аз му казах да ме пита ако иска и тогава ми предложи да ходим и аз се съгласих и така всичко добре ,но после след 2 дни изчезна и започна да се обеснява че ходи на училище на 17 сме ,че взимал уроци и нямал много време....незнам вече какво да си мисля и какво да правя като свикнах с него но той е от друг град ,а имахме толкова планове ,дали ме е забравил вече :( незнам какво да правя...

granger
03-16-2013, 16:57
Ми питай го него. Кажи му, че отношението му се е променило , питай го на какво се дължи.
Има го и варианта да ти казва истината и наистина да е зает. Може пък просто да си има задължения. Била съм в подобна ситуация,но си го придържах в себе си.Всичко си беше наред. Просто в един момент еуфорията от началото на нещо ново преминава и не всичко е както в началото.
Поговори с него, няма да изгубиш.

arsenalllbaby
03-16-2013, 17:01
Абе момиче, на 17 си, пишеш си с момче приятелски, започваш да се привързваш и го питаш дали сте гаджета... Какви планове имате, след като никога не си го виждала ? И не ми изглежда много надъхан.. Направо си го накарала да ти предложи.. И той ти е казал "ако искаш" преди това... -.- На какво разстояние са ви градовете?

vanq21
03-16-2013, 18:05
Попитах го какви сме защото вече се наричахме мило,скъпа,красавице,любов моя и такива даже ми призна някои негови тайни и мечти както и аз на него.....и аз незнам вече дали сме или не заедно ,просто е като хубава мечта и му казах да живеем за мига пък каквото стане после-да става и той така мисли

shmatarok
03-16-2013, 18:13
Не ти личи да си на 17.
Как може да разсъждаваш толкова глупаво, не мога да разбера. Нито си го виждала на живо, нито го познаваш като хората... божее, боже.

idontunderstand
03-16-2013, 19:02
Ха-Ха-Ха ;д

~The Smile~
03-16-2013, 19:17
Е, как като не си го виждала никога, си се влюбила в него и сте гаджета ? ..

lubopitna_123
03-16-2013, 19:53
Е, как като не си го виждала никога, си се влюбила в него и сте гаджета ? ..

Виртуална любов

balu4ka
03-16-2013, 19:57
^Много е относителен въпроса ти,но по същество:
Забравил те е за два дни,моля?Е,пък ти много бързо забравяш хората,стига си си внушавала.Това обсебване,най-много да му втръсне и да те отсвири.Ти си приела нещата много насериозно,а при него дали седят така?Вие планове за бъдеще имате ли ,говорили ли сте за евентуална среща наживо?Защото ,ако не ,сама можеш да си правиш сметките.Може наистина да е зает,а може и да те избягва ,всичко това може само да го гадаем.Но,ти имаш глава на раменете си,можеш и да поговориш с него,да му обясниш какво те е притеснило в държанието и евентуално тогава да си правиш някакви заключения.

marilyn
03-16-2013, 21:31
Не сте се виждали, а го питаш дали сте гаджета? Как стават тия връзки, че нещо не мога да схвана!?

Може наистина да е зает и да не може да ти пише, а може и да си му втръснала. Не взимай тия чатове толкова навътре.

Amore-Mio*
03-17-2013, 09:27
Може пък да е осъзнал в каква простотия се е вкарал и да е спрял?

li0n
03-17-2013, 17:10
Не си го виждала, но си влюбена. И си на 17?

minchorna
03-18-2013, 06:42
Направете си виртуални бебета.

xXxPETYAxXx
03-18-2013, 06:52
Офффф, това е история за 14 годишни, не за 17. Стани от тоя компютър и излизай с хора, които можеш да виждаш, чуваш и докосваш на живо!

marin4itu
03-18-2013, 12:48
Това вашето даже връзка не може да се нарече...

N1ksun
03-18-2013, 15:28
Вие пък ще и изядете главата , защо не се опитате да се абстрахирате от това , че връзката им е в нета . Преди да почнете да нападате с ограниченото си мислене се замислете , че на някой хора им е трудно общуването на живо + това , ако тази връзка , колкото и непълна да е тя за момента ,в случая я прави щастлива , което е НАЙ-ВАЖНОТО , нали ? Макар и да си е създала множество илюзии за човека отсреща , тя се чувства обичана един вид , в което не виждам нищо лошо .

d.anny..
03-18-2013, 17:35
Много се чудя как успяваш да си живееш в този свой собствен филм?? Не сте се виждали, гаджета сте, влюбена си, ЛОЛ? Така и не мога да я разбера тази виртуална любов..
Как да те забрави като не те е виждал?? Спомените, които имате са единствено във виртуалното пространство.. не знам, не намирам логиката? Както и да е, щом ти е гадно, просто опитай да поговориш с него и да му влезеш в положение. Възможно е виртуалната любов да отнема повече време, защото все пак той губи време пред компютъра, за да си пишете, говорите и пр. Все пак той си има и реален живот,както и ти, в който трябва да оцелявате, да се борите, да се стремите към успехи и т.н. Опитай да се изясниш с него и попитай кога ще се видите в действителност най-накрая и не бързай да се втеляваш така в нещо,което не е толкова сигурно, че и планове да си правите.. после само ще те боли излишно! ;)

BlackEyedPeas
03-18-2013, 17:57
Тази любов през интернет винаги ми е била странна. Как очи без да се видят са се влюбили ми е много чудно.

bbabyy
03-18-2013, 18:03
Тия 'връзки' по интернет са много странни. От къде си сигурна, че той е този, за когото се представя ?!

heartlesandfreaky
03-19-2013, 07:59
"започнахме да си споделяме и го питах дали сме гаджета"
окей, srsly? :D:D:D:D:D п.с. такива интернет връзки никога не съм ги разбирала. Нуждаеш се от човек, когото да можеш да виждаш всеки ден, когото да прегръщаш, целуваш и пр ИСТИНСКИ, а не с емотиконка във фейсбук.

li0n
03-26-2013, 18:19
Вие пък ще и изядете главата , защо не се опитате да се абстрахирате от това , че връзката им е в нета . Преди да почнете да нападате с ограниченото си мислене се замислете , че на някой хора им е трудно общуването на живо + това , ако тази връзка , колкото и непълна да е тя за момента ,в случая я прави щастлива , което е НАЙ-ВАЖНОТО , нали ? Макар и да си е създала множество илюзии за човека отсреща , тя се чувства обичана един вид , в което не виждам нищо лошо .

Лошото е, че тя го "обича", но не го е виждала. По-скоро си въобразява, че го обича, а ние и натякваме, че няма как.

Magnolia13
03-26-2013, 23:05
Хубавото е това, че зад монитора той не може да види емоцията ти. Може да му покажеш,че ти е липсвал, но не се дразни, не му дръж сметка, може би наистина е зает? Дишай... брой до 10 и тогава пиши :D В смисъл, дръж се спокойно, не му мрънкай, нека му е приятно да си пише с теб, като те види на линия да му е кеф, сещаш ли се, не да претръпва и да очаква веднага: "къде беше?", "нямаше те 2 дни 12 часа и 23 минути" и т.н. Да кажем,че е бил адски зает, макар че можеше да звънне, а не 2 дни да изчезне напълно...просто му обясни, че ти е станало неприятно и т.н. другия път ти изчезни, да види какво е, защото хората не разбират какво им се говори, докато не почувстват на другия какво му е било.