PDA

View Full Version : Време за мъст !



Markoff_96
03-16-2013, 16:50
Здравейте, 17г. съм тренирам футбол ! Знаем, че във всяко едно първенство има дербита така и в юношеския футбол ! Преди година в първия мач между моя отбор и противниковия те засегнаха достойнството ми и с 1-2 думи мога да кажа, че съсипаха всичко което бях градил ! За какво става въпрос ли,,, ще ви разкажа ! Въпросното дерби е в 6 кръг, а 5 кръг си изкарах червен картон, както разбирахте бях на казан а това беше прекрасен повод за противника ! Целия им отбор излезна с тениски, на които беше написана по дума 2 и когато се строиха стана някакъв ужас за мен ! Искам да ви попитам, защото преглеждах теми, форуми и т.н, за велики мисли, с които аз да си върна ! Искам едно много силно изречение (мисъл) която да щампирам на тениската ми и да излезна да загрявам с нея ! Мерси Предварително !

Djara
03-16-2013, 17:17
Какво пишеше на техните, целия текст?

Markoff_96
03-16-2013, 17:32
Във нашата професия Господ ни е дал крака, за да тичаме ! Ръце - за да си помагаме, и ум за да мислим ! Последното май го нямаш !

Makenzi97
03-16-2013, 18:27
Ех да ти имам проблемите... дечко... и кат се замисли човек май са били прави.

Dagichka
03-16-2013, 18:51
и цял отбор пикльовци са излезли с тениски, образувайки този надпис? та те имат могат ли да измислят нещо толкова смислено бе, много филмарски ми звучи :Д или просто някой ти има зъб и го кара злобничко.
няма никакъв смисъл да им падаш на нивото и да им отговаряш и ти с разни надписи по тениски, детска история.. ходете и разговаряйте като мъже.

fenastz
03-17-2013, 10:15
Масов бой?

Amore-Mio*
03-17-2013, 12:23
И тебе този текст какво те дразни, не мога да разбера.
Реално, за да тренираш футбол, се изисква крака и сили. Ух.

bloodyF
03-17-2013, 16:55
И тебе този текст какво те дразни, не мога да разбера.
Реално, за да тренираш футбол, се изисква крака и сили. Ух.

абе, не е баш крака и сили.
трябва да си го имаш в тебе тоя талант, както и малко мозък.
не е баш да тичаш в кръг и да гониш топка;
и аз така си мислех преди да почнах да гледам по-редовно, ноо..

просто им тегли една и толкова, не се занимавай;

pifiella
03-17-2013, 17:30
Вие да не тренирате синхронно плуване?

Amore-Mio*
03-17-2013, 19:37
абе, не е баш крака и сили.
трябва да си го имаш в тебе тоя талант, както и малко мозък.
не е баш да тичаш в кръг и да гониш топка;
и аз така си мислех преди да почнах да гледам по-редовно, ноо..;

Съгласна съм.
Просто исках да отбележа частта само с оня надпис.

sexa_na_kompleksa
03-18-2013, 04:35
И как това е обида директно към теб?

babatigosho
03-20-2013, 14:29
Ти обаче не поясни какво си направил за да си изкараш тоя червен.

Склонен съм да си мисля, че ако наистина са ти вдигнали мерника, не може да не е било заслужено.

sToyAncHo
03-21-2013, 06:37
Вие футболистите сте пълни смешници и тъпи женчовци! :) Лигльовци като вас са много отворени със самочувствие на Казанова и акъл на блондинка. Тия си събирали 2 седмици от закуски да си направят тениски, пък ти си го приел толкова навътре и ти е нарънило малкото нежно сърчице, че веднага трябва да им го върнеш.. Не можете да отидете да приказвате отбор с отбор ми ще си приказвате чрез тениски :-O
вземете да си пращате писма по пощенски гълъб ;)

BrainlessROCKBABY
03-23-2013, 11:27
Вие футболистите сте пълни смешници и тъпи женчовци! :) Лигльовци като вас са много отворени със самочувствие на Казанова и акъл на блондинка. Тия си събирали 2 седмици от закуски да си направят тениски, пък ти си го приел толкова навътре и ти е нарънило малкото нежно сърчице, че веднага трябва да им го върнеш.. Не можете да отидете да приказвате отбор с отбор ми ще си приказвате чрез тениски :-O
вземете да си пращате писма по пощенски гълъб ;)
това

bReAk3R
03-23-2013, 11:37
Вие футболистите сте пълни смешници и тъпи женчовци! :) Лигльовци като вас са много отворени със самочувствие на Казанова и акъл на блондинка. Тия си събирали 2 седмици от закуски да си направят тениски, пък ти си го приел толкова навътре и ти е нарънило малкото нежно сърчице, че веднага трябва да им го върнеш.. Не можете да отидете да приказвате отбор с отбор ми ще си приказвате чрез тениски :-O
вземете да си пращате писма по пощенски гълъб ;)

Бахти якия и точен коментар

SHPAIdURmeN
03-23-2013, 15:13
Вие футболистите сте пълни смешници и тъпи женчовци! :) Лигльовци като вас са много отворени със самочувствие на Казанова и акъл на блондинка. Тия си събирали 2 седмици от закуски да си направят тениски, пък ти си го приел толкова навътре и ти е нарънило малкото нежно сърчице, че веднага трябва да им го върнеш.. Не можете да отидете да приказвате отбор с отбор ми ще си приказвате чрез тениски :-O
вземете да си пращате писма по пощенски гълъб ;)

:D :D :D Право в десетката !!!