PDA

View Full Version : менструална кръв



nelina77
03-16-2013, 18:21
здравейте.По темата за цикъла е писано твърде много и надали има какво още да се каже и все пак искам да попитам - чух едно изказване че при някои жени миризмата е доста по-силна и това е обичайната миризма на желязо така както си мирише кръвта и ако се порежем дори и въпреки всичко аз още не мога да проумея едва ли има жена която да не спазва изрядна хигиена но как при едни жени тя не се усеща дори а при други води до зловоние не говорим за пълни слаби и да охарактеризираме защо е така може би зависи от някоя съставка на кръвта за мен лично това е болна тема която ме тормози отдавна моля дайте мнение от храната ли зависи от какво пак казвам аз самата съм с изключително изрядна хигиена нямам гинекологични инфекцции ходя често на лекар но при мен също е така и да се мия това си остава

bloodyF
03-16-2013, 19:37
Ми просто я усещаш, защото знаеш, че е там.
Останалите около теб не я и няма как да разберат, че си в цикъл, ако сама не им кажеш.

DisappointedDreamer
03-16-2013, 19:41
^напротив.
миризмата, ако е по-силна, се усеща.

nelina77
03-16-2013, 20:15
да и то много въпросът обаче не стои до хигиена а до самата кръв питам се защо е по-силна при някои жени а при други не иначе няма инфекции или нещо друго просто така мирише даже като се порежем но не е при всички така явно е нещо свързано със самата кръв