PDA

View Full Version : Космат пенис



red_monster
03-16-2013, 19:27
Здравейте!Аз съм на 13 години,а Ноември ще направя 14.Случея е следният.Пениса ми е доста космат (така да се изразя).Момчетата от нашият клас се бръснат навсякъде лице,крака,ръце и даже пенис.Моя е доста космат и се чудя трябва ли да го обръсна.Как мислите според вас?Всички от класа ми го правят,не че искам да им подръжавам просто искам да попитам.

nymphadora
03-16-2013, 19:35
Избръсни се.Знам ли,ако искаш (:

DENKAZ
03-16-2013, 19:54
Изчакай да станеш на 20, тогава :)

skok
03-16-2013, 20:05
Момчетата от твоя клас, на 13 години, си бръснат краката и РЪЦЕТЕ??? Какво по дяволите

iShomby
03-16-2013, 20:15
Момчетата от твоя клас, на 13 години, си бръснат краката и РЪЦЕТЕ??? Какво по дяволите

Мда и аз така .... dafuq , че вие имате ли грам косам по тялото си още ве , последния път като бях на 13 години не мисля че имах космати крака че да тръгна да си ги бръсна , па ти кат не си ползваш пениса от къф зор ще го бръснеш .

marilyn
03-16-2013, 20:17
Като не те кефи да се гледаш космат долу, епилирай се. Ние ли очакваш да ти кажем какво да правиш с твоите си косми?!

kyka1
03-16-2013, 20:51
Мда и аз така .... dafuq , че вие имате ли грам косам по тялото си още ве , последния път като бях на 13 години не мисля че имах космати крака че да тръгна да си ги бръсна , па ти кат не си ползваш пениса от къф зор ще го бръснеш .

Че ти колко пъти се ставал на 13 бе хахаха ще ме уморите :D

TheMan9191
03-16-2013, 21:19
Че ти колко пъти се ставал на 13 бе хахаха ще ме уморите :D

ахахахах последния път като бил :D:D

GiveMeLove
03-16-2013, 21:20
Вие имате ли косми някъде изобщо?! .. Чак ЛИЦЕТО си бръснели .. :D :D :D :D Крясъци..

Candyboy89
03-16-2013, 21:20
Като не те кефи да се гледаш космат долу, епилирай се. Ние ли очакваш да ти кажем какво да правиш с твоите си косми?!

Той е все още дете по-леко с него ;).red_monster изчакай да станеш поне на 15 и обръсваш гората.Има и жени които си падат и да си космат там отдолу,но са по-малко от другите.Важното е члена да е вървежен като шоколадче.

marilyn
03-16-2013, 21:24
Той е все още дете по-леко с него ;).red_monster изчакай да станеш поне на 15 и обръсваш гората.Има и жени които си падат и да си космат там отдолу,но са по-малко от другите.Важното е члена да е вървежен като шоколадче.

Хубаво де, ама какво да му кажем ние. Като иска да му е гладко, да си ги махне...

draid
03-16-2013, 22:19
Бръсни се долу и под мишниците, друго не пипай.

chushkopek
03-16-2013, 22:22
Абе хора вие нормални ли сте? На 13 да нямал косми!? ЛИЦЕТО почнах да си бръсна в 6 клас....

oldirtydog
03-17-2013, 06:17
Абе хора вие нормални ли сте? На 13 да нямал косми!? ЛИЦЕТО почнах да си бръсна в 6 клас....
чубака :Д

AnarchyBoy
03-17-2013, 06:21
Абе хора вие нормални ли сте? На 13 да нямал косми!? ЛИЦЕТО почнах да си бръсна в 6 клас....

Аз изпълзях от майка с самобръсначка в ръка.... :?
Аре леко ЧУБАКА в 6 клас си се бръснал само ако до вас са изхвърляли токсични отпадъци и ти си играл с тях... :lol:

ПП аз почнах да бръсна лице в 10 клас (преди това пазех величествения си мустак, да изглежда супер яко 8-) )

urlittlelady
03-17-2013, 14:12
направи си салата и я изяж :)

mlakniwe
03-17-2013, 14:47
Здравейте!Аз съм на 13 години,а Ноември ще направя 14.Случея е следният.Пениса ми е доста космат (така да се изразя).Момчетата от нашият клас се бръснат навсякъде лице,крака,ръце и даже пенис.Моя е доста космат и се чудя трябва ли да го обръсна.Как мислите според вас?Всички от класа ми го правят,не че искам да им подръжавам просто искам да попитам.


Сега още си малък за кво ти е, кой ще го гледа?

s40t4
03-17-2013, 16:41
Не се бръсни.. остани цял живот необръснат ;) бъди различен :D :D

V0rteX
03-17-2013, 16:49
Изчакай докато станеш на 17

mlakniwe
03-17-2013, 17:00
Това, че българите се бръснат там не значи, че целият свят го прави и че е нормално, напротив нормалното е да не се бръснат, но българите са с друго мислене-в другите държави едва ли си бръснат краката, ръцете, мишниците ,хуя и си скубят веждите например, но тук тва задължително, инъче си ненормале, нехигиеничен, зле поддържан от всякъде ако не го правиш :D и тази мода се забелязва най-вече при младите хора в България



...и аз съм лапе, но тва ми е мнението

chushkopek
03-17-2013, 18:26
Аз изпълзях от майка с самобръсначка в ръка.... :?
Аре леко ЧУБАКА в 6 клас си се бръснал само ако до вас са изхвърляли токсични отпадъци и ти си играл с тях... :lol:

ПП аз почнах да бръсна лице в 10 клас (преди това пазех величествения си мустак, да изглежда супер яко 8-) )

Cuz fuck logic, that's why!

DragonLady
03-17-2013, 20:10
Бръсни се долу и под мишниците, друго не пипай.
+1
Това е! А след време като ти се наложи и брадата.
Ако са чак толкова дълги космите, подкъсяваш ги с една малка ножичка и после действай с бръснича.

IvyLoo
03-18-2013, 11:43
Той е все още дете по-леко с него ;).red_monster изчакай да станеш поне на 15 и обръсваш гората.Има и жени които си падат и да си космат там отдолу,но са по-малко от другите.Важното е члена да е вървежен като шоколадче. Не вярвам някоя да е заинтересована от това дали пенсът на 13 годишно момченце е космат, че защо изобщо го коментираш не знам :lol:

bloodylips
03-18-2013, 15:05
Сериозно ли ???

CauseTheScene
03-18-2013, 15:26
И аз съм на 14 и се бръсна само под мишниците и чат-пат мустака ,че ме дразни..Лятото за пръв път си обръснах патока,'шот беше кат екваториална гора долу , не мога го намеря половин час ,Ъ пък и беше супер некомфортно ,като ходех на плаж и т.н. Иначе лично аз смятам ,че зимата няма никакъв проблем да си ходиш космат - ем ти пазят топло , ем не ти правят проблем с изпотяването ... Изчакай до средата на април ,когато започнеш да носиш и къси дънки ,тогава таман ще бръснеш и краката :)

FuCKkK13
03-18-2013, 15:40
+1
Това е! А след време като ти се наложи и брадата.
Ако са чак толкова дълги космите, подкъсяваш ги с една малка ножичка и после действай с бръснича.

+





към темата с космите - що да нямат косми бе ? за всички виж не съм съгласна,но съм виждала момчета на по 12 с космати крака .. всеки е индивидуален,а и като гледам момичетата сега от 5ти клас с чашка Д що да не повярвам за едните косми ? . има и такива,които нямат,такива,които ги бръснат,за да са ''големи'' и такива,които наистина си е нужно да ги махнат

sToyAncHo
03-21-2013, 08:40
Вие косъм някъде имате ли изобщо? Ква е тая педалщина да се бръснеш навсякъде ?! Долу, лицето и мишниците. Ква е тая простотия да си бръснете краката и ръцете?! От твоя клас сигурно обсъждат с момичетата кви лентички да ползват и т.н. Тая България в кво се превръща не знам.. Политици-педераси, момчета-педераси, момичета-курви. Хора осъзнайте се. Сменете си дилъра и се огледайте в кой свят живеете. Да имаш гласа на Азис не е лошо, ама да му имаш визията, държанието и селското му поведение не е гот'. ;х

minchorna
03-21-2013, 08:42
Вие косъм някъде имате ли изобщо? Ква е тая педалщина да се бръснеш навсякъде ?! Долу, лицето и мишниците. Ква е тая простотия да си бръснете краката и ръцете?! От твоя клас сигурно обсъждат с момичетата кви лентички да ползват и т.н. Тая България в кво се превръща не знам.. Политици-педераси, момчета-педераси, момичета-курви. Хора осъзнайте се. Сменете си дилъра и се огледайте в кой свят живеете. Да имаш гласа на Азис не е лошо, ама да му имаш визията, държанието и селското му поведение не е гот'. ;х
И все пак предпочитам да си обръсна краката с машинката за подстригване,отколкото лятото да се спарват нон стоп!Ако мислиш,че само космите ни отличават от педерасите и жените,много жалко за теб ;)

sToyAncHo
03-21-2013, 08:47
праиш ли разлика м/у постригване и бръснене?

minchorna
03-21-2013, 08:48
праиш ли разлика м/у постригване и бръснене?

Подстригване на краката? :lol:

baby_baby
03-21-2013, 14:56
Изчакаи да станеш на 17 и тогава ако искаш се избръсни кой сега ще ти го гледа? а и някой момичета обичат космати аз лично не съм от тях

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 09:18
Ако искаш се брЪснеш, ако не искаш - не се. И без това на 14 едва ли правиш секс, само ти си го гледаш. Няма от какво да се притесняваш. Окосмението е нормално. И впрочем сЪучениците ти са педали!

minchorna
03-22-2013, 10:01
Ако искаш се брЪснеш, ако не искаш - не се. И без това на 14 едва ли правиш секс, само ти си го гледаш. Няма от какво да се притесняваш. Окосмението е нормално. И впрочем сЪучениците ти са педали!

E,Луд ли си ? Половината форум на 14 са с 2 деца О.о

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 12:13
Е да де, да де... :) Аз за другата половина да кажа ;)

dynamit
04-01-2013, 05:30
Е не, това е бахти майтапа. Не ти препоръчвам бръснене в тези области. Малък си все още, а и не ти трябва да им подражаваш. Това, което казват, може да не е истина и аз определено не виждам смисъл в бръсненето на пениса! Защо ти трябва да го правиш? Кой те гледа там, за да каже дали си космат или не??!

beach.ch
04-01-2013, 08:08
Аз също подкрепям мнението, че трябва да се бръснеш под мишниците и АКО имаш нещо по лицетп, защото тия девствени мъхове (мустачки) винаги са били някак си неприятни за гледане.
Долу според мен, няма защо да се бръснеш, при положение, че едва ли скоро ще ти се случи мечтата на всеки мъж, все пак be real- на 13 си. Недей само си създава грижи, веднъж почнеш ли да се бръснеш, трябва после винаги, а и не винаги е комфортно от първо време.
За ръцете и краката, по- добре си ги отрежи отколкото да ги бръснеш. Момчетата се чудят вече кво да правят напоследък, чувам, че си бръснат и задниците с извинение. Скоро ще почнете и гърба да си бръснете, и веждите да си скубете- смешно е.
Това, че всички от твоя клас го правят, означава, че един е почнал и всички трябва вече да са "яки". Повярвай ми, и те ако са на 13 секс няма скоро да подушат, тъй че и обръснати и поникнали, космите ще си ги гледат само те :). Не си създавай само излишни грижи, пак ти казвам.

fenkaaa
04-01-2013, 14:11
Ами явно вече е време :) Никое момиче не би се зарадвало на "космат пенис".

renu6ka0890
04-01-2013, 14:24
ако не ти пречи,не се бръсни освен ако не смяташ да правиш секс :)

dynamit
04-01-2013, 15:54
Абе хора вие нормални ли сте? На 13 да нямал косми!? ЛИЦЕТО почнах да си бръсна в 6 клас....

Изглежда си дооооооооооста космат, ти добре ли си?? Боже мой в 6. клас..., представям си как изглеждаш сега.

Kristianc95
04-01-2013, 19:25
Това, че българите се бръснат там не значи, че целият свят го прави и че е нормално, напротив нормалното е да не се бръснат, но българите са с друго мислене-в другите държави едва ли си бръснат краката, ръцете, мишниците ,хуя и си скубят веждите например, но тук тва задължително, инъче си ненормале, нехигиеничен, зле поддържан от всякъде ако не го правиш :D и тази мода се забелязва най-вече при младите хора в България



...и аз съм лапе, но тва ми е мнението
Пич, не знам кой ти го е казал това, но не е вярно. Бил съм по Европа и не съм видял хора с една вежда или пък много косми по краката. Сега не съм бил тама да им гледам дали се епилират ;д ама ако някой е бил много космат щеше да ми направи впечатление. С тънки вежди като на фолк певица не съм виждал, а у нас е всеки 3ти.

Amore-Mio*
04-01-2013, 20:44
па ти кат не си ползваш пениса от къф зор ще го бръснеш .

Тъпо изказване, нищо лично. Разбира се, че от хигиенна гледна точка + неговата гледна точка, която евентуално би повлияла по някакъв начин и на самочувствието му, което като гледам вече е започнало. Иначе авторе, като не ти харесват - махай ги.

Makenzi97
09-14-2013, 21:52
Да не си педерас да ми се бръснеш бе, лигльо?!?
А и си нямаш на идея колко помага умереното окосмяване при някои мастурбационни техники...

~~~~Ghostface~~~~
09-14-2013, 22:20
аз съм на 13 и бръсначката ми най-добрия приятел... сам си реши, щом всички други го правят, а само ти - не...

silas2
09-16-2013, 11:59
Братле ти си прецени. Сега съм на 14. На 13 си бръснех подмишниците и пениса и около него. На 14 си обръснах мостака . Сега пред 2 дена си бръсна лицето просто не обичам да ми боде. Рацете не ги бръсна, а краката само леко с машинка за постригване.

П.П не съм гей имам си приятелка :)

prince
09-17-2013, 07:09
"Мечата стъпка"

NissaN
09-18-2013, 17:26
Ми бръсни го

AmericanAssholes
09-18-2013, 17:29
Ил.И ние какво да направим?

niq govori
09-19-2013, 01:52
Ами явно вече е време :) Никое момиче не би се зарадвало на "космат пенис".

хах, сериозно ли за това мислиш, когато видиш пенис? все тая дали е космат, ако поддържа нужната хигиена, дори предпочитам да си задържи окосмяването :)

prince
09-19-2013, 11:36
Бръсни се маугли.