PDA

View Full Version : Срамежлива, объркана и влюбена



jenati
03-16-2013, 20:11
Здравейте :) От известно време съм забелязала едно момче от класа ми да ме наблюдава.Познаваме се от както се преместих в неговия клас-година и нещо, но не сме разговаряли по задълбочено. Имало е моменти, в които сме били близо един до друг, но никога до сега не ме е заговарял, като дърво е, и въпреки това ме наблюдава нон стоп. От начало ме дразнеше, но с времето започнах да се старая да задържа това внимание и в мен се зароди манията да му се харесам, мисля, че се влюбих, но не мога просто да отида при него и да му кажа "как е, какво правиш". Усещам напрежение, в себе си главно. Не мога да си обясня какво се върти в главата му.. на 8-ми март когато влязох в класната стая, като ме видя, след мен вляза най-добрия му приятел, отиде при него и му каза "хайде честити й" (в стаята освен мен имаше само две момичета,за които дълбоко се съмнявам да се отнася) след което ми се замъгли ума и не успях да чуя отговора, но не ми честити, а и този негов приятел е започнал да ме гледа постоянно, винаги, когато се обърна да проверя дали "моя човек" ме наблюдава виждам приятеля му да ме гледа. Въпрос: Какво за бога се случва? Изпитва ли нещо към мен, или се заблуждавам. Какво да предприема за да се задълбочат нещата, защото ако чакам на него, нищо няма да стане.

Ospi
03-16-2013, 21:02
Подскажи му, че го харесваш. Нали, щом наистина го харесваш... Човека според мен не е сигурен как ти би приела неговото заговаряне. Не му се иска да го отрежеш, сигурен съм.

hey.mistery
03-16-2013, 21:38
Следяащия път, когато втренчи поглед в теб ..в момента, в който погледите ви се засекат му се усмихни.

gotinataAa
03-16-2013, 22:58
Следяащия път, когато втренчи поглед в теб ..в момента, в който погледите ви се засекат му се усмихни.

+++

SpiritInBlack
03-16-2013, 22:59
ai siktir

heartlesandfreaky
03-16-2013, 23:53
Следяащия път, когато втренчи поглед в теб ..в момента, в който погледите ви се засекат му се усмихни.

Това. Няма нищо по-хубаво от усмивката, ще му даде увереност и твърде силно подозирам, че ще те заговори.

jenati
03-17-2013, 05:02
Благодаря ви много! :) :)

Amore-Mio*
03-17-2013, 09:22
Само не разбрах момчето, което харесваш ли е казал на приятеля си да ти честити или обратното. Защото ако е първия вариант, по - скоро ми се струва, че най-добрия приятел те харесва. Та, както и да е. Усмихни му се. Ще му даде смелост.

jenati
03-22-2013, 14:46
най-добрия приятел на момчето, което харесвам му каза да ми честити

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 16:50
Пробвала ли си 3ка...?

jenati
03-23-2013, 06:37
Чудесен въпрос! Не, не съм и нямам намерение. Не си търся гадже само за секс. Искам стабилна връзка с това момче. Повечето казват, че противоположностите се привличат, а ние сме толкова еднакви, и точно това най-много ми харесва у него, защото за пръв път срещам толкова сходен с мен човек. Дори действията ни са едни и същи, за характерите не знам още, но се престраших и го заговорих, изключвам факта,че се тресях от напрежение от началото. (Нормално ли е очите на човек да са толкова големи??) всичко, което съм измисляла като план в главата си изчезна и оставих нещата на случайността. Нищо сериозно, няколко приятелски шеги, които мисля, че разчупиха поне мъничко ледовете м/у нас и се надявам да се получат нещата малко по малко. Според вас има ли значение от зодията на човека, защото и двамата сме овни, а ако съдя по себе си, зад милата си черупка той крие доста чапат характер :D

someone-like-you
03-23-2013, 07:28
Зодиите дават едно всеобщо изграждане на мнение за човек,което повечето пъти е грешно-не гледай зодията,тя не прави човека.Колкото до темата,това,че си го заговорила е добре.Понякога момичетата сме принудени да правим първата крачка,в което разбира се лошо няма.Продължавай така,давай му от вниманието си,за да създадеш сигурност у него да задейства нещата.Според мен успех ще има.

Magnolia13
03-23-2013, 09:01
...защото ако чакам на него, нищо няма да стане.

Тогава не чакай, а действай ти :)

CoNviCt
03-23-2013, 16:34
Те са вампири. Единият е наследник на Едуард и чете мислите на приятеля си. Иска да те превърне в кръвопитаещо. Какъв е изводът? Не бъди невзрачна като Бела.