PDA

View Full Version : Как да я предразположа?



deluxeee123
03-16-2013, 22:58
Значи с приятелката ми сме заедно от година.И двамата сме девствени преди 2 месеца доста често и говорих за секс и тя каза че ако говоря само я отблъсквам и аз спрях но сега пак стана дума за това тя ми каза направи така че да поискам казах и че се притеснявам да не я отблъсна с действия а тя каза не само действия а и думи.Та въпроса ми е какво да и кажа какво да правя когато сме сами лежим целувки прегръдки но просто не става

Auriss
03-16-2013, 23:06
Година !?!???

Зарежи я ?

deluxeee123
03-16-2013, 23:19
мм не мисля да я зарежа все пак я обичам въпроса ми не беше да я зарежа или не

marilyn
03-16-2013, 23:21
На колко сте?

ormys
03-16-2013, 23:24
Ще си вкараш много сериозен автогол ,ако се надяваш да използваш отговор получен във форум от някой ,който изобщо не познава момичето ти ...

skok
03-16-2013, 23:42
Година !?!???

Зарежи я ?Може да са просто малки бе

Auriss
03-17-2013, 00:31
Може, но ми се вижда малко вероятно. Аз залагам на 16 или 17г. В който случай да си пилееш времето с някаква фръцла, вместо да купонясваш и в общи линии да си живееш живота, не си заслужава.
Тия дето си стискат краката не знаят сърби ли ги или ги боли. Тоя филм с 'не съм подготвена' е малоумно оправдание, нищо повече. Като не ще да прави секс с момчето не знам зак'во въобще го държи.

DisappointedDreamer
03-17-2013, 05:03
gonee with the wind.

N1ksun
03-17-2013, 06:04
Не всичко е секс Auriss ^^ . Кога хората ще проумеят , че живеенето на живота не значи , безразборен секс , пиянски изцепки ,и наркотици . Ако на автора му е толкова зор за единия секс , нека я остави , щото не му е длъжна , да не са женени случайно ?

DisappointedDreamer
03-17-2013, 06:08
^не всичко е секс, да. Познавам Аурисс достатъчно, че да заява, че изобщо не мисли, че животът е секс, наркотици и рок-н-ролл.

Просто в една връзка сексът е важна част. Без него, тя не може да съществува. Безмислена е. И аз смятам, че той трябва да я къса. Иначе, са просто приятели, които чат пат си пускат езици.

N1ksun
03-17-2013, 06:17
На някой и това им е достатъчно да ти кажа ^^ . Иначе auriss не го познавам да , не говорих специално за него а за всеобщото разбиране на това как човек трябва да си живее живота . Един вид без "секс, наркотици и рок-н-ролл " живота не струва , особенно на млади години .

LubomirIvanov
03-17-2013, 06:47
Станал си ходеща плюшка за гушкане :)

Ivaaaaa
03-17-2013, 07:45
Снощи гледах Кобилкина, която каза че ние жените не го правим нарочно това да не пускаме на мъжете. Просто ни трябва време да осмислим нещата. Не че съм съгласна толкова време да няма секс, но като не е решило момичето какво само да я притиска, а още по-тъпо ще бъде, ако я остави за това.

ormys
03-17-2013, 08:12
Снощи гледах Кобилкина, която каза че ние жените не го правим нарочно това да не пускаме на мъжете. Просто ни трябва време да осмислим нещата. .

Ебати не ми казвай , че вярваш на тая простотия..

Ivaaaaa
03-17-2013, 08:16
^ми аз не го правих това нарочно с приятелят ми, не че се налагаше да чакаме цяла година

ormys
03-17-2013, 08:44
Ами това и двамата да искате секс и да не го правите за мене е още по-безсмислено.Самата идея за "осмисляне на нещата"е смешна , след като няма какво да се осмисля.Не се е налагало да чакате цяла година ,защото явно имаш повече мозък в главата от някои други , които имат разни наложени от обществото идеи за секса.

DENKAZ
03-17-2013, 21:46
Да е, ще чакам 1 година да ми се прай няква пикла.

zhenya97
03-18-2013, 12:14
кажи и че без секс не става и я зарежи

tori
03-18-2013, 13:53
^не всичко е секс, да. Познавам Аурисс достатъчно, че да заява, че изобщо не мисли, че животът е секс, наркотици и рок-н-ролл.

Просто в една връзка сексът е важна част. Без него, тя не може да съществува. Безмислена е. И аз смятам, че той трябва да я къса. Иначе, са просто приятели, които чат пат си пускат езици.
Прозвуча кофти. Иванчо от 3ти а клас заряза Марийка от 3ти б понеже тя не му пускала и бил на мнение, че връзка без секс не ставало. Авторе, изчакай още малко. Не я натискай и заставяй. Секса е нещо хубаво при желание от двете страни. А ако толкова не ти се ще да изчакаш, винаги можеш да започнеш да я събличаш, докосваш, галиш и така нататък докато се целувате и си лежите и да я накараш сама да си поиска секс. Ама е подло.
Към останалите дето дават съвети да я зареже. На вас надали ще ви е особено приятно ако ви кажат "Или отваряй краката, или пътя."

anonymous708973
03-18-2013, 14:06
Аз пък съм на различно мнение от обикновено изцяло заради това, което е казала.
Мадамата се чувства длъжна, авторе. Не знае как да подходи, мисли, че не трябва тя да е тая, която да направи първата стъпка. Срам я е. Нормално. Теб сигурно също, но ти си момчето... Тя ти го е казала "Накарай ме да искам."
С други думи... както сте си легнали небрежно, прегръщайте се, целувайте се, опипвайте се... ако нещо ти измънка и се опита да се скатае, кажи й да ти повярва за моменти и действай. Говори й някви милички, ваши си работи и готово.

Наистина не мисля, че е от тези, които се дърпат просто така. Ако на такова момиче кажеш, че ще я зарежеш, щото сексът бил важна част и т.н., няма да имаш успех. Или ще ти пусне, щото все пак има чувства, но после ще се мрази и ще се чувства използвана, или няма да ти пусне и ще те обвини за поредния, но всъщност всичко, което е искала, е да я предразположиш и да я накараш да се чувства желана. :)

DisappointedDreamer
03-18-2013, 14:08
Прозвуча кофти. Иванчо от 3ти а клас заряза Марийка от 3ти б понеже тя не му пускала и бил на мнение, че връзка без секс не ставало.

Към останалите дето дават съвети да я зареже. На вас надали ще ви е особено приятно ако ви кажат "Или отваряй краката, или пътя."

Не ме интересува как е прозвучало. Автора не е 3-ти клас, мамка му.

Човекът, когото си заслужава изобщо няма да те кара да го/я чакаш.

Аз давам съвет да я зарежат. А на мен такова нещо няма как да ми кажат, защото аз не се стискам 5 века, за да разбера дали наистина ме обича и другите глупости, преди да правя секс с него.

TheNormalGuy
03-18-2013, 14:29
Няма нужда да я зарязва. Следващия път когато си лежите и почнете да се целувате, и прегръщате, започни да я опипваш нежно по гърдите, по дупето, целуни я по вратлето, прошепни и нещо мило на ушенце и прочее, използвай фантазията ти. Естествено не очаквай още следващия път да си и бръкнал в гащите, нека всичко да става постепенно, така ще се отпусне и след няколко такива заигравки, ще се случи, каквото ще се случва! :D

s40t4
03-18-2013, 14:56
Да е, ще чакам 1 година да ми се прай няква пикла.
нали....

tori
03-18-2013, 17:34
Не ме интересува как е прозвучало. Автора не е 3-ти клас, мамка му.

Човекът, когото си заслужава изобщо няма да те кара да го/я чакаш.

Аз давам съвет да я зарежат. А на мен такова нещо няма как да ми кажат, защото аз не се стискам 5 века, за да разбера дали наистина ме обича и другите глупости, преди да правя секс с него.
Винаги може да има някакви комплекси, проблеми и така нататък. Не можем да бъдем сигурни защо и какво има. Чакал е година, може да изчака още мъничко. И винаги може да постъпи и по онзи начин, дето го описах в предното си мнение. Също винаги може да поговори с нея сериозно и да я попита какво не е наред, след което да изглади нещата.

159357
03-18-2013, 19:18
благодаря ви много за съветите пиша от друг акаунт защото немога да влезна в този с които пуснах темата

Violenza
03-18-2013, 19:23
На девственик не му е проблем да не прави секс година, стига сте преигравали. Като държи момчето на нея, ще я изчака. Да не говорим, че едногодишна връзка трудно се приключва ей така от нищото, без основателна причина.
Нормално е тя да е несигурна и притеснена, вие се изкарахте тигрици в леглото още от сефтето.

Съгласна съм с Пантерата. Момичето го иска, но я е страх, притеснена е и т.н. Просто трябва търпение и тактична настоятелност от негова страна.

anonymous708973
03-18-2013, 20:06
Тактична настоятелност... мда, мда, много добре казано.

DisappointedDreamer
03-18-2013, 20:09
В случая на автора, може би. В повечето случаи - нъцки.

pifiella
03-19-2013, 14:53
Плясни й два шамара и е готова.

ShtrudeL
03-19-2013, 15:03
Гушкай я, цункай я, докосвай я много, много и на всякъде, натискайте се много, ама много, без да прибързваш да си пъхаш ръцете/члена в гащите й, така че сама да си го поиска ^^
Ако туЙ не стане.. направи всичко това отново, но този път бъди по-настоятелен и като ти казва 'ама не съм сигурна', това ще значи 'да, искам, но по-добре да изглежда 'насила', или че нямам друг избор'.. което ще рече, че ще си сложиш прътчето на устичката й и ще й кажеш да ти се довери поне веднъж за една година (е, не точно така, щото ще я засегнеш/натъжиш ^^) и да те остави да си свършиш работата (както и нейната, if u know what i mean.. ^^)..

И ТЕ ТАКА

Ако пък нищо не стане.. просто й кажи, че за една година, би трябвало вече да сте си опознали телата, да си вярвате малко от малко и дори 'ако ме обичаш, ще го направиш' тук вАжи. Защото това не е нещо ненормално, а съвсем естествено за една двойка. Този момент все някога ще дойде и ако се притеснява от болката, то дори 2 години да отложи, пак ще си е една и съща като физическо усещане.

Auriss
03-19-2013, 16:56
Как да е. Нека прекара още колко ... година ... в опити да се на*бат, пък накрая малката като й светне, че не я кефи пичът и реши да си дигне парцалките ще има ред сополи за тоя дето духа.

Аз жена не съм, та вместо да си приказвам излишно, нека питаме дамите във форума - вие като бяхте на по 14-15-16-17 години не ви ли се правеше секс с човека, когото харесвате, бе ? То хубаво да го отдавате на стеснителност, ама за 12 месеца връзка става въпрос, бе, хора. Не сте глупави, сами си го разкодирайте това -
тя каза че ако говоря само я отблъсквам .
Бива доброжелателност, ама аз нищо повече от 'мислъта да правя секс с теб ме отблъсква' не виждам.

Авторът или си е хванал някоя фригидна, или някоя пръцла, която и тя не знае 'що е с него.

alex333bg
03-19-2013, 17:45
предизвикай я по някакъв начин, тя да го поиска или поне да и се прииска да опита ;)

Magnolia13
03-20-2013, 09:34
И на мен ми се беше случило. Имах труден период, бях изнервена и изобщо не ми беше до секс. И когато той започваше да говори постоянно за това се изнервях. За първи път и е-притеснена е. Целувай я нежно, бавно, прегръщай я, обсипвай я с комплименти :) Успех!

girlwithblueeyes
03-20-2013, 12:01
Да я зареже ??? :O абе вие нормални ли сте ?
Имам чувството ,че някои от вас момичета пишат подобни глупости за да де направят на много зрели и готини . Не забрявайте ,че и вие ще били девствени и едва ли би ви било приятно ако някой даваша такива съвети на приятелят ви . Може би на момичето и трябва повече време ,може нещо да я притеснява . 1 година връзка не е малко очевидно момчето държи на приятелката си а вие го карате да я зарязва . Бъди нежен с нея , опитай да я предразположиш и нещата ще си дойдат на мястото . Сигурна съм ,че момичето го иска но очевидно нещо я смущава .

Slobbery
03-20-2013, 12:46
На колко сте всъщност?

klimatronik
03-20-2013, 13:23
Az sum devstveno na 18 godinki i vsushtnost sega mi se 3be samo ot prez maturite
ai nazdrave:D

anonymous708973
03-20-2013, 13:47
'мислъта да правя секс с теб ме отблъсква'

Съвсем не си прав тук. Ама много грешиш, ако това ти е дешифровката на "тя каза, че ако говоря, само я отблъсквам".
Страх я е и иска... не, направо се моли той да е достатъчно настоятелен, че страшното да мине по-бързо. Кой знае с кви глупости за болка й е пълна девствената главица.

И за доказателство ще ти отговоря на въпроса: На 15-16 години (сефтето демек) се молех да подходи по-решително. Щото, ако ме беше настъпал малко, сефтето нямаше да ми бъде няколко месеца.

Canis_Dirus
03-20-2013, 14:01
Начи жените са като времето:
Стане ли мокро - време е да влизаш вътре.

tshirtland
03-20-2013, 14:12
ужас

baby_baby
03-21-2013, 14:40
Незнам на тези,който казват да я зареже дали ще им е приятно тях така да ги зарежат? А по темата просто изчакаи така като постоянно и говориш за това така се одръпва и скоро няма да ти пусне