PDA

View Full Version : Свирите ли на китара?



BrainlessROCKBABY
03-17-2013, 08:29
Ако да - по колко и какво :D
От колко време?

nevermind...
03-17-2013, 09:32
Свиря от има-няма 1 година.. Свиря каквото си искам, няма определен стил по който да се придържам. Напоследък свиря доста.

minzz
03-17-2013, 09:47
Опитвам се :D то покрай толкова китари няма начин да не правиш опити, ама нещо не ми остава много време напоследък.

KadifWerewolf
03-17-2013, 18:13
вече не, мерси, че попита

psychopath
03-19-2013, 00:32
Свиря, от 7 години, но последните години почти не свиря и нивото ми в момента е като на напреднал начинаещ, няма го това интензивно развитие (даже напротив), което го имаше първите 2-3 години. Дали защото нямам достатъчно време за свирене, защото бях с гипсове :Д, защото не намерих достатъчно сериозни хора със сходни идеи.
Свирил съм най-различни неща.
В последно време отново имам желание да свиря и уж намерих някакви съмишленици, ще видим как ще се развият нещата.
Сега ми се свири много нещо като ска-пънк-рок и имам идеи за вмъкване на различни разнообразни стилове.

levistrauss
03-19-2013, 07:53
Свиря от има-няма три години. Първоначално започнах на акустична, в последствие си взех и електрическа. Гледам да свиря когато мога, но предвид, че пътувам доста, все не ми остава достатъчно време. Освен, може би, уикенда.
Иначе свиря предимно рок неща. Взел съм се да науча поне 80% от албума Nevermind, на Нирвана. :D Върви добре засега.

Blab
03-19-2013, 09:03
почти всеки ден с различно времетраене. обикновено около час, когато съм ентусиазирана - повече;
предимно рок (поп, инди, алтърнатив, фолк, етц), но стигам до поп и джаз... и (почти) всичко останало;

свиря от малка. по-осъзнато и самостоятелно - от 4 години;