PDA

View Full Version : Какво е това и как да се справя с него?



The0ne
03-17-2013, 10:01
Привет!
Направо към въпроса. Кожата, която обгръща главичката на пениса и самата главичка са зачервени. Температурата там долу е по-висока от нормалното(парене) Когато еректира самят пенис, изпитвам болка и парене. Имя някакво възпаление, но не мога да разбера какво е. След мастурбация, което се случва рядко, защото изпитвам болка, целият пенис се подува адски много, става 2 пъти по дебел. Самата главичка лепне, кожата е нацепена, понякога зачервяването се усилва и има нещо като подкожни червени петна. От кожата и главичката при търкане се лющи нещо подобно на "сирене".
Ако ме съветвате да ходя по доктори, няма как да стане! Момче на 19 г. съм и до момента съм похарчил окоо 620лв. по доктори изследвания и какви ли не мазила и иантибиотици. Докторите казват, че ми нямало нищо. Само че не е така. Ходил съм в Александровска, ВМА, и в други градове от страната. Проблема ми е от година и половина. Очаквам от вас всички съвети, но не и да ходя по доктори.

vladyman
03-17-2013, 12:39
Отивай на шаман тогава. Ако мислиш, че средностатистическият тиинпроблем потребител може да ти бъде по-полезен от доктори си в дълбока грешка. Освен това, "ходих на доктори" не значи нищо конкретно. Както го описваш най-вероятно имаш някакъв проблем, който води до неправилна форма/деформация на пениса при ерекция, от което изпитваш болка, зачервяване и т.н. Също така явно задържаш мърсотия, от която си получил инфекция. Може обаче и да имаш венеричекса болест. Това обаче може да бъде установено единствено от доктор, по и-нет няма да стане. Трябва да ти се направи преглед по време на ерекция, трябва да ти се вземе проба на секрет от основата на главичката и т.н.

The0ne
03-17-2013, 13:18
Отивай на шаман тогава. Ако мислиш, че средностатистическият тиинпроблем потребител може да ти бъде по-полезен от доктори си в дълбока грешка. Освен това, "ходих на доктори" не значи нищо конкретно. Както го описваш най-вероятно имаш някакъв проблем, който води до неправилна форма/деформация на пениса при ерекция, от което изпитваш болка, зачервяване и т.н. Също така явно задържаш мърсотия, от която си получил инфекция. Може обаче и да имаш венеричекса болест. Това обаче може да бъде установено единствено от доктор, по и-нет няма да стане. Трябва да ти се направи преглед по време на ерекция, трябва да ти се вземе проба на секрет от основата на главичката и т.н.


Взиман ми е секрет, както и еякулат и съм изследван за венерически заболявания-всички са отрицателни.

The0ne
03-17-2013, 13:20
Ето точно как изглежда:

http://pearlypenilepapules.net/wp-content/uploads/PearlyPenilePapules-04-drGroff.jpg

http://i.imgur.com/1NF1g.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/71/Pearly_Penile_Papule_2.jpg

KadifWerewolf
03-17-2013, 18:13
това е.. нормално.. май наистина нищо ти няма :D

skok
03-17-2013, 19:30
По снимките не виждам нищо кой-знае колко нередно. Плюс тва че и очевидно 100 доктора са ти казали че нищо ти няма ми звучи като наистина нищо да ти няма. Тва като "сирене" се получава от лоша хигиена. Вероятно и дискомфорта от там ти идва

The0ne
03-17-2013, 19:34
Явно не ме разбирате... При ерекция едвам стоя от парене и болка. Не може да става на въпрос за мастурбация камоли за секс...

skok
03-17-2013, 23:36
Ми не знам къв друг съвет освен доктор очакваш да получиш. Очевидно просто не си ходил при който трябва доктор. 620 лева не са толкова много щом става въпрос за здравето ти. Ако трябва още 6200 похарчи.

magi_dark
03-19-2013, 06:53
Изглежда нормално,използваш ли някакъв лубрикант когато мастурбираш? Може да е алергична реакция към лубриканта (крема),който използваш! Казваш,че и по време на секс се получава,използваш ли презерватив? Може да имаш непоносимос към латекса или лубриканта в него........... Най-добре отиди на алерголог и уролог да те погледнат,кожен също е вариянт..... Успех

The0ne
03-20-2013, 07:17
Рядко мастурбирам и не използвам лубрикант. Използвам презерватив, когато правя секс, но и преди съм правил, а съм нямал проблеми. Ходил съм на уролог и кожен също.... Докторите в тая държава се борят на пръсти...

npp
03-21-2013, 12:50
по принцип в такива случаи най-вероятно става въпрос за някаква зараза с нещо инфекциозно, гъбички или друго, в някои случаи кожата на члена трябва да се държи винаги суха - винаги трябва да се подсушава в случай че е влажна, това става най-лесно с тоалетна хартия, обаче в такива случаи е добре въобще да не се мокри, нито да се маже с каквото и да е, така инфекцията ще бъде туширана много по-бързо, обаче ако случаят е друг, тогава трябва да се използва подходящо медикаментозно лечение с мазила и антибиотици, затова е най-добре да намериш възможно най-добрият кожен лекар или друг специалист, който да диагностицира с точност какво е и да се предпишат възможно най-добрите лекарства, бързай преди инфекцията да е станала още по-сериозна

defender
03-21-2013, 13:02
"Усещане за парене по пениса: субективно усещане за парене, мравучкане по кожата на пениса.

Усещането за парене по пениса може да се дължи на някое от следните заболявания и състояния: инфекция на уринарния тракт, гъбична инфекция, фрактура на пениса, екзема, псориазис, склеродермия, дерматомиозит, системен лупус еритематодес, сифилис и други."