PDA

View Full Version : как да разбера



malko_momi4e
03-17-2013, 13:48
Здравейте, отдавна следя форума и дойде и моят ред да пиша. Значи има едно момче, което живее близо до нас и от скоро си пишем, покани ме у тях на гости. Писахме си онзи ден,че бях в друг квартал за няколко дни, и ми написа :"искам си те при мен". Проблемът е,че не мога да преценя какво точно иска от мен.. и вие няма как да знаете, но все пак ще се радвам да кажете предположения (особено момчетата) дали е просто да се запознаем,или си е покана за секс :D

Violenza
03-17-2013, 13:54
По принцип, толкова бързо да те кани директно у тях на гости, означава секс. Ама кой знае, може да е просто супер гостоприемен. :D
Твоите намерения към него какви са?

Amore-Mio*
03-17-2013, 13:55
Зависи от момчето.
Ти трябва сама да прецениш с какъв замисъл те вика, според думи, жестове и така нататък. И все пак, ако искаш отиди. Но ако пожелае нещо друго, но на теб не ти се иска - не му позволяваш. И помисли добре, пак де. Хора всякакви има.

Illusion772
03-17-2013, 13:56
Прилича ми на закачка и вид покана да се запознаете , но зависи ако е е*тии нахалния пич може и да е покана за секс
<мъжко съм

malko_momi4e
03-17-2013, 13:58
По принцип, толкова бързо да те кани директно у тях на гости, означава секс. Ама кой знае, може да е просто супер гостоприемен. :D
Твоите намерения към него какви са?
определено, ако е това няма да му се получи.Изглежда ми готин и искам да се запознаем на живо, а не да си пишем в чата :)

Violenza
03-17-2013, 14:20
определено, ако е това няма да му се получи.Изглежда ми готин и искам да се запознаем на живо, а не да си пишем в чата :)
Тогава му предложи да излезете на кафе, вместо да се виждате у тях. (което е доста необичайно място за първа среща сякаш)

Tsukuda_Hiroshi
03-17-2013, 14:39
"Искам СИ те при мен" - това СИ е много собственическо. Може да го употреби, ако ти е гадже, тогава е сладко, защото показва, че те има за нещо свое, ценно и без което не може. Ама щом сте се запознали скоро, значи мисля, че просто иска да прави секс с теб. Сега, дали влага чувства в това - не мога да знам. Може от доста време да те харесва, но по принцип смятам, че секса 100% му е в главата.

malko_momi4e
03-17-2013, 14:57
"Искам СИ те при мен" - това СИ е много собственическо. Може да го употреби, ако ти е гадже, тогава е сладко, защото показва, че те има за нещо свое, ценно и без което не може. Ама щом сте се запознали скоро, значи мисля, че просто иска да прави секс с теб. Сега, дали влага чувства в това - не мога да знам. Може от доста време да те харесва, но по принцип смятам, че секса 100% му е в главата.
Прав си.. ама нали и за да искаш за гадже някоя, трябва да те привлича

marilyn
03-17-2013, 15:18
Рядко ще се случи момче да те покани у тях и да не иска секс.

Ако искаш да го видиш, кажи му по-добре, че искаш да отидете на кафе.

sexa_na_kompleksa
03-18-2013, 04:45
^Съгласна.