PDA

View Full Version : Искам малко съвети, защото съм доста объркан.



NeMiDrEm
03-17-2013, 14:59
В нашата компания излизаше едно момиче. Обаче аз бях на 16 и до тогава не съм си имал приятелка. Нейна приятелка ми спомена, че ме харесва (като го чух това бях доста радостен). Тя ми пишеше постоянно, искаше да си говориме по скайпа, да излизаме - обаче аз и биех пълен игнор. Докато един ден си виках - Що да не пробвам. И ето че тръгнахме.. В началото бяхме много глупави и двамата, защото и на двама ни е първа връзка. Ходехме точно 3 месеца. Един ден и се обаждам да излезнеме, обаче тя беше с нейни приятелки и аз я попитах дали може да дойда при тях. След което тя ми каза, че не може и щяла да се прибира, а на мен ми падна батерията на телефона и след 30 мин.. я видях до моят блок. Тръгнах към нея и тя започна " не искам да те виждам, да се махам". Аз и отговорих прави каквото искаш. Ясно ми беше, че нещата вървяха към своят край (така и стана, разделихме се). Звънях и няколко пъти да излезнем, да се видиме обаче тя всеки път ми отказаше токато един ден послушах моите приятели да спра да я търся и ще си намеря ново момиче. Спрях да я търся, постоянно мислех за нея (не знам дали това е било влюбване или съм бил свикнал с нея). Получи след след като завърших училище (едвам-едвам). Лятото съвсем за забравих като си намерих нова компания и ми беше весело с тях. Гадното е, че живеем на две крачки и постоянно се засичахме, но не си говорехме само на здрасти и чао.
Покани ме на рожденния си ден заедно с моите приятели, обаче те са и казали ако не ме покани и мене те няма да отидат, и тя ме покани колкото и да звучи смешно :D Отидохме на рожденния и ден и отидох в кухнята да помогна на техните ако има нещо. И започнаха да ме разпитват защо сме се раздели ли, аз им казах какво се е случило и повече няма да я търся. Обаче майка и ме помоли да не се отказвам, защото може да се оправят нещатата .. Постоянно си пишехме в скайпа и си говорехме по телефона. Никакъв резултат ...
След известно време тя ми писа ако искам да отида с нея и техните на басейн. И аз се съгласих, и от тогава започнахме да се виждаме, и пак тръгнахме. Започнахме и двамата училище. В нейният клас бяха дошли няколко нови момичета и се били заговорили коя била девствена. И тя вечерта ми сподели това и аз и отговорих, Ако искаш да се правиш на модерна с това че си правила секс аз няма да го направя с тебе. Тя ми каза не аз искам да си ти .. тогава аз и отговорих, че ще дойде момента когато ще е готова. След 6-7 месеца така и се случи. Направихме го. Тя започна да ми звъни през 20 мин.. по телефона къде съм, с кой съм.. (ревнуваше много, дори и от най-добрите ми приятелки) От тогава започнахме да се караме за глупости и най вече защото си пише с други момчета. Тогава започнах да си пиша с други момичетаи като идваше в къщи постоянно фейсбука и скайпа да ми провери, обаче аз си смених всичките пароли (бях и ги дал, защото и имах доверие) Вече и нямах доверие за нищо и разбирах много неща от нейните приятелки. Един ден седнахме да си поговориме и аз и казах ако ще продължаваме така няма смисъл само се дразниме, да се караме.. Аз споделих с техните (бяхме в много добри отношения мога да кажа че ги чувствам като втори родители и в момента) Явно са поговорили с нея и на другият ден сякаш беше друг човек. От този ден всичко беше много хубаво през тия няколко месеца. Докато не дойде ваканцията .. Тя има по малка сестра. Сестра и се беше запознала с някакво момиче на нейната възраст, което постоянно ходеше в тях и много ме дразнеше :D Това момиче (приятелката на сестра и) спало в тях една вечер. На другия ден била разказала на брат си за моята приятелка и той я намерил във фейса. И започнали да си пишат докато един ден тя забрави да излезе от фейса си от моя компютър. И като почнах да чета с какви момчета си е писала + него, и аз какви неща. Не я търсех нито тя мене, докато не разбрах от моите приятели, че са я видяли с друго момче държейки за ръка. В рамките на 3 дни нищо незнаех само ми казваха който я е видял. Прибирам се една вечер и гледам са се обвързали с него и полудях. Изчаках на другия ден, и се обадих на майка и да я питам дали знае нещо, обаче тя ми каза, че не знае. След 2 дена "моята" приятелка ми звъни да се видиме и да си поговориме. Отидох в тях и я попитах какви са тия глупости във фейса и дали ходи с това момче. Тя ми отговори "що не може ли" и аз казах ама може бе и да ходиш и да не ходиш с това момче аз ти казвам че се разделяме. От тогава не съм я търсил докато тя един ден ми звънна и да се видиме и аз се съгласих да видя какво толкова иска. Бяхме на вънка и се разхождахме докато не седнахме на една пейка. Аз и казах на 1 метър от мене обаче тя се приближаваше повече и повече докато не започнахме да се целуваме (още малко щяхме да се на *** на пейката). Бях споделил на най-добрият ми приятел за всичко това и той ми отговори "Малка Кур*а" не ти трябва такова момиче дето незнае какво иска, дали и се *** дали и се пикае. Минаха се няколко месеца докато не се засякохме в едно кафене в квартала. Вечерта ми писа да се видиме, аз и отговорих за какво като ти си имаш приятел, тя ми каза че са скъсали и просто да се видиме че не сме се виждали отдавна. И аз и казах само разходка нищо повече, тя се съгласи. Излезнахме на следващия ден в парка до нас и по едно време дойде и "нейният", стана малко тъпо и и го казах на другия ден. След седмица пак ми звъни да пушиме наргиле в тях и аз си казах що не са ще му правя на него мръсно както той на мен. Отидох в тях и седяхме един до друг и пушехме докато тя не се приближи към мен и започнахме да се целуваме, тя започна да ме обарва и аз също :D Дръпнах се и я попитах какво прави в момента, тя ми отговори че и тя незнае... :X Иска пак да е с това момче, а същото време се вижда с мене и правиме к'ви ли не глупости. Обаче аз не ревнувам :D няма смисъл повече да пиша, искам просто съвет какво да правя ... ( извинявам се за правописните грешки или за някой несвързани мисли )

bitchezz9
03-17-2013, 15:07
Честно,очите ми изскочиха докато го прочета !! Съвет,къв съвет искаш е*и и майката и толкова,приятеля ти е напълно прав.Кво ще се занимаваш с няква сополана дето не знае какво иска-теб или него ?

Amore-Mio*
03-17-2013, 15:44
Не се занимавай с нея.
Тъпа е, не знае какво иска и вероятно се мисли за най-велика, и ти не оставаш по - назад, де, ама както и да е.
Не си губи времето с такава. Първа връзка - нормално е това разочарование, но недей да ставаш пионка в нейните ръце. И не я карай да си мисли, че може да те има всеки път, когато й е скучно или няма кой да й се върже.

balu4ka
03-17-2013, 18:03
Не само тя не знае какво иска ,но и ти.Направо ми се отщя да чета,поради простата причина ,че всичко е толкова детинско,простовато..както и да е.Спроед мен,приключваш всякакъв контакт с нея и нещата са до там.Ти позволяваш тя да се възползва както от теб ,така и от другото момче.

NeMiDrEm
03-17-2013, 18:20
Това трябваше да го направя много отдавна ама като съм инат (тъпак) ... Благодаря ВИ! :)

dobri4ko2
03-17-2013, 19:06
[QUOTE=balu4ka;10636545][b]Не само тя не знае какво иска ,но и ти.
Нали за това прави тема .... Ами пич с това момиче няма да имате сериозна връзка, next .

Dark_Heartbreaker
03-17-2013, 19:08
Не се показвай слаб пред манипулациите ѝ. Какво е това иди ми- дойди ми ??? Не се оставяй да те върти на малкия си пръст. Спри да ѝ тичаш по петите всеки път, когато ти се обади. Просто слагаш край и си търсиш момиче, което да обичаш и на което имаш истинско доверие. Успех! ;)

notlike
03-17-2013, 21:21
Възползвай се от нея, докато можеш. После си намери някоя сериозна.

minchorna
03-18-2013, 06:25
Възползвай се от нея, докато можеш. После си намери някоя сериозна.

+1

bitchezz9
03-18-2013, 16:46
Да се възползва от нея и кво? После да изглежда същия буклук ли? По-добре не късай с нея и това е !

Magnolia13
03-18-2013, 20:17
Покажи на един човек, че можеш да живееш и без него... и той сам ще те потърси. Това девойче е адски объркано, хем иска с теб, хем с него... Прави това, което искаш да направиш, но според мен СПРИ да си губиш времето с нея, защото зад ъгъла може да те чака нещо по-специално ... някоя, на която да си и нужен само ти :)