PDA

View Full Version : Любовта промени живота ми.



Krikorski
03-17-2013, 15:33
Наскоро тръгнах с 1 момиче. Бях Лудо ЛУДО Влюбен в нея,
не можах да издържа и 1 минута без нея, но за жалост
не издържахме и 1 месец поради причини :С. Но сега около
2 месеца след раздялата, ние станахме изключително близки отново.
Преди 2 дни излизахме и се прегръщахме и целувахме, ноо ми казва, че
има някаква огромна причина, която я спира да се сближава с когото и
да е. Сподели ми, че я е било страх от това да допусне някой близко до
нея и отново да бъде наранена.
Каквоо значи това според вас ?
Как да ѝ покажа, че няма да я нараня, ако това е добра идея ?

Enchanting
03-17-2013, 15:45
Ако решиш да й го показваш, го направи.
Бъди до нея и с времето може да спечелиш доверието й.
Само не и на думи.. ..докажи й го.

Amore-Mio*
03-17-2013, 15:46
Не се доказвай.
Любовта не е само хубави и щастливи мигове, понякога просто има една болка, която те прави по - силен. Но в случая всичкото това е много глупаво, а именно, че имаше ли желание да е с тебе - щеше да е с тебе! 'щото не можеш да бягаш от нещо, което ще се случи. Може да бъде наранена от всеки, дори и да се крие под дърво и камък.

Krikorski
03-17-2013, 16:01
Не харесвам стария си живот, след като тя се появи всичко се промени и изключително много ми харесва животът ми сега. Но страдам понеже в момента тя не е до мен... Но да съм честен за нея бих страдал още доста дълго време. @Enchanting Как да ѝ го докажа ?

d.anny..
03-17-2013, 17:32
Как да й го докажеш ли ? Подкрепяй я, показвай й, че я приемаш такава, каквато е, бъди до нея във всеки един момент, било то труден или радостен, грижи се за нея, изслушвай я, давай й съвети, предразполагай я да ти споделя! Опитвай се да прекарвате повече време заедно и да се сближавате, увери я, че си различен, а това е много трудно! :) Успех!

Krikorski
03-17-2013, 18:24
Как да й го докажеш ли ? Подкрепяй я, показвай й, че я приемаш такава, каквато е, бъди до нея във всеки един момент, било то труден или радостен, грижи се за нея, изслушвай я, давай й съвети, предразполагай я да ти споделя! Опитвай се да прекарвате повече време заедно и да се сближавате, увери я, че си различен, а това е много трудно! :) Успех!

Благодаря ти за отговора! Но само да добавя повечко инфо, тя ме мисли за нейният soul-mate защото през последните 4 месеца, не сме намерили 1 разлика в нас. Тя иска да е с мен, но проблемът който не иска да ми каже какъв е причината да не може, сигурно, ако я попитам би казала, че ме и обича. От всичко това което изброи, да бъде до нея "физически" ще е най-трудно. ;С

notlike
03-17-2013, 21:06
Аре, още един изгърмя у френдзоната.... сменяй курса, с тая няма да я бъде работата.

d.anny..
03-18-2013, 18:05
Благодаря ти за отговора! Но само да добавя повечко инфо, тя ме мисли за нейният soul-mate защото през последните 4 месеца, не сме намерили 1 разлика в нас. Тя иска да е с мен, но проблемът който не иска да ми каже какъв е причината да не може, сигурно, ако я попитам би казала, че ме и обича. От всичко това което изброи, да бъде до нея "физически" ще е най-трудно. ;С

Еми хубавите неща не стават лесно, важното е да не се предаваш, каквото и да ти казват, дръж на чувствата си и не се отказвай!!! Тя ще се отпусне рано или късно! Бори се! :) Успех!

pakmebannaha
03-19-2013, 08:04
Натегли и го и и бий шута след тва

rusoto_baby_f
03-19-2013, 16:40
Има и момичета които просто не искат да се обвързват..