PDA

View Full Version : Ако може повече мнения от мъжката част на форума за проблема :)



dutfi
03-17-2013, 18:36
Здравейте! Имам проблемче, което е свързано с окосмяване над горната устна. Винаги, когато си говорим на тази тема с близки приятели, казват, че нищо ми няма, че не се забелязва и че си втълпявам. Да, ама като се позагледам в огледалото отблизо ги виждам. Когато харесвам едно момче, ми е притеснено как ще реагира, ако наистина му пречат. Не искам да ги махам, защото след време (дори и да поддържам) ще станат по-гадни (или поне така си мисля). Та въпросът ми е главно към мъжката част от форума дали ако наистина харесват едно момиче, този проблем би бил, така да се каже, пречка. Съжалявам, ако ви досаждам.

Bloody Red
03-17-2013, 18:48
Не съм от мъжката част на форума и съжалявам, че не пиша баш по въпроса, но.. Ще станат по-зле само ако ги бръснеш. Ако се притесняваш от това защо просто не ги махаш с пинсета/лентички?

tonssy
03-17-2013, 18:54
Не съм от мъжката част на форума и съжалявам, че не пиша баш по въпроса, но.. Ще станат по-зле само ако ги бръснеш. Ако се притесняваш от това защо просто не ги махаш с пинсета/лентички?

+
Много е тъпо това "ако започна да ги махам, ще станат повече", а и не е вярно. Растеш, все повече ще се налага да полагаш различни грижи за външния си вид.. Махай ги с пинсета или лентички, както казаха над мен.

dutfi
03-17-2013, 18:55
благодаря все пак за отговора :) никога не бих го избръснала... ноо си мисля, че и по другите начини след време че стане гадно...

NqkfaNikakva21
03-17-2013, 18:59
Ох, боже!
Как мислиш, че сте стане по-гадно като с пинцетата им изтръгваш корените?
Всъщност, права си! Ще станеш чубака!
Мислете, бе, хора ..

dutfi
03-17-2013, 19:01
Ох, боже!
Как мислиш, че сте стане по-гадно като с пинцетата им изтръгваш корените?
Всъщност, права си! Ще станеш чубака!
Мислете, бе, хора ..

не схванах какво имаш предвид с това "чубака"

NqkfaNikakva21
03-17-2013, 19:04
http://lmgtfy.com/?q=%D1%87%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0

tonssy
03-17-2013, 19:08
ахахахах :Д:д

dutfi
03-17-2013, 19:08
http://lmgtfy.com/?q=%D1%87%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0

значи да разбирам под "чубака" прекалено космата или набола??

Goddess
03-17-2013, 19:13
Е дай да не си обезкосмяваме краката, ръцете, мишниците, защото ще растат наново и трябва да се поддържат и ще стане по-зле. Няма как да стане по-зле ако си ги махаш и не ги оставяш да растат. Зоната там е нежна, но и много малка, така че не се искат повече от 3 минути. И аз не съм момче, но ако бях - със сигурност би ми пречило. Приятелите ти вероятно не искат да те обидят, но момиче си, отблъскващо е. А дори и само ти да си го виждаш - достатъчно е, за да направиш нещо по въпроса и да не се притесняваш като говориш с момче или с когото и да е.

DENKAZ
03-17-2013, 19:34
Ако питаш мъжката част - да, не харесваме момичета с мустаци.

Addicted__
03-17-2013, 20:36
Махни си мустаците и не се излагай ;х

marilyn
03-18-2013, 10:10
Е дай да не си обезкосмяваме краката, ръцете, мишниците, защото ще растат наново и трябва да се поддържат и ще стане по-зле. Няма как да стане по-зле ако си ги махаш и не ги оставяш да растат. Зоната там е нежна, но и много малка, така че не се искат повече от 3 минути. И аз не съм момче, но ако бях - със сигурност би ми пречило. Приятелите ти вероятно не искат да те обидят, но момиче си, отблъскващо е. А дори и само ти да си го виждаш - достатъчно е, за да направиш нещо по въпроса и да не се притесняваш като говориш с момче или с когото и да е.
Напълно съм съгласна. По тая логика, че "щели да станат повече" дай да спрем изобщо да се епилираме!?
Просто не ги бръсни, ползвай пинсети или лентички.

sexa_na_kompleksa
03-18-2013, 13:39
Мъжките мнения в този раздел са минимални. ;д
Ако се чувстваш некомфортно, махни ги с пинсета.

Rebirthing
03-18-2013, 15:06
Уф, махай смело, няма да ти порастнат кайзерски мустаци. Ти да видиш след менопаузата много жени какви косми пускат в тази област, не просто мъх, а направо мустак като на момче, което го е ударило хормона. Обезкосмяването се извършва доживотно :D !