PDA

View Full Version : Ужас..



Lacie
03-18-2013, 11:40
Помощ,хора. Преди един-два месеца бях луда по едно момче от училище,което е в другата смяна. Учим в една стая и по едно време стоеше на моя чин. о.0 А аз като най-голямата блондинка исках да се "запознаем" като напиша на чина му " (името на момчето) < 33 ;* " и отдолу класа му. Така хубаво издълбах чина,толкова красиво го написах,че просто по едно време бях горда със себе си и прекрасната си идея. Обаче отсъствах седмица.. и разбрах,че той от отдавна не седял на този чин,но просто няма как да не са му го показали. Сега доста охладих страстите,НО днес в час по физическо дойдоха 2 момчета за да видят един техен приятел от класа. Питаха го дали той е този,който седи на последния чин и драска разни глупости,но той отрече и ме посочи. Двете момчета се обърнаха и лепнаха толкова мазни усмивки,че направо ми идеше да се обеся. Тогава съвсем бях забравила за надписа ии.. сещате се. Като се върнах в стаята се опитах да го изтрия,но.. не се получи. О.О Затова го задрасках ии да.. Много тъпа случка,но адски се спекох. С въпросното момче доста пъти сме се засичали,но само това. Чудно ми е,трябва ли да се тревожа за нещо такова? хД
Момиче на 15..

DisappointedDreamer
03-18-2013, 11:49
тийн проблеми :Д

marilyn
03-18-2013, 11:59
Като четях темата помислих, че си на 12. За 15 годишна мислиш много по детски. Голям праз като така е станало, просто се научи да комуникираш с хората на живо, а не посредством чинове и надписи върху училищното имущество.

bloodylips
03-18-2013, 14:53
Трябва комуникация

Amore-Mio*
03-18-2013, 15:29
Постъпила си глупаво и толкова.
Всеки човек поне веднъж постъпва не както трябва, но човек се учи от грешките си.