PDA

View Full Version : Какво да правя? :(



vikki_slavova
03-18-2013, 13:35
Здравейте. Имам проблем и се надявам да ме посъветвате как да постъпя. Ето историята:
Всичко започна миналата учебна година. Разбрах, че едно момче от моя клас ме харесва. Точно тогава не ми беше до гаджета, защото 1. седми клас - матури 2. от моя клас - разсейване и 3. харесвах друг :D Той не криеше това, че ме харесва. Постоянно ме закачаше, викаше ми : Викии, Викинце, Викинце малко сладко :D Това ме изкарваше от нерви и постоянно го нареждах и обиждах (не със сериозни обиди де :D) Както и да е 7 клас измина. Кандидатствах в Бургас и ме приеха, а той остана в Камено. Лятото размишлявах върху това и стигнах до заключението, че съм била доста груба и е трябвало да му дам шанс. Мислех си, че той вече е забравил за мен и вече мисли за друга. Скоро бях болна цяла седмица, но в петък се почувствах по-добре и реших да отида в Камено да посетя стария клас. Когато ме видя, той пак почна с : Вики, Викинце. Аз само се усмихнах. Сега съм болна от шарка :D и имам повече време, защото съм си вкъщи. Не знам какво ми стана, но мисля, че започнах да го харесвам. Проблема е, че не съм сигурна че той още ме харесва. Реших да си направя фейк фейсбук и да го питам....не знам, не знам какво да го питам. Писах му, че една моя приятелка го харесва (аз съм с фалшиво име във фб) но тя не знае, че му пиша и че аз много се надявам да се съберат. Попитах го дали харесва някой, а той ми пише : не точно.
Моля Ви помогнете. Какво да направя, какво да му напиша от фейка, че да се сети да ми пише на моя (ако изобщо харесва мен още :D)

sexa_na_kompleksa
03-18-2013, 13:57
Това с фалшивия Фейсбук не ми се струва добра идея. Доста е детско, не че ти си много голяма, но все пак...
Според мен, първо трябва да решиш, какво изпитваш към него. Очевидно той преди те е харесвал. Представи си, че ти сега си мислиш, че го харесваш, събудиш старите му чувства, обаче след ден-два осъзнаваш, че изобщо не си го харесвала. Така той ще бъде наранен за втори път.
Освен това, ако решиш, че наистина имаш чувства към него - ти учиш в един град, той в друг. Доста ще ви е трудно. Помисли дали си заслужава. А и се огледай междувременно за някое друго момче, според мен, просто ти е станало тъпо за момчето от бившия ти клас, защото си се държала некоректно с него. Преди месец видях едно момче, с което учехме заедно до 7 клас. И се сетих, че тогава той май имаше нещо към мен, пък аз, подобно на теб, не се държах много подобаващо. Няколко вечери не можех да заспя и се чудех дали трябва да му се извиня за държанието си. После го видях с приятелката му и привидно изглеждаха щастливи, така че реших да не повдигам темата. ;д Помисли си дали и при теб не се получава нещо подобно.

bloodylips
03-18-2013, 14:47
Толкова ли е трудно да се видите,да поговорите и изясните ? Стига вече с този фейсбук вече и по фейсбук ще се ожените ей ....

s40t4
03-18-2013, 14:49
Действай направо.. фалшиви фейсбуци, приятелки да питат дали те харесват може само и само да развалят всичко, а и плюс тва от това може да разбере,че го харесваш ииииииии както казва горе не е добра идея. Давай направо.. какво се притесняваш? Трябва да се радваш,че ти е казал нещо, защото има такива, където като ги отебат ии не обръщат внимание по нататък. ;)

vikki_slavova
03-18-2013, 14:50
Мерси много за бързия отговор.

s40t4
03-18-2013, 14:52
Толкова ли е трудно да се видите,да поговорите и изясните ? Стига вече с този фейсбук вече и по фейсбук ще се ожените ей ....

Дам.. то вече да нямаш нормален живот заради един фейсбук. Има някай приятели,където като отидем на кафе хващат телефона иии фейсбук си влизат да видят кво ново има. За кво говорим....

Amore-Mio*
03-18-2013, 15:30
Недей чрез фалшив профил.
Направи си твой реален и му пиши от там. Възстанови някакви контакти с него и излезте.

Magnolia13
03-18-2013, 20:19
Това с фейсбука е тъпо. Според мен, когато се видите му кажи да излезете да пиете по едно кафе, заговори го,приказвайте си за добрите стари ученически години, ще си проличи ако още те харесва, а и ти самата ще разбереш дали го харесваш :)

DENKAZ
03-18-2013, 20:33
Типична детска постъпка.

HollyGolightly
03-19-2013, 16:45
Типична детска постъпка.

+ сама с постъпките си показваш, че наистина не ти е време за връзки. Ако искаш да знаеш нещо, просто го попитай, няма смисъл от правене на фалшиви акаунти и пращане на посредници, това са неща присъщи на деца в детската градина.

SurfSky
03-19-2013, 16:51
В днешно време почти всичко се върти околко интернет ... :D Поговори просто с него ...