PDA

View Full Version : Влюбена в сина на зам.кмета



charovnata_petia5
03-18-2013, 16:53
Скоро се преместихме със семейството ми в нов град ,тоест тази учебна година.Още от първите дни харесах един съученик и така той ме заговори първи ,после аз и така с времето се влюбих в него ,тоест в начина му на гледане на живота ,в дълбоките му кафеви очи и мекия му глас от който ми се свива стомаха като го чуя и ето ,че минаха няколко месеца...разговаряла съм с него извън училище и така разговор след разговор все повече се хипнотизирах от него.И естествено съучениците ни разбраха ,че между нас има химия и започнаха да се бъзикат ,а той се изчервяваше и се смееше и незнаеше какво да каже също като мен ,а когато го питаха дали ме харесва наистина, отказа да отговори нали обаче другите настояваха той тогава се засмя погледна в земята и каза какви ги говорите и се направи на зает.Не му се ръсърдих не съм и очаквала да признае пред всички ,той самия ми е казвал че не миу харесва да показва пред всички чуствата си.Тези дни разбрах нещо което не съм и подозирала -баща му бил зам.кмет на града,проблема е че съм се нацелила на доста високо....какво да правя?Заслужава ли си ,дали ще обърне внимание на момиче като мен?Как да разбера дали ме харесва?

arsenalllbaby
03-18-2013, 17:02
Що пък да си се нацелила високо? Аз като съм дъщеря на кметица да не би да съм безсмъртна? За 1 път чувам такова нещо.. Харесвате се, взимайте се и толкова. Нищо не ви спира!

minzz
03-18-2013, 17:10
И какво като е син на зам. кмета? Доколкото разбирам от написаното от теб той се държи приятелски. Не е демонстрирал високомерност и не парадира с това кой е баща му така че не виждам какво те притеснява?! Той вече вниманието ти го е обърнал не се сдухвай напразно. :)

d.anny..
03-18-2013, 17:20
Не слагай етикети и граници. Каква си ти и какъв е той? Двамата сте хора, живеете под едно небе и дишате един й същ въздух.. какво значение има каква заплата взима твоят баща и каква - неговият ..? ;) Не гледай толкова материално на нещата. Щом си допадате и се привличате , какво ви пречи?? :)

BlackEyedPeas
03-18-2013, 17:31
Не си мисли, че бързо ще те отблъсне или, че си под нивото му, преди това не си знаела дори, че е син на кмета, а сега като си разбрала какво? Минало е време, все още е до теб. Не му слагай бързо етикети.

anonymous708973
03-18-2013, 17:58
Разбирам да беше хлътнала по сина на президента на САЩ, ама... :д

s40t4
03-18-2013, 19:26
Разбирам да беше хлътнала по сина на президента на САЩ, ама... :д
:lol:

charovnata_petia5
03-18-2013, 20:24
Да може и така да е ,но той е единствен син и е нормално родителите му да искат най-доброто за него и някоя която е на неговото ниво тоест не някоя бедна.Аз съм от средната класа нито бедна нито богата.
За него не се притеснявам толкова питала съм го дали това за него има значение и каза ,че няма но кой знае....аз наистина искам да се получи между нас и не е зареди парите преди да разбера какъв е го харесах много,и да не се е перчил никога даже не е казвал кой е баща му ,според мен това говори добре за него.

arsenalllbaby
03-18-2013, 20:49
Спокойно. Не са тръгнали да ви женят..

girlwithblueeyes
03-19-2013, 06:24
Ти да не си влюбена в принц Хари:lol:

Chacho
03-19-2013, 06:41
Хаха, няква рок звезда ще да е тоя. И аз съм кметско дете, ма досега не съм се чувствал специален. Гледай на него като на обикновено момче.

feikk
03-19-2013, 09:43
Пък аз съм сестрата на бабата на Берлускони.. всички сте ми под нивото !
Стига глупости... голяма работа на кого е син, особено като се държи добре. Тия филми с родителите ги запази за венецуелските сапунки или поне за по-напред в живота....

HollyGolightly
03-19-2013, 10:40
Разбирам да беше хлътнала по сина на президента на САЩ, ама... :д

Именно, а той дори не е кмет, а заместник 8-)

lubopitna_123
03-19-2013, 17:04
И какво като е син на зам. кмета? Доколкото разбирам от написаното от теб той се държи приятелски. Не е демонстрирал високомерност и не парадира с това кой е баща му така че не виждам какво те притеснява?! Той вече вниманието ти го е обърнал не се сдухвай напразно. :)

Точно ,очевидно не се държи като повече от другите като натяква кой е бaща му , напротив това е добър знак според мен :)

Your Dream
03-19-2013, 18:04
Щом се харесвате няма значение дали баща му е заместник кмет, кмет или чистач.Очевидно той е земен и не парадира с възможностите си.А и както вече ти казаха няма да се жените, че техните да не го одобрят, а и все пак решението с коя ще е си го взема той.Не се притеснявай от поста на баща му, а просто му покажи че го харесваш заради него самия и стискам палци да се получи между вас :)

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 04:56
Само да вметна, че и кметовете ядат зеле, и те серат. Какво остава за заместник-кметовете??? И те са хора. Надценила... ми не знам - ако той е някой бог, да. Ама ако и той ходи до тоалетната, тогава КАКВО ЗНАЧЕНИЕ ИМА КАКЪВ Е БАЩА МУ?!?!?!

error92
03-23-2013, 04:25
Щом баща му е зам. кмет на града - откажи се...аз тей направих като разбрах, че на една мацка пра пра пра пра пра пра (х99 пра) дядо й е Наполеон...