PDA

View Full Version : Little, litlle problem....



НаричанаОще
03-19-2013, 11:24
Здравейте. :))) Да започна с това, че съм пълнолетна, принципно знам какво искам в живота, имам приятел и що годе нормална връзка с ЕДНО малко изключение.
Миналата година, зимата беше, бях на дискотека с колеги. Единия от тях на пияна глава реши да ме прегръща и тнт... на следващия ден единственото, което ми каза, е квото е ставало там, да си остане там. Въпреки всичко оттогава вниманието и държанието му към беше уникално яко, адски добре се държеше. Даде сума ти пари посред нощ за такси, за да дойде на бала ми за 2 часа, адското уважение... давам некви идиотски примери, но дребните неща ги забелязвам. Когато в крайна сметка се отдръпнах и почнах да се държа по-сериозно с него, се изпокарахме. Най-големия скандал съвпадна и с напускането ми от тази работа. Не се бяхме виждали половин година и дори не съм се сещала за него, нямам нищо към него все пак. Ноо, от известно време пак работя на същото място и... усещам, че пак нещо не е както трябва. Дойде само 20 пъти в първия ми работен ден да върши некви тъпотии уж, а след тва сяка вечер идва и виси при мен, докато затворим. Проблема е, че наистина се държи прекалено добре, обръща ми внимание и за най-малкото нещо, разсмива ме, едва ли не търси вниманието ми или поне на мен така ми се струва. Силно се надявам, че си внушавам, но ако не е така, има опасност да започне да ми харесва. А той също има приятелка от мноого време, както и аз приятел. Кво да правя ? Да говоря ли с него.. смисъл ако си въобразявам ше изглеждам адски смешно, но ако не си ?

Chacho
03-19-2013, 11:29
Ако искаш да се получи нещо между вас, трябва да си готова да рискуваш. Пробваш, ако има изгледи за нещо, късаш твоя и скачаш.

Ако не искаш нищо, говори с него. И да си въобразяваш, и да не си въобразяваш, по-добре да сте се изяснили.

granger
03-19-2013, 11:32
Малкооо сърби ,боли - драго ми е.
Като не ти е приятно да има такова отношение към теб говори с него. Няма как от раз да се сети,че не искаш по-различни отношения с него. Първо го питай защо се държи така, оттам нататък му обясни , че си имаш гадже и не искаш да имаш общо с него ... естЕ ,ако наистина не искаш.

balu4ka
03-19-2013, 13:12
Мен ме подразни,начина по който подхождаш към нещата.Той ти се е натискал ,защото видиш ли ти бил пиян,ти и той имате половинка,предполагам сериозна.Еми,вие заслужавате ли ги тея хора?...
Според мен ,дори начина по който мислиш за него,ме навежда на мисълта ,че ти вече си започнала да го харесваш,макар че не го осъзнаваш още.

xXxPETYAxXx
03-19-2013, 14:07
Ами възможно е и да си внушаваш, може просто да си е флиртаджия. Държал се добре с теб?! А ти какво мислиш, че е нормалното отношение на хората?! Имам чувството, че вече всички бъркат доброто възпитание и обноски с флирт. Имал е пари - дал ги е за такси, още повече, ако ти си го поканила, не виждам нещо кой знае колко задължаващо. Май ти имаш симпатии към него, а обратното е под въпрос. Възможно е и да те харесва, но реално не прави нищо - вместо да те покани някъде, да поговорите, той си измисля разни оправдания, с които просто няма как да те спечели.

HаричанаОщe
03-19-2013, 14:24
Да де, в това е проблема. Искам да отгранича приятелското от нещо повече. Плюс това наистина не отричам, че може и да съм се самофилмирала. Такъв извод може само да ме успокои.
Относно по-горното мнение - да заслужавам си човека най-малкото защото не съм провокирала никого по никакъв начин. Сори. За него не знам.

Wednesday666
03-20-2013, 04:46
Помисли си какво ти искаш в случая.
Аз си мисля, че за да позволиш да те целуне и да има какъвто и да било по-интимен контакт, неприсъщ на просто приятели, значи нещо ти липсва във връзката или просто си искала нещо по-различно.
Не са за похвала нито едно от двете, но стига сега да ограничиш контакта с това момче или да му обясниш, че не искаш нищо повече от него, би трябвало да се оправят нещата.

Ти всъщност искаш ли нещо с него?

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 04:54
Без да те наливам, ама след като имаш приятел, какво си правила с този, за когото говориш в онази дискотека?
2. След като той има приятелка, какво прави при тебе, а не си стои при момичето?

Вие изобщо обичате ли си половинките или сте си с тях само за парлама "имам си гадже"...?
Ако не ти е приятно, че човека ти виси на главата - кажи му го, няма да е тЪпо. Ако пЪк ти е приятно - какво правиш с приятеля си още, след като искаш да си с друг?

3.Който е изневерявал, пак ще го направи. Ако вчера е изневерил на приятелката си с теб в някой кенеф на дискотека, утре ти ще гледаш "Дързост и красота" докато той чука в поредната дискотека. Прави си му сметката...

Magnolia13
03-20-2013, 06:44
Първо си изясни твоите чувства. А него и да го питаш "Имаш ли нещо към мен или си въобразявам?", той може да ти отговори каквото си иска. За мен не е нормално приятелката му да е някъде вкъщи, а той да идва по няколко пъти на работата ти и да си търси причини да те види, вместо да е някъде с нея. Послушай сърцето си и виж кой искаш ти. Ако обичаш приятеля си, не се занимавай с това момче и го отрежи. Ако имаш нещо към това момче, по добре остави приятеля си,не заслужава да го залъгваш, а ако се колебаеш между двамата, остани сама, за да видиш кой искаш. Надявам се да не си наранена накрая и искрено ти пожелавам успех :)

НаричанаОще
03-20-2013, 14:10
Как ме осъдихте набързо. 8-) Не съм се целувала с него. Тръгна да ме прегръща и обарва, но реших да не навлизам в цинични подробности. Като аз се дръпнах.
Другото което е, както казах работим заедно, да не кажа, че е управителя. Няма как да не идва при мен и да ограничим контакт, но при всеки удобен случай да стои при мен повече време, го прави. Въпроса ми беше по-скоро как да подходя към него и да разбера кво си мисли без да се излагам, а не колко сме ужасни аз или той. В крайна сметка не искам напрежение там където прекарвам по 12 часа дневно. Мерси на всички де, пак имаше доста полза. :*

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 21:29
От много хора знам: "там кЪдето си вадиш хляба, х*я да си не вадиш"...