PDA

View Full Version : Тръгнах с него, за да забравя друг



stelchinka98
03-19-2013, 13:48
Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Харесвам едно момче от много дълго време. Той е от моя клас. Той е от популярните деца в нашия град. Познава всички и него също го познават всички. Понякога си мисля, че няма как да бъдем никога заедно, но се случваха такива неща, които ме карат да си мисля, че ме харесва. Например, държи се много по-мило с мен и като си говорим, всичко е много яко, казва ми много неща. Имаме много общи теми. Моята приятелка казва, че сме създадени един за друг. Реших да стана гадже с едно момче, което ме кефи и моята приятелка ни помогна да тръгнем заедно. Аз се чувствам наистина странно с него. Това е много непознато за мен чувство. Момчето, в което съм влюбена не ми излиза от главата. Той е в мечтите ми постоянно. Преди ми се е случвало като завържа връзка с друго момче, то да започне да се интересува от мен (другото, което много съм харесвала). Сега сякаш съдбата почна да ни събира лека полека. Не знам какво да правя и какво са тея странни чувства, които изпитвам. Какво ми предлагате да направя? Ще съм благодарна, ако ми помогнете малко с вашия опит. Мерси предварително... :))))))

marin4itu
03-19-2013, 14:15
Пиши на кирилица! Такива са правилата на форума!

Остави момчето, с което си сега, няма смисъл да го залъгваш. А на това, което харесваш, му покажи, че го харесваш, без да ставаш досадна.. И все пак на 15 си.. недей разсъждава едва ли не, че ще се ожените и ще му народиш деца...

HollyGolightly
03-19-2013, 16:41
Нямам намерение да си кривя очите, да ти чета маймуницата, така или иначе след малко ще ти заключат темата. Но от заглавието едно мога да ти кажа, голяма глупост си направила. Вярно, че казват "любов с любов се забравя" , ама трябва тази любов да я срещнеш, не да си я фантазираш сама, или да се надяваш, че ще се появи.

arsenalllbaby
03-19-2013, 17:03
Не се е*авай с чувствата на момчето, с което си. Остави го. На 15 си, не се дръж като на 12...

За другия пич - общувай с него и разбери дали може да стане нещо с него. Споделял с теб, имате общи теми. Мислила ли си, че може да те харесва като приятел ? Познавате се, общувате си, а се интересува от теб, само когато си обвързана?!

Amore-Mio*
03-19-2013, 17:18
Сядаш и се разбираш с чувствата си, и действаш.
Ако решиш, че не държиш на сегашния си приятел, нямаш чувства към него - то по-добре го зарежи, не го залъгвай. Подло е. Не падай толкова ниско. Чрез този начин ти гарантирам от личен опит, че не се забравя, единствено нараняваш себе си.

s40t4
03-19-2013, 21:45
Само се чудя защо използваш невинното момче?!? Като си тръгнала с него какво очакваш?! Не си играй с чуството на хората,че някой ден ще стане обратното и ще видиш кво е гадно.

TROLLDADLOLCAKE
03-19-2013, 23:21
Съжалявам , но това са си чисто и просто курвенски номера ?! Яко ли ще ти е ако примерно тръгна с теб и след 1 месец реша да те заеба , защото обичам друга и ти кажа , че само съм те използвал за "забравяне" !?

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 04:36
U R fucked...

Wednesday666
03-20-2013, 04:39
Глупост правиш, наистина.
Защо е трябвало да намесваш и друго момче?
Сега вече ще има и друг наранен от цялата история. Обаче такъв, който не е заслужавал.

Недей си игра с момчето, остави го докато не е развило силни чувства и се опитай да направиш нещо с другото.
Например покани го на кафе, на разходка, на кино или нещо такова.
После помисли как се е държал с теб и има ли смисъл да очакваш нещо от него. Успех.

Magnolia13
03-20-2013, 06:52
Само ще му разбиеш сърцето - остави го. Покажи на другото момче, че го харесваш :)

d.anny..
03-20-2013, 08:40
Възможно най-огромната грешка след раздяла!!! Преодоляваш си всичко и чак, когато си сигурна в чувствата си и в това, че си безразлична към миналото, започваш нещо ново!!!! Иначе нараняваш невинни хора....... без дори да го заслужават. ;)

Chacho
03-20-2013, 08:48
Само се чудя защо използваш невинното момче?!? Като си тръгнала с него какво очакваш?! Не си играй с чуството на хората,че някой ден ще стане обратното и ще видиш кво е гадно.

То и да не си играеш с чуждите чувства, шансът да те преебат си остава голям.

Ако сам не изпиташ състрадание, няма смисъл да се съобразяваш.

pakmebannaha
03-20-2013, 09:25
Ти си много долна

boykoblabla
03-20-2013, 10:10
Наистина няма смисъл в това да си с някой,за да забравиш друг!По този начин ще нараниш единствено себе си,ще имаш връзка колкото да кажеш,че си имаш ''гадже/приятел''.Докато всъщност другото момче ,в което си влюбена може да има някакви симпатии към теб и ако положиш някакви усилия с него може да получиш това ,за което си мечтаеш.Просто опитай с това момче,което харесваш наистина.Все пак нищо не губиш.

LadyDi
03-20-2013, 10:48
За първи и последен път правя изключение да коригирам тема и то само защото виждам, че доста хора са отговорили, а авторката е сравнително нова (и малка на години, така като гледам).

Кирилицата в нашите форуми е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.

otka4enata
03-21-2013, 09:52
Знам че ти е гадно но не трябва да използваш другия, за да го забравиш. Времето лекува... От личен опит го знам.

Josefinne
03-21-2013, 13:17
Значи ти си тръгнала с друго момче, за да накараш първото да те забележи, обаче не ти се е получил номерът?
Ако не си влюбена в гаджето си, а в друг, то тогава честно е спрямо гаджето да му кажеш, че не искаш да бъдете заедно. Не е нужно да му обясняваш защо. Дори и нещата да не се получат с възлюбения ти, така е по- правилно и по принцип и спрямо гаджето. Освен това не е задължително човек да е обвързан, нали?

error92
03-22-2013, 12:37
Единственото странно е това, че за 15 години имате по 16 бивши

Kristianc95
03-22-2013, 12:57
Единственото странно е това, че за 15 години имате по 16 бивши
Точно. И после питат "къде са истинските момчета?" Ми като те видят ква си ОБЩА бягат от теб ;д

malkata2013
03-24-2013, 19:21
Изобщо не съм съгласна с вас.Както виждате момичето е прекалено ново в сайта и не е запознато с правилата на сайта.Регистрирала се е да получи съвет.Както виждате е малка и не разбира много неща.Сега започва да се учи от живота.Откъде знаете колко гаджета е имала.Според мен е нямала много.Какви сте вие,че да я обиждате.Тя е искала да получи съвет,тъй като е все още неопитна.Тя не се е възползвала от момчето,защото тя казва, че го е харесвала. Кви сте вие, че да я обиждате така.Имайте мярка малко не ви ли е срам малко. Човек се учи от грешките си. Много ме нервите такива ейййй. Тва е доста популярна и срещана тема днес като цяло.Ужас няма думи как може да сте толкова гадни и подли.

malkata2013
03-24-2013, 19:28
майкоо многооо знаетее поо сайтовете а ?? и сте много важни и отракани. Нямате право да говорите такива неща за нея.Нито я познавате, нито нищо.Лицемери долни сте всичкитее

malkata2013
03-24-2013, 19:31
а и четох и други подобни теми,в които не е спомената толкова малка възраст и никой никого не обижда там.Нямате никаква култура. Айде бе смелите ......

Magnolia13
03-25-2013, 06:37
malkata2013 да не си в цикъл? Хората се регистрират тук, за да споделят проблемите си и да чуят различни мнения. Истината понякога е жестока и боли... когато не си готов да чуеш истината по-добре не питай.

Tsukuda_Hiroshi
03-31-2013, 11:35
malkata2013 да не си в цикъл? Хората се регистрират тук, за да споделят проблемите си и да чуят различни мнения. Истината понякога е жестока и боли... когато не си готов да чуеш истината по-добре не питай.

ЦикЪл не знам, ама на мен работата ми намирисва на "наляха ме яко, за това ще вляза с друг ник, че да се защитя"...