PDA

View Full Version : KOREISKI SERIALI



stelchinka98
03-19-2013, 14:00
AZ SUM GOLQM FEN NA KOREISKITE SERIALI.Iskam tuk da se suberem i da obsudim ujno koreiskite seriali i da predlojim tezi koito nie sme gledali. Az sum izgledala kum 10 seriala i iskam da mi preporuchate oshte. Neka spodelqme nashite interesi tuk na tazi tema. :):):):):):)

freakydeakymonster
04-16-2013, 17:05
Какъв жанр да са ? Тук се съмнявам да има много фенове на корейското кино ..За сега май сме само ние :)

Romero :}
04-16-2013, 17:21
Предлагам да пишеш на кирилица :D

IWannaBeSedated
04-16-2013, 18:04
Ставаме трима :)

Gret1ty
05-02-2013, 18:39
Не 4ма сме. :D Аз от скоро ги гледам и съм гледала само Playful Kiss и в момента гледам Secret Garden. Иначе съм гледала и един японски, за който знам, че има и корейска версия Hana Yori Dango.

lux_aeterna
05-02-2013, 19:06
И аз съм гледала корейски сериали. Много харесах IRIS. Страшно ме е яд, че свърши :(

freakydeakymonster
05-04-2013, 20:12
Ирис има 2 сезон :)

IWannaBeSedated
05-04-2013, 20:53
Не 4ма сме. :D Аз от скоро ги гледам и съм гледала само Playful Kiss и в момента гледам Secret Garden. Иначе съм гледала и един японски, за който знам, че има и корейска версия Hana Yori Dango.
Secret Garden = най-най-якия сериал просто <33

lux_aeterna
05-05-2013, 10:16
Ирис има 2 сезон :)

Сриозно... Аз някъде бях чела, че имало само един сезон, а в Европа имало продуценти, които искали да го продължат. Ах дано има защото свърши много зле. :(.... Току що проверих, наистина има. Мерси, че ми каза :)

zombolovesu
05-06-2013, 16:12
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?act=idx има си специален форум за т'ва :)

Dam Yeo Wool
01-25-2014, 23:19
Да живее Eastern Spirit! Там пишат и субс,благодарение на тях гледаме. :)

И все пак .. ако искаш се регистрирай в My Drama List и си записвай какво си гледал,аз препоръчвам:

Gu Family Book , Man From The Stars , Boys Before Flowers , Full House , Full House Take 2 , My Girlfriend Is A Gumiho , Faith , King 2 Hearts , Goong , Goong S , Midas , Pasta , Playful Kiss , Dream , Dream High , Dream High , Secret Garden , Briliant Legacy , Big , You've Fallen For Me , Radiant Love , The Naked Kitchen , Personal Taste ..

Dam Yeo Wool
01-25-2014, 23:19
Японската версия на Boys Before Flowers - Hana Yori Dango,много е хубав. Препоръчвам!
Всичките сериали и филми,които съм ти препоръчала съм ги гледала и са прекрасни и от части - смешни.

Dam Yeo Wool
01-29-2014, 01:07
Rofttop Prince , Operation Proposal , Marry Him If You Dare

Shiny_girl98
09-10-2015, 12:13
Здравейте, случайно попаднах на тази тема и искам да се включа в разговора и да споделя мнение. Не мога да кажа, че имам голям опит с корейските драми, но за сега съм изгледала 15. Зарибих се още от втората и доста бързо изгледах всички останали. На мен ми харесаха всички, които гледах, но искам да ви препоръчам тези, които най-много ме впечатлиха.

City hunter
Boys over flowers
You are beautiful
Playful kiss
High school love on
Heartstrings
Shut up! Flower boy band
Orange marmalade
The heirs

Дано съм ви помогнала. Според мен тези драми си заслужават да ги гледате. Аз лично предимно харесвам училищни драми и ще се радвам някой с повече опит от мен да ми препоръча някоя драма. Благодаря предварително!