PDA

View Full Version : Упражнения за отслабване



Your Dream
03-19-2013, 17:50
Здравейте, аз съм момиче на 20 години съм, висока 1.63 и тежа 60 килограма.Иска ми се тези килограми да ги сваля до около 55 и да стегна тялото си, защото аз самата не се чувствам добре в кожата си.Въпроса е че нямам възможност да ходя на фитнес и имам ограничено време от около час рано сутрин за домашни тренировки.Може ли някой да ми каже упражнения, за отслабване и стягане на тялото, както и всеки ден ли трябва да тренирам или 4 до 5 пъти седмично, защото бях чела че мускулите трябва да се възстановяват и не трябва да се тренира всеки ден.От два дни тичам по стълбите на блока ( 16 етажа - от 16 до 1 и от 1 до 16, като редувам тичане с ходене ), правя около 50 коремни преси и скокове тип "звезда" - 100.Храня 3 пъти на ден, в умерени количества, избягвам тестени продукти правя и междинни хранения с ябълка или друг плод.Иска ми се да получа мнение и съвети от хора, които тренират редовно, за да не си навредя в опитите да водя здравословен начин на живот.Предварително Благодаря :)

xwhitecarnationx
03-19-2013, 18:17
http://fitnesinstruktor.com/ - Аз правя тренировките от този сайт. :) Има най-различни тренировки, диети и всякакви съвети за здравословен живот. Според мен са много добри упражненията. :)

Your Dream
03-19-2013, 18:27
Благодаря ти много :)

xwhitecarnationx
03-19-2013, 20:17
За нищо. :3

Mladenoff
03-19-2013, 20:33
влизаш в ютюб и гледаш канала на Zuzana. трябва ти само постелка да се развихриш и си ти :) много интензивни тренировки и дават добри резултати

firstdiesel
03-20-2013, 08:00
5 килограма са доста тегло .. не очаквай да ги свалиш за месец, а ако свалиш 5 кила за един месец, значи че си свалила от мускулатурата, което ще рече, че ще изглеждаш по-зле!
пък и недей гледа кантара толкова, гледай мерките си и огледалото

недей да тичаш по стълбите, просто ги изкачвай по 2-3 наведнъж и гледай винаги да ти стига въздуха, пулс около 120

също можеш да си правиш лек бегом (джогинг)

това ще ти помогне да гориш от подкожната мазнина

добави
лицеви опори с палци към гърдите
"добро утро" / хиперекстензии
клек (правилен),
български клек,
коремни преси и усуквания
тези упражненията ги прави в кръг



прави първо упражненията и след това прави джогинг и стълбите

тренирай през ден и РЕДОВНО


провери за тези упражнения в интернет


увеличи белтъчините в храненето