PDA

View Full Version : Когато с лекота те забравят?



dragooooo
03-20-2013, 06:12
Възможно ли е момиче след година и половина връзка, при раздялата, след по-малко и седмица да си хване нов приятел, да те блокира на всякъде.... поне приятелски отношения да запази?! То какво е това момиче... година и половина връзка с момче - разделят се по някакви там причини и след 3-4 дни - хоп новият?! :)

minchorna
03-20-2013, 06:20
Преодолей го.Възможно е,ако накрая не е имала чувства към теб.

Magnolia13
03-20-2013, 06:36
Явно бавно по бавно чувствата и са си отивали... Колкото и да ти е мъчно и трудно,приеми края като едно ново начало... отдели повече време за себе си,хобита и приятели и поживей малко.Опитай се да не мислиш за нея. Когато обичаш, някой го пускаш на свобода :) Успех!

avgo01
03-20-2013, 06:50
Ха ха... Или просто ''третата страна'' е повода за раздялата. Дали въпросното момиче не си е опекло предварително работата? ;)

пп. Знам, че звучи гадно и безскрупулно но... :(

dragooooo
03-20-2013, 07:07
Решението за раздялата беше от моя страна. Но не съм очаквал, че на 3тия ден ще си хване нов. До последно си твърдеше, колко "много" ме обича, как "няма да може" да живее без мен и тн. Нито я виня нещо, нито нищо, все пак аз поисках раздяла, но все пак до преди дни бяхме заедно, и си ми е кофти.

minchorna
03-20-2013, 07:26
След като ти си инициатор-а на раздялата и решението си го взел сам,нямаш никакво право да и търсиш сметка с кой,кога и след колко време си е хванала гадже.

dragooooo
03-20-2013, 07:32
Не търся сметка на никого. Не съм я притеснил по абсолютно никакъв начин. И въпреки, че съм аз инциатора, какво? В живота ми се случиха неща, които ме подтикнаха за раздялата. Скоро и няма да съм в държавата дори. Просто цялата ни връзка беше много хубава, много силна любов и всичко беше супер, но хората се разделят и събират, дойде момента в който се наложи да се разделим и се разделихме. Въпреки това тя разбираше до някъде ситуацията и се изненадах, когато разбрах, че си е хванала нов дни след раздялата ни, но нито и писах, нито и звъннах. Щом така е решила, така да бъде, живота си е нейн, а аз вече не присътвам в него и нямам никакво право да и държа сметка. Именно затова пуснах и темата, защото ми стана кофти и просто исках да споделя. :)

minchorna
03-20-2013, 07:39
Надявам се да ти олекне след споделянето.Ако бях като повечето от хората във форума,които ще тръгнат да те успокояват и да ти кажат,че е тръгнала с него,за да те забрави..няма да го кажа.По-добре приеми нещата такива каквито са и продължи напред..А щом ще заминаваш скоро вярвам,че нещата ще се оправят по-бързо отколкото мислиш:)

d.anny..
03-20-2013, 08:34
Бях в същата ситуация. Просто чувствата постепенно изчезват, сякаш се изпаряват, става ти като навик и събираш смелост да се откъснеш от този навик, като да спреш да пушиш цигари, бавно и постепенно... и след като успееш просто в един момент спираш да пушиш, та тя и тук е същата. Продължаваш си напред, гледаш си живота и това е. Миналото да си е в миналото, там където му е принципно мястото. Запази си хубавите спомени и моменти, не се депресирай и така. :)

dragooooo
03-20-2013, 09:07
Бях в същата ситуация. Просто чувствата постепенно изчезват, сякаш се изпаряват, става ти като навик и събираш смелост да се откъснеш от този навик, като да спреш да пушиш цигари, бавно и постепенно... и след като успееш просто в един момент спираш да пушиш, та тя и тук е същата. Продължаваш си напред, гледаш си живота и това е. Миналото да си е в миналото, там където му е принципно мястото. Запази си хубавите спомени и моменти, не се депресирай и така. :)
Права си. :) Не се депресирам, просто ми е малко кофти, но ще го преживея, пределно ясно ми е, че не е първата, нито последната, а и човек, който обича, не си хваща нов, веднага, така че аз си правя извода, че няма нужда да се наказвам заради това, че някой не може да обича! Peace \\//

Amore-Mio*
03-20-2013, 13:18
То човек, който обича - не слага края.
Та, какъв е проблема, че чак жертва се изкарваш, не мога да разбера? Ти си искал раздялата - ще търпиш последствията. Още повече нямаш право да я обвиняваш и съдиш. Нямаш право да й казваш кога и с кого да е, тя си решава.

dragooooo
03-20-2013, 14:09
То човек, който обича - не слага края.
Та, какъв е проблема, че чак жертва се изкарваш, не мога да разбера? Ти си искал раздялата - ще търпиш последствията. Още повече нямаш право да я обвиняваш и съдиш. Нямаш право да й казваш кога и с кого да е, тя си решава.
Никого не обвинявам. Човек, който обича не слага край, но имам сериозни лични проблеми, и искам или не, след 2 седмици заминавам за дълго в чужбина, какво трябваше да направя!?!? Няма де се връщам в България близките 3 години? Ти ми кажи какво трябваше да направя?!?!?!?!?!?!????!? Не и казвам нищо, казвам Ви на вас, и ме интересува вашето мнение, защото според мен, ако е имала чуства или има все още, защото е прясно всичко, не би си хванала някой на 2-3 ден.

lipecek
03-20-2013, 17:30
Може брат ! Нали си чул лафа, че жените след раздяла са много лесни ? Не, че са лесни а както казват по горе искат да забравят/притъпят спомена и усета. Това е ! Елементарно ! Пък и сега щом ше заминаваш ще имаш куп неща дето ще са ти на главата и няма да я мислиш. Много е гадно усещането но това е ! Поне няма да се засичате ...

s40t4
03-20-2013, 17:32
Всичко е възможно и винаги си задаваме въпросите защо? как? ...

r0073x
03-20-2013, 17:57
Ако наистина връзката ви е била ок и си 100% сигурен, че не си е имала вземане-даване с този човек още по времето, когато сте били заедно, може да е с него, за да те забрави по-лесно ;)
Може просто да я е страх да остане сама и просто да се нуждае от някой край нея.
Има го и кофти вариантът - тя е знаела, че след Х време ти ще заминеш и то трайно, и че това ще доведе до край на връзката ви. И това да я е накарало да си подреди нещата с новия човек, защото е било повече от ясно, че с теб няма да го бъде. Има го и най-гадният вариант - сам можеш да се сетиш.

ledenakrasota
03-20-2013, 18:10
Явно новият присъства в живота й още преди да скъсате. Било е въпрос на време. :)

xXxPETYAxXx
03-20-2013, 20:48
Възможно е да го е направила за да преодолее по-лесно раздялата ви. Повярвай ми, много по-трудно се преживява раздяла, ако поддържаш контакт с човека. Ако е сметнала, че така ще ѝ е по-лесно е напълно възможно наистина да се опитва да те забрави по този начин.
Разбира се и другите варианти са вероятни, но не мисля, че има значение - така е решила да действа, ти също трябва да преживееш раздялата възможно най-лесно, така че не го мисли толкова.

Tsukuda_Hiroshi
03-20-2013, 21:27
След 3 години, на третия ден си хвана приятел. За месец се оказа, че ме е забравила. На хуя ми! Сега сЪм много по-добре и по-щастлив!
"... е ебаси и якото" - бих продЪлжил заглавието!!!

Josefinne
03-21-2013, 13:21
Може би просто й е гадно за това, че сте се разделили и да бърза да продължи напред. Скоро ще осъзнае, че човек не може да изправари времето. Освен това тежко и горко му на the rebound guy.
А може и да си го е била харесала този още от преди това и сега и той да е видял шанса си с нея.
Или просто чувствата й към теб да са били " изгаснали" още преди края и сега да е срещнала друг човек.
При всички положения не значи , че те е забравила. Може и да е минала напред, но в крайна сметка една година с един човек не се забравя ( с добро или с лошо - помни се, остава част от теб завинаги).
Имайки предвид това, че тотално те е блокирала от всякъде, по-скоро бих предположила, че най-вероятен е вариант (1).

SlowDownBaby
03-21-2013, 20:21
Аз бях в същата ситуация преди година,и въпреки че изчетох коментарите не намирам отговор на въпроса.Сигурна съм,че само тя знае защо е направила тая глупост,и че ще съжалява.При мен беше същото.Две години с приятеля ми,"Обичам те,никога няма да тръгна с друга ако се разделим,не мога да обичам друга...бла бла" разделихме се,и след 1 седмица си хвана друга :D Вярно е че в началото не е приятно,никак даже,но сега ми е смешно.Той също беше осъзнал тъпотията която направи.Дори и да са изстинали чувствата,мисля че поне малко съобразяване за отсрещната страна ще е добре.Не може да си обичал някой толкова дълго,и след седмица или месец да не ти пука за него и да го нараняваш постоянно...поне аз не бих могла да го направя.
И още нещо.Някой не се ли сети за варианта,че тя може да е с друг само за да го накара да ревнува ? :)

psychopath
03-21-2013, 22:59
Залей я със сярна киселина. Така ще бъде грозна завинаги, никой няма да я погледне и ще умре сама, или поне я пребий. :D

AzTheUser
03-22-2013, 06:20
Ако бях като повечето от хората във форума,които ще тръгнат да те успокояват и да ти кажат,че е тръгнала с него,за да те забрави..няма да го кажа.
Е аз пък ще го кажа 8-) .Точно затова го е направила.Предполагам всички сте наясно с максимата "Връзка с връзка се забравя".Момичето може и да си има още чувства към теб,обаче вече нещата са приключили.Вариантите и са или да си стои на дивана в тях и да нагъва сладолед като излязла от американска тийн драма,или да се опита да си продължи живота,да се разсее,да те замени ако щеш,начини да го кажем много.При условие,че ти си я зарязал и няма как да се получи каквото и да било между вас(за 2 седмици няма как да стане) нормално да направи всичко възможно да те забрави.Тъпо звучи,обаче тя си мисли за чувствата.
Да,има го и варианта да е имала нещо с тоя от по-рано,варианти доста като цяло,там само тя(и може би той) ще знаят абсолютно цялата истина.