PDA

View Full Version : Доброто момиче хлътна по лошото момче



Hrisince
03-20-2013, 07:32
Здравейте! Моя случай е от типа "Доброто момиче хлътна по лошото момче". Имах 3-годишна връзка, много го обичах, дори живеехме заедно, той беше лошо момче, но си мислих че аз ще съм тази, която ще го промени - не познах. След време се разделихме и разбрах,че през цялото време ми е изневерявал и ме е лъгал. Подлеца живееше в дома ми, родителите ми го храниха и гледаха като собствено дете. Това ме разочарова адски, спрях да вярвам в любовта и бях сигурна,че повече няма да се влюбя, докато не започнах лекции. Там се запознах със едно страхотно момче, пред другите се правеше на лош, но пред мен разкриваше душата си и виждах,че е бил нараняван и хлътнах още повече, защото беше лош с всички, но не и с мен, държеше се добре и ме обгръщаше с внимание,докато не спахме заедно и той спря да ми звъни, спря да вдига, дори не идваше на лекции, а оправданието му беше "Имам си проблеми". Ясно ми е, не съм заблудена. Забравих и него, макар че ме болеше. Сега съм в нова компания, готини хора, усмихнати, но си харесах един от тях, който също ме харесва ... "НАЙ-НАКРАЯ"-помислих си, но не съвсем... защото се оказа,че най-добрият му приятел (от същата компания) има симпатии към мен, и въпросния ми възлюбен казва, че не иска да е с мен , за да не нарани приятеля си. Какво да правя сега? Защо така ми бяга любовта? Имали ли сте нещо подобно и какво мислите?

minchorna
03-20-2013, 07:42
Бяга ти..главата ти бяга,ходиш се навираш при хора,които виждаш,че не струват...после любовта ти бягала.Не прави нищо,остави нещата да се развият сами,а през това време внимавай и си направи преценка да не би да е от " лошите момчета" и да си биеш главата в стената пак!

d.anny..
03-20-2013, 08:36
Учи се от грешките си, не ги повтаряй!!!!!

Chacho
03-20-2013, 08:53
Е и кво като те харесва приятеля му? Отрежи го, обясни на другия, че няма да се получат нещата с неговия авер, щото искаш да си с него.

Magnolia13
03-20-2013, 09:10
Да, покажи му,че го харесваш, даже си му го кажи като си сигурна,че и той те харесва. Неговия приятел ще го разбере :)

SHPAIdURmeN
03-20-2013, 20:20
Учи се от грешките си
.

psychopath
03-20-2013, 20:36
Най-голямата грешка на жените е, че си мислят, че могат да променят един мъж...

xXxPETYAxXx
03-20-2013, 20:39
Добре де, защо заглавието на темата ти е такова и се обесняваш за няк'ви 2 "лоши" момчета, а реално въпросът ти е свързан с други 2 момчета, които не си описала като такива?!

Иначе, просто кажи на този, който те харесва, че не го харесваш и няма да се получи между вас, а този, който искаш, ако толкова много те харесва ще обясни на приятеля си ситуацията и той трябва да я приеме като зрял човек.