PDA

View Full Version : Включване на компютър - проблем...



Marseille
03-20-2013, 09:47
Значи пичуе, като включвам компютъра, след като си заредят едни надписи, които си ги има всеки път, ми се появява това (преди никога не се е появявало) ---> http://img337.yfrog.com/img337/1564/boot1i.jpg и клавиатурата не бачка, не мога да натисна ентър, нито да местя със стрелките. След като секундите минат, си зарежда нормално логото на уиндоус, след което за секунда картината става синя, със някакви числа и букви и компютъра се рестартира и така отначало. Само във началото мога да натисна Ф2 и Ф11... С Windows Xp съм.

MrCreeper
03-20-2013, 18:26
Ами синия екран с буквите и цифрите е по-важен, дай снимка да го видим/

notjustteen
03-20-2013, 19:43
Да, дай снимка на синия екран :D :D

ccdesigns
03-20-2013, 20:00
Скапал се е уиндоуса. Трябва да се преинсталира. Пробвал ли си с друга клавиатура? Ако и с друга клавиатура пак не работи, просто го преинсталирай. Ако успееш да намериш работеща, можеш да влезеш под Safe Mode и евентуално да си преместиш важна информация от C (или там, където е инсталиран уиндоуса) в D, защото иначе дяла, на който е инсталиран уиндоуса се форматира при преинсталацията и се трие цялата информация. Във всеки случай, щом ти бие сини екрани - уиндоуса се е скапал.

Marseille
03-25-2013, 13:02
Пробвано е и със друга клавиатура. А относно синия екран, не можех да видя каква грешка изписва, защото то просто се появяваше за 2/10 от секундата. И така си го занесох на ремонт и човека ми каза, че е имало нарушени дялове на хард диска или нещо такова. И го е оправил без преинстралиране.