PDA

View Full Version : Няколко въпроса от мен



never_back_down_
03-20-2013, 14:30
Искам да ви попитам няколко въпроса и ще се радвам, ако ми отговорите.
Примерно не се видите днес, през какъв интервал от време се чувате с гаджето ви. (ако не е на някаква работа разбира се)
То пренебрегва ли ви от приятелите си?
И какво за вас означава то да ви обръща достатъчно внимание?

anonymous708973
03-20-2013, 14:42
Обикновено вечер, като разговорът може да варира от десетина минутки до два-три часа.
В никакъв случай. Не се е случвало умишлено да предпочете приятели пред мен. През голяма част от времето сме в различни градове, та си има достатъчно време без мен. Аз почти не изпитвам нужда от такова.
Да не се чувствам пренебрегната, което е доста условно понятие; да не казва на приятели неща, които аз не знам или които е казал на мен след ужасно много време на доказване на доверие; да не ме забравя, когато излезем; да се сеща да се обади/пише, а не само аз да звъня.

Amore-Mio*
03-20-2013, 14:59
Примерно не се видите днес, през какъв интервал от време се чувате с гаджето ви. (ако не е на някаква работа разбира се)
Поне два пъти се чуваме. Друг път следобед, преди да сме се заели с ангажиментите си, поради които не можем да се видим и това е. Някак, не одобрявам самата идея да се звъни през интервал от 30 минути.
То пренебрегва ли ви от приятелите си?
Не.
Когато искаме да си излизаме с приятелите си - правим го. Казваме си днес ще се видим от еди-кога си и след това ще излизаме с приятелите си, примерно.
И какво за вас означава то да ви обръща достатъчно внимание?
Достатъчно, за да мога да видя, че се сеща за мен.

Rebirthing
03-20-2013, 15:30
'То' ми звучи като нещо с неопределен пол ;д.

Иначе по темата. Звъним си по 1, макс 2 пъти на ден. Не ме пренебрегва и ми обръща достатъчно внимание, до колкото разбира се работата ни позволява. Не мога да очаквам от него да е нон стоп до мен. Дори ако не живеехме заедно, едва ли щях да го виждам всеки ден.

never_back_down_
03-20-2013, 20:16
,,То'', защото не ми се пишеше ,,тя'', ,,той''.

Pedigree
03-20-2013, 21:13
Няма определена цифра, която да показва колко често трябва да се виждате, както няма и определена цифра кога да си изгубите девствеността, разберете го. Всичко е до въпроса на желание. Всеки има нужда от лично пространство. Аз не мога да си представя да има до мен залепен някой постоянно. Прекарвайте си добре заедно, забавлявайте се, не е задължително дори да е всеки ден. Няма да ви се прецака връзката, ако не се виждате всеки ден, не сте заедно при всяка възможност. Всеки има определени хобита и неща, които върши сам или с определени хора, които не са партньорът. Не смятам, че това пречи на връзката, напротив. :)
Аз не задължавам човека до мен да сме заедно 24/7, а внимание е последното нещо, което ми липсва.

d.anny..
03-21-2013, 05:21
Примерно не се видите днес, през какъв интервал от време се чувате с гаджето ви. (ако не е на някаква работа разбира се)
В дните,в които нямахме възможност да се видим, се чувахме вечер, колкото на кратко да си кажем как е минал денят, да видим кой как е, има ли нещо ново и така..
То пренебрегва ли ви от приятелите си?
Не,в обща компания бяхме.
И какво за вас означава то да ви обръща достатъчно внимание?
Забравила съм какво е вече .. хах :D (нямам си приятел от година.. и не ми и трябва xD )