PDA

View Full Version : kajete mi mnenieto si



Loveisforfree
03-21-2013, 13:41
Пиша си с едно момче от около месец. От общи познати, разбирам че той е много добър, но е мноооого срамежлив. Днес е четвъртак, а той във вторник вечерта ме пита дали искам да излезем - излязахме. Беше ми много приятно заедно, имахме общи теми, всичко беше наред. Вчера го видях, но понеже ме хвана срам и се направих, че не го виждам. От както излязахме, не ми е писал повече, нито ме е потърсил. Днес го видях, пита ме какво правя и т.н.и това беше. Според Вас какво да правя, да оставя нещата така или? ...

Firenzy
03-21-2013, 14:00
Говори с него не оставяй нещата така ако найстина го харесваш !

Rebirthing
03-21-2013, 14:30
Е минали са едва 2 дни, изчакай малко, ако не, пиши му ти.

Amore-Mio*
03-21-2013, 15:18
Пиши му ти!
Може да си е помислил, че не проявяваш никакъв интерес към него, че не ти е било приятно или да си е поставил някакви бариери, поради негови си работи - така, че се пробвай, като му пишеш.

Loveisforfree
03-21-2013, 15:21
И аз това мислех, но ме е страх че има и вероятност след като не ми е писал, просто да не съм му допаднала...

d.anny..
03-21-2013, 17:58
Отговорът се съдържа във въпроса ти. СРАМЕЖЛИВ Е! Следователно, това да не ти пише първи е нормално. Действай! Въпрос на време е да се отпусне и всичко да е 6. :)

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:23
Ако искаш хептен да го обЪркаш - като се видите, кажи му да дойде с теб на някое закЪтано място в града, кЪдето живееш, кажи му циците си без да казваш нищо и си трЪгни. Ще ми е интересна реакцията му! Ако тогава не се отсрами и не те потЪрси, няма друг начин!
Сериозно бе, мацка! Като искаш да се чуете - обади му се!!

HollyGolightly
03-22-2013, 11:06
Ами и мен някой, с когото съм излизала предния ден ме подмине просто ей така на улицата, бих се държала странно след това, и не бих му звъннала :? . Не е толкова трудно просто да му се обадиш или да му пишеш първа ти.

marilyn
03-22-2013, 12:13
четвъртак

:shock:


Вчера го видях, но понеже ме хвана срам и се направих, че не го виждам.

Научи се да общуваш. Излизаш с него, а после те е срам да си говорите като се срещнете случайно. Това не е много нормално поведение. С тая срамежливост и двамата до никъде няма да го докарате.
Пиши му, покани го да се видите. И като го срещнеш някъде не го подминавай, а ходи и го поздрави.

Magnolia13
03-22-2013, 21:56
Момчето е срамежливо, едва е събрало кураж да те покани. Поканил те е,излезли сте, всичко е минало перфектно и изведнъж го подминаваш - това го е подтиснало. Може би си е помислил,че му е било приятно само на него, а на теб срещата ти е била тъпа. Сега ти го покани и си изкарайте страхотно :) Покажи му, че го харесваш ;)