PDA

View Full Version : Любовни Терзания



Firenzy
03-21-2013, 13:53
Здравейте приятели,
Пиша за първи път и може би такава тема вече има но аз мисля да споделя проблема си. Преместих се в ново училище и се запознах с момиче с което веднага си допаднахме и когато аз и разкрих, че я харесвам тя не каза нищо а след това нейна приятелка ми каза, че тя ме харесва също. И ето го проблема държим се все едно сме гаджета само дето още не се целуваме но тя не иска да тръгне с мен защото сме от един клас и не иска да си развали приятелството с мен след като се разделим и също така казва че ще ни бъде трудно да се виждаме всеки ден след това. От класа ми има и друга двойка и е много готино да ги гледаш как си седят заедно учат и се обичат.. Кажете какво да направя за да тръгне с мен или просто да оставим нещата така..

Rebirthing
03-21-2013, 14:33
Няма как да я убедиш насила...Попитай я пак след време, но не ставай досаден. Ако не иска, не иска и толкова.

Enchanting
03-21-2013, 14:53
На сила, хубост не става..
след време може и да склони

Amore-Mio*
03-21-2013, 15:20
Не можеш да я накараш на сила, ако не иска.
Все пак, поговори с нея, но ако не иска - недей досажда.

Violenza
03-21-2013, 15:22
Не й е зорът това, че сте в един клас. Просто не иска да ходи теб, ама го овърта, за да не се чувстваш зле.

Chacho
03-21-2013, 15:31
Не й е зорът това, че сте в един клас. Просто не иска да ходи теб, ама го овърта, за да не се чувстваш зле.

Мхм. Просто така се случва пич. Ма след повечко опити изваждаш късмет.

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:26
Ами дай й за пример другата двойка, която явно няма проблем. От друга страна малко тЪпо ми се вижда още да не сте трЪгнали като хората и тя да ти каже "...един ден като се разделим"... Тоест, тя предвижда раздяла. Като казваш "даскало", излиза, че явно си по-малЪк от мен, а следователно това няма да е момичето, за което ще се ожениш. Тоест - тя е права, ще има раздяла. Следователно - струва ли си да се трепеш за човек, с когото нямаш общо бЪдеще?
Ако проблема ти е само, че не се целувате, всичко е наред! На половината тука проблема е, че не правят секс...

marilyn
03-22-2013, 09:25
Сигурно не те харесва и си търси оправдание (това, че сте в един клас) за да те отреже без да е гадна.

Firenzy
03-22-2013, 15:17
Благодаря на всички за отговорите...все пак найстина е вярно че няма да се женя за нея аз съм на 15 просто сега идва периода в който любовта се засилва..Благодаря на всички пак..

girlwithblueeyes
03-22-2013, 15:21
Сигурно не те харесва и си търси оправдание (това, че сте в един клас) за да те отреже без да е гадна.
+1

Firenzy
03-22-2013, 15:50
Тя е казала на нейна приятелка че ме харесва...не я разбирам..

Chacho
03-22-2013, 15:54
Пич, която и мацка да харесаш някога, някъде в живота, не я чакай да си науми като какъв те възприема. Диктувай ти нещата.

d.anny..
03-22-2013, 16:17
Пич, която и мацка да харесаш някога, някъде в живота, не я чакай да си науми като какъв те възприема. Диктувай ти нещата.

Ей това е приказка! :)

Firenzy
03-22-2013, 16:22
Хахахах ей тва ме уби благодаря ти..

Magnolia13
03-22-2013, 22:03
Хвани я някъде, където сте двамата. Кажи й: "Аз те харесвам, мисля че и при теб е така, а живота е прекалено кратък, хайде да рискуваме и да вземем да се вземем?" :D Щом те харесва, значи с правилно подбрани думи може да поддаде :)

error92
03-23-2013, 04:00
Ако наистина те харесва ти остава само да я пречупиш...горното предложение беше добро :)

Firenzy
03-24-2013, 19:14
Благодаря ви много ще опитам това което каза ;)