PDA

View Full Version : Новобранец.



Croocked Man
03-21-2013, 18:18
Днес се случи нещо неприятно и не можах да защитя човекът когото обичам и се почувствах доста слаб физически.. дори и психически. Реших да започна да тренирам за да стана по-силен физически. Нямам нищо друго освен един лост отдолу в градинката. За гирички мога да използвам раницата ми за училище. Искам да ви помоля да дадете някакви упражнения за начинаещ тук. Мога да ги правя понеделник, сряда и петък. И ако знаете някой сайт или поредица от клипове, които учат на самозащита и ги споделите ще съм благодарен, защото нямам пари за тренировка в някакъв бокс клуб или нещо друго. Ще съм ви много благодарен ако се отзовете. :)

Lewskarche
03-21-2013, 18:40
Човек се учи докато е жив. Виж помоли някой който е тренирал да ти покаже основни техники и после ги тренирай с приятели като приятелски спаринг и накрая когато се чувстваш готов , ще поискаш да ги изпробваш наистина :)

firstdiesel
03-21-2013, 21:40
няма да направиш нищо с тия клипчета и тия лостове!

или се запиши на боен спорт и го тренирай с отдаденост, а не щото си се комплексирал .... или просто се сбивай често и с всички!

Croocked Man
03-22-2013, 05:00
^
Не ми е да се сбивам без причина просто вчера стана нещо много гадно и ме правеха на човал с картофи, а съм беден и нямам пари за някакви спортове..

Lewskarche
03-22-2013, 07:56
Еми щом нямаш пари , ще се научиш като си биеш главата в стената. Имам предвид както казаха по-горе бии се повече и с всеки и така ще се научиш :)

Mladenoff
03-22-2013, 12:45
Ходи на лостове (т'ва не съм вярвал, че ще го кажа някога!). Не че ще направиш кой знае к'во, но всеки случай е по-добре, от колкото да тренираш с раницата вкъщи :/

А ако пък чак толкова си се комплексирал от физическото си състояние, направи си самоделен фитнес, олд скуул :) преди така се е правело, изливаш си сам гирички от цимент, правиш си лежанки :) има ли желание, има и начин. Разбира се, да идеш на фитнес е най-лесното и рационално решение, ама като нямаш пари...

Croocked Man
03-22-2013, 18:13
Ходи на лостове (т'ва не съм вярвал, че ще го кажа някога!). Не че ще направиш кой знае к'во, но всеки случай е по-добре, от колкото да тренираш с раницата вкъщи :/

А ако пък чак толкова си се комплексирал от физическото си състояние, направи си самоделен фитнес, олд скуул :) преди така се е правело, изливаш си сам гирички от цимент, правиш си лежанки :) има ли желание, има и начин. Разбира се, да идеш на фитнес е най-лесното и рационално решение, ама като нямаш пари...

Благодаря.