PDA

View Full Version : Фостата на майка България



yamaha436
03-21-2013, 19:36
Отскоро има една страница във Facebook "Спиндермаан" която пише постове с най вулгарните думи а освен това или буквите са объркани или са на обратно или изобщо думата която се опитват да кажат няма нищо общо с това което са написали,тази страница има над 40 000 фенове не знам какво точно и харесвате на тази страница защото аз не виждам нищо смешно в това някой да пише като мюсюлманин свят БЪЛГАРСКИ език но има и друго колкото повече четеш толкова повече се превръщаш в идиот създателите на страницата казват под думите на информацията на страницата "биа са сас лошите",че всъщност "лошите" били родните ни политици и комерсиални звезди като Криско и други.Но както и да е вижте този клип във който има страшно много истина и си кажете мнението по въпроса - http://www.youtube.com/watch?v=J1uawp58Lxc

arsenalllbaby
03-21-2013, 19:49
Страницата е малоумна. Някакъв си направи профил и тука, във форума - Спиндермаан. Пише глупости.. А страницата във Фейсбук я докладвайте ! Аз го направих от 2 различни профила. Писна ми от маймунщини...

gugenceto2
04-02-2013, 08:28
Поредния изблик на простотия. Докладвах страницата....

Amore-Mio*
04-02-2013, 15:29
Не съм докладвала страницата и не мисля да го правя - не защото смятам, че е някаква нормална, а защото всеки има право да прави, каквото си иска. И реално, околните нямаме право да се бъркаме - едни го харесват, други - не го харесваме, но .. Не може всичко да е така, както ние го искаме.

И какви са тези простотии "някой да пише като мюсюлманин" - да не би само те да пишат по този начин. Защото реално смятам, че умственото развитие, възпитанието, морала се придават според хората, според околните, не по народност.

Violenza
04-02-2013, 15:41
Спиндермаан поне се ебава, а ти реално си един неграмотник. По-зле е твоят вариант.

kolegata88
04-02-2013, 16:17
Спиндермаан поне се ебава, а ти реално си един неграмотник. По-зле е твоят вариант.
Ебава се да,с българския книжовен език.А ти висиш по цял ден пред компа и садваш по форумите

БожиятАгнец
04-02-2013, 18:02
:lol: :lol: :lol:

Нененене!

anonymous708973
04-02-2013, 21:03
Не съм докладвала страницата и не мисля да го правя - не защото смятам, че е някаква нормална, а защото всеки има право да прави, каквото си иска. И реално, околните нямаме право да се бъркаме - едни го харесват, други - не го харесваме, но .. Не може всичко да е така, както ние го искаме.

И какви са тези простотии "някой да пише като мюсюлманин" - да не би само те да пишат по този начин. Защото реално смятам, че умственото развитие, възпитанието, морала се придават според хората, според околните, не по народност.

То мюсюлманството е народност, ще знаеш...

Violenza
04-02-2013, 21:36
Ебава се да,с българския книжовен език.А ти висиш по цял ден пред компа и садваш по форумите
Хайде моля ви се, повечето сте адски неграмотни. Е, нямате никакво право да си отваряте устата. За български ще ми говорят. Ами като имате претенции, научете го първо.
Второто ти изречение няма никаква връзка.

psychopath
04-04-2013, 20:12
Парадоксално е, че именно най-възмутените и неможещите да схванат концепцията са тези, с които Спиндермаана си прави ташак.
Ако имате и половината от неговия акъл, можете шапката да си хвърляте от щастие... : )

Lucho
04-06-2013, 14:01
Аман от псевдоморалисти и псевдопатриоти в тази държава.

Аз одобрявам тази страница, жалко за тези, които не схващат идеята.

Je7
04-07-2013, 10:51
Аман от псевдоморалисти и псевдопатриоти в тази държава.

Аз одобрявам тази страница, жалко за тези, които не схващат идеята.

Да, жалко за великата идея...

Miiimiii
04-07-2013, 13:38
Съгласна съм ... !!

orthodox
04-07-2013, 13:42
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D мно сет тпаи ве

erman
04-07-2013, 17:23
Аз пък не мога да разбера защо толкова хора в университета казват, че са от някой град, толкова ли няма хора от някое по-малко градче или село или според вас крият че са от там и казват името на най-горлемия град в близост? За мен е по-гадно да си роден в прашния Пловдив, от колкото в някое хубаво село край него като например Труд. Градските хора са по-гадни от хората от селата.

fenastz
08-24-2013, 22:03
Класика е Спиндера

Spikyhedgehog
08-25-2013, 19:20
Аман от псевдоморалисти и псевдопатриоти в тази държава.

Аз одобрявам тази страница, жалко за тези, които не схващат идеята.

За псевдопатриотите съм съгласен, моралистите съм по-склонен да приема на фона на тези примитивни хорица. Всеки е решил да се прави на патриот и да покаже колко много мисли за нашето мило отечество, като прави клипчета вкъщи седнал удобно на столчето и гледа тъжно камерата. Обяснява каква велика нация сме били, това-онова, прави мрачни прогнози, притеснява се за бъдещето ни. Хич даже. И на оная работа не му дреме за бъдещето, но все пак трябва да се запълнят тези минути и да се получат лайкове, гледания и споделяния от някои човечета, които ще напишат "Poklon, mnogu i praw, ewala." и неизменно съпътстващите такива "патриотични" публикации "BRAVOOOOO!!!", "POKLON!! (BOW) TOZI CHOVEK ZA MEN E GOSPOD!".
И като си такъв патриот, що се криеш бе? Нали трябва да покажем "събудената" България? И що си хвърляш боклука по улиците. Аман от такива недоразумения, за жалост с лопата да ги ринеш.

Сега за "спиндера":
Аз нито съм против тази страница, нито за. Всеки по един или друг има мнение, но според мен трябва да си го запази за себе си или ще възникнат някакви глупави спорове, всички аргументи от които се крепят на лично мнение. Никой не е умрял за тъпия ми лайк. Плюс това едно или 0 на фона на 70000 е просто смешно.

Бащицата
08-25-2013, 19:42
Фостата на всички, които не харесват Спиндера!

anonymous895156
08-25-2013, 19:48
Значи... Тъжно е, че глуповати хорица, наричащи себе си "Jaleeshti za majka BULGARIA", не разбират заложения в Спиндерман смисъл, или по-точно този, който е постигнат (първоначалната идея може да е била просто дебилизъм). Патриотите се борят срещу неправдата, че ниакои пишад т1к1, о, горките патриоти, те жалеят за majka balgaria, правят много за нея, те са запознати с историята й, те подкрепят Сидеров. Всъщност последното обяснява всичко :smile:
Те определено знаят какво би казал Левски, та те го познават лично, той се обръща в гроба всеки път, когато нещо не е угодно на просветената маса българи с левове (хм ;д) на чело.
"Ганьо самодоволно викаше, тупайки се по гърдите: “Булгар! Булгар!”, пред смаяните погледи на Виенчани."

Auriss
08-25-2013, 22:05
Ми аз па схващам идеята, ма тва не я прави по-безинтересна.
Излязоха няколко смешни лафа от там, ама съм влизал като ми е било скука да почета и е доволно безинтересно :(

gogo4o4o
08-28-2013, 09:24
Българският Спиндерман е долнопробно копие на dolan - пародия на доналд дък с подобна идея. www.reddit.com/r/dolan Българин вижда - българин взима.