PDA

View Full Version : ПОМОЩ-НАПРАВИХ УЖАСНА ГЛУПОСТ



qna_m
03-21-2013, 19:39
Хора , помагайте ,не знам какво да правя : Преди 1 седмица се регистрирах в един сайт за практикуване на чужд език ( исках да намеря приятели , за да си упражнявам английския ) , направих си профил и едно момче от Лондон ми писа , започнахме да си пишем в скайп , отначало беше супер , ама напоследък стана супер странното - той ми пише че много ме харесвал , че съм му липсвала , че ще дойдел в България , кани ме в Лондон ( той щял да ми плати ) и някакви такива .Той започна много да се превързва един вид , а пък аз искам човек с който да си практикувам езика , той започва да ме плаши ,много е мил с мен , но ми е супер странно и някакси не се чувствам добре и се чудя как да го отрежа , какво да му кажа за да не го засегна , пратих му моя снимка и той знае че съм от България и разни други неща , страх ме е да не злоупотреби с тая информация ( не че е много де ) И сега знам че съм много глупава и наивна да си давам така снимки и информация , това е факт ,за който съжелявам , ама от тук нататък не знам какво да правя :(

ameli
03-21-2013, 19:42
Блокирай го и не му пиши повече?

arsenalllbaby
03-21-2013, 20:04
Не си давай снимки и информация. Какво точно знае за теб? Ако не е много наистина, няма от какво да се притесняваш толкова. Най-добре е да го блокираш, а ако не става, си деактивираш профила и си правиш нов. Стария няма да го пипаш.

qna_m
03-21-2013, 20:09
Не си давай снимки и информация. Какво точно знае за теб? Ако не е много наистина, няма от какво да се притесняваш толкова. Най-добре е да го блокираш, а ако не става, си деактивираш профила и си правиш нов. Стария няма да го пипаш. Има една моя снимка ( която я има всъщност и във fb , знае че съм от България , но му казах друг град , не знае истинското ми име, притеснявам се да не направи нещо не знам , гледах едно видео ( то всъщност в този сайт го видях за едно момиче )

heartlesandfreaky
03-21-2013, 20:16
Успокой се, няма какво толкова да ти направи, след като не си споделила важна информация с него. Още повече, че надали ще тръгне да идва до България специално заради теб, тц.
п.с. писах ти ЛС, че имам един въпрос към теб, отговори ми, ако може :3

arsenalllbaby
03-21-2013, 20:20
Има една моя снимка ( която я има всъщност и във fb , знае че съм от България , но му казах друг град , не знае истинското ми име, притеснявам се да не направи нещо не знам , гледах едно видео ( то всъщност в този сайт го видях за едно момиче )

Бъди спокойна значи :) С една снимка няма какво да направи..

Magnolia13
03-21-2013, 22:11
Нищо няма да ти направи, не се страхувай. Блокирай го и това е. А ако толкова искаш още да си практикуваш езика в този сайт, пиши си с някое девойче и й обясни, че искаш просто някой за компания,за да осъвършенстваш английския си :)

s40t4
03-21-2013, 22:43
Незнаех,че непременно трябва да му пишеш,когато той ти пише. Почваш да му пишеш по-малко.. нямаш време и такива неща, а другото е да го блокираш. А отностно името на темата.... нещо по умно не измисли ли?

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:21
Какво може да направи сЪс снимката ти, освен да я покаже на луничавите си, бозяви приятелчета, да се похвали "забих Българско" и да лЪска, представяйки си те докато майка му пере?
Споко! Какво толкова си се панирала? Обясни му на чист английски, че не искаш гадже, а човек, който да ти помогне за английския и само толкова! Като не му изнася - има още няколко милиона англо-говорящи. Блокираш го и готово!

marilyn
03-22-2013, 09:36
Няма какво толкова да ти направи, спокойно. И не си мисли, че като ти говори колко е привързан и как иска да дойде тук за да се видите, това е истина. Всеки може да си пише каквото иска. Просто не му пиши, блокирай го и толкова.

xXxPETYAxXx
03-22-2013, 10:25
Е, защо да го блокира, при положение, че може да му обеясни ситуацията?! Ако вече, след като му каже, че не иска връзка с него и т.н., той продължава да я занимава с това, тогава вече да го блоква.

HollyGolightly
03-22-2013, 10:54
Каква глупост може да направи, при положение, че нито знае от кой град си, нито истинското ти име? Ще тръгне от град на град, носейки снимката ти, питайки хората за теб ли :lol: Не се филмирай толкова. Просто му кажи, че не искаш такъв вид връзка, на голямо разстояние сте и може да сте само приятели.

girlwithblueeyes
03-22-2013, 12:18
Спокойно нищо няма да ти направи ! :D Най-вероятно се е бъзикал с тебе . А пък и дори да го е казал на сериозно едва ли ще дойде чак дотук .

Chacho
03-22-2013, 12:28
В тия сайтове 9 от 10 са с такива намерения. Напсувай го на български и... бе само тва е.

Amore-Mio*
03-22-2013, 13:44
Звучи ми, че е човек без работа и личен живот.
Спри да му пишеш - блокирай го.

qna_m
03-22-2013, 18:52
Мерси хора , ще го блокна , просто съм малко параноична

Seattle
03-23-2013, 03:51
i'm sure there's plenty of people in this site that know english well enough and be willing to chat with you once in a while.
Опа, ча'й че се отнесох. Аз пък трябва си практикувам Българския :Д

error92
03-23-2013, 03:55
the Boogieman is coming to get you...

Josefinne
03-23-2013, 04:49
Еха, всичко това за 1 седмица! Ама ги има такива маниаци из нета, по-добре наистина се дръпни от него, че после ще се окаже, че е на 42 и има гърбав нос.
Като по-малка и мен ме "ухажваше" един чичко, даже след време ми прати снимка и беше ужасен. Обаче си бяхме писали много време, интересно ми беше - обръщаше ми внимание, искаше да дойде до София (той си беше българин) да се видим, да му покажа с какво се занимавам, била съм много талантлива дъра-бъра. И това месеци наред, не една седмица. Обаче ние си чатехме в един по-малък чат и другите потребители забелязаха това. И тогава едно момче ми писа, че този субект преди зарибявал друго девойче по същия начин, тя го поканила, обаче този искал да правят секс още на първата среща, въобще от друго не се интересувал. Изгонила го, а той постоянно й досаждал по телефона, ходил й на вратата да й звъни и да иска да го пусне, че бил дошъл само заради нея и т.н.
Друг случай - подобен, с моя приятелка, която си чатела с някакъв грък. След няколко месеца той изявил желание да се видят в София и тя се съгласила ( тя е била тогава на около 25-28 не знам точно ). Отишли на кафе или на ресторант, а след това той й казал, че трябвало да отиват вече в хотела му. Естествено тя отказала и оня се ядосал - толкова пари бил дал да дойде до тук, да спи на хотел, пък тя едното ч... не му пускала.
Образи...Пазете се в нета от такива.
Иначе идеята да си практикуваш английския не е лоша като цяло. Бих ти препоръчала най-много да си вземеш книги - поне английският в тях е правилен! Също много се забавлявах да чета в yahoo answers и също да давам отговори на въпроси.

HollyGolightly
03-23-2013, 12:45
Честно казано, ако момчето е готово да дойде от Англия до България, само и само за да те види, при положение, че сигурно до преди седмица не е и знаел за съществуването на страната ни, може и да си заслужава 8-)

Auriss
03-23-2013, 13:02
i'm sure there's plenty of people in this site that know english well enough and be willing to chat with you once in a while.
:D

Извинявам се за оф-а.

CoNviCt
03-23-2013, 16:32
Мерси хора , ще го блокна , просто съм малко параноична
Това, че си параноична, не значи, че той не те търси вече. /еvil/

Fisherman
03-23-2013, 17:24
Мерси хора , ще го блокна , просто съм малко параноична

Ah finnaly Qna I've found you,I've been looking all over Bulgaria for you now we can finnaly die in peace.Im looking forward to cut you open with a razor blade and rub your guts in my face covered in freckles.

arsenalllbaby
03-24-2013, 10:37
^ :lol:

Имаше един сайт специално за ученици, практикуващи английския си.. Не е популярен точно заради такива отрепки.. Да не се регистрират. Едни съученици имаха регистрации там. Госпожата ни по английски го даде. Може да питаш своята. И продължавай да лъжеш за личната си информация в нета, това е добре. 8-)

minzz
03-24-2013, 22:07
Хахаха споко, прекалено много си се паникьосала. :D
И аз имам покани за Испания, Мароко и Англия хахах
Няма да тръгне да те търси. Не си нито първата, нито последната. Англичаните (младите) са по приказките, много говорят и нищо не правят. Още повече, че не те познава, а само знае как изглеждаш г/д и малкото ти име, и че си от България.
Пък и то ти си двигателя на нещата, трябва да си много точна в изказванията си и да не се получават двусмислици, защото въображението им е развинтено, а и повечето търсят "връзка" в такива сайтове хахаах :D

trololobg
03-25-2013, 10:15
Може ли да ми кажеш сайта на лс? Мерси предварително.:)

Chacho
03-25-2013, 10:31
http://www.italki.com/?hl=bg
http://www.conversationexchange.com/

Примерно. Има доста такива. Като цяло се водят language exchange communities. Но е много трудно да си намериш някой англоговорящ, търсещ българин. С английски е по-лесно да си намериш за друг език, така си говорех с някви германки, азербейджанки и т.н. Българският като цяло е слабо търсен.

Magnolia13
03-25-2013, 14:08
Е, блокира ли го?

onlygiirl
03-25-2013, 14:27
Недей толкова да се притесняваш.И мен ме викат в Америка,Англия :D
Няма да се занимава да идва до тук,всичко е само за зарибявка и уж да ти докаже колко много те харесва. :)

Chacho
03-25-2013, 14:32
Дори на много тежко психично болен педофил бих отишъл да му се изсмея в лицето, ако долети за няква 14 годишна от путка си майна. :D

qna_m
03-26-2013, 15:27
Е, блокира ли го?

М да , само дето ви занимавах тука :D

Magnolia13
03-26-2013, 23:07
М да , само дето ви занимавах тука :D

Нали за това сме тук :P Айде умната :)

Naive
03-28-2013, 02:12
Е, няма кво толкова да направи със снимката ти, стига да не са някакви голотии. :Д Най-много да си я принтира, да свърши на нея, да снима крания резултат и да я пусне в нета със заглавие, което има значение на "кучката от Бг, която ме отблъсна", ама едва ли ще го приеме толкова дълбоко, и вероятността да свърши нещо такова е малка. :Д
Твърде много си се филмирала без да има реална причина.

bilqnavod
03-29-2013, 07:57
Не мисля, че си направила "ужасна глупост"...
Подвела си се, какво толкова, щом те притеснява този човек, го блокирай и толкова. В крайна сметка не знаеш дали лицето, с което си пишеш е същото.