PDA

View Full Version : Kак да впечатля момичето?



epichniq
03-21-2013, 19:45
Здравейте!Моля за съвет,изпаднал съм в затруднена ситуация!Харесвам момиче,което е от моя клас.Виждаме се в автубуса за училище тъй като тя пътува с него също.Аз я заговарям и тя ми се усмихва,но...Като цяло си говорим най-вече за училище,опитвал съм да променя темата но разговора не върви много много.Иначе ми си струва че не е напълно отдадена на него и не и е главния интерес.В училище не си говорим особено често,а бих искал да се сближа повече с нея.И на двамата сме на 15 години.Моля за помощ ако може!! :(

notlike
03-21-2013, 20:24
Трудно ще я впечатлиш. Забелязал съм, че ако не върви разговорът с един човек леко, МНОГО трудно може да изникне нещо, макар и да има някакво привличане. Просто опитай късмета си другаде, пич.

epichniq
03-21-2013, 20:30
чудил съм се просто дали не бъркам аз някъде..в самия подход или просто само училището е общото между нас..

s40t4
03-21-2013, 22:53
Ако хванете да си лафите повече и повече може и повече от приятелство. Гаджета,където си мълчат един на друг има ли?

psychopath
03-21-2013, 23:07
Откажи се, няма смисъл да си трошиш главата и не се обвинявай.
Дръж се непринудено, ако ти е фикс-идея, няма да се получи...

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:13
чудил съм се просто дали не бъркам аз някъде..в самия подход или просто само училището е общото между нас..

...или мацката си харесва друг и се чуди как да те отреже, или в момента не й е до гаджета, или не си й приятен, или само на мен ми се струва, че й досаждаш...?
Може да има много причини. Може дори да не те харесва особено, но да не иска да ти го каже, за да не те обиди. Защо не си размените facebook или нещо такова, за да чатите. Може да намерите обща тема извЪн автобуса.

TROLLDADLOLCAKE
03-22-2013, 11:42
Дори не прочетох темата , но от заглавието се подразбира - Ползвай сърцето си - не патката ! ;)

ledenakrasota
03-22-2013, 11:45
Покажи й мъжкото си достойнство с много любов! ;)

Chacho
03-22-2013, 11:45
Най-лесният начин да впечатлиш момиче е да не се мъчиш да го впечатлиш.

Няхаха.

Magnolia13
03-22-2013, 21:59
Щом училището не й е главният интерес, а вие не си говорите за нищо друго. Попитай я от какво се интересува, какво й е хобито и какво обича. Може да си пишете бележки или фейсбук, скайп. Стопете леда и тогава я сваляй :)