PDA

View Full Version : Феноменална дилема...



anonymess
03-22-2013, 01:11
Здравейте, запознах се с едно момиче, и така от доста време се засичаме на сам, на там, и лека по лека хлътнах много стабилно по нея. Момичето е страшно красиво, с приятен характер и още един куп все хубави качества. На профила и във Facebook пише, че е родена 1997(аз съм 1993) и мен ме устройваше. Днес обаче както си пиша с нея изведнъж тя ми казва, че не е 97-ма а 2000-та година... Първата ми реакция беше "Абе с к'во те хранят теб?!?!" и така направо ме хвърли в тъч. Кажете какво да правя, че работата стана грозна. Не търся секс или нещо от сорта, а просто една сериозна връзка, с хубаво момиче и просто да имам човек с който да си прекарвам времето, но цялата ситуация ме озадачава много все пак аз съм на 19 тя на 13... Разбирам, че може да е смешно на някои хора, но аз направо останах като гръмнат, защото тя изглежда като най-малко 16-17 годишна, и се държи много по-зряло дори и от момичета на моята възраст.

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:08
Момичето наистина може да се дЪржи много зряло (вида й няма да го обсЪждам, защото за мен той е без значение в случая), но все пак тя е на 13. Колкото и благотворно да й е повлияла средата, все пак тя малко или много разсЪждава като 13-годишна. От този факт следва, че не можеш да имаш сериозна врЪзка с нея точно. Поне не сега. Предполагам, че нщата в началото ще трЪгнат добре, всичко ще изглежда ОК, но след време тя ще започе да се променя (психически). Ще измени вЪзгледите, желанията, идеите, схващанията си... Общо взето цялостната си концепция за света, включително и за теб. Това, което е харесала в теб ще започне да я дразни...
Имал сЪм подобен случай (не с 13-годишна!!!), така че от опит говоря. Ако не ми вярваш или не можеш да ме разбереш - прочети "Лолита". Там е описано точно това.
И впрочем, не смятам, че можеш да имаш сериозна врЪзка с която и да е било, ако не правите секс. А секса с 13-годишните... Е не мога да кажа, че гледам на това като на секс...
Сорка, братленце! Просто се отдрЪпни и се опитай да я преживееш е моя сЪвет.

anonymous708973
03-22-2013, 03:49
З"Абе с к'во те хранят теб?!?!"

:lol: :lol:
Бягай надалече. Не ти трябва връзка с 13-годишна, ако си над 15...

Pedigree
03-22-2013, 05:54
Хахаха. Аз също, когато бях на 13, не изглеждах на толкова, и някакви батковци постоянно ме занимаваха, само че те не се притесняваха, че съм на толкова. 8-)
Ами, аз си се представям на твоето място. Смисъл... аз правя 19 години следващия месец, но не мога да си представя да правя нещо с 13-годишен. Било то само секс, мне, хахаха, не мога да си го представя, леле, а ти за връзка говориш. Когато се реша да имам връзка, което не става лесно, мъжът до мен държа да ме превъзхожда в много отношения, впечатлявам се, когато може да ме научи на нещо ново. Това с 13-годишно момиченце не знам как ще го постигнеш, но си преценявай, хехе.

notlike
03-22-2013, 07:44
Хахаха. Аз също, когато бях на 13, не изглеждах на толкова, и някакви батковци постоянно ме занимаваха, само че те не се притесняваха, че съм на толкова. 8-)
Ами, аз си се представям на твоето място. Смисъл... аз правя 19 години следващия месец, но не мога да си представя да правя нещо с 13-годишен. Било то само секс, мне, хахаха, не мога да си го представя, леле, а ти за връзка говориш. Когато се реша да имам връзка, което не става лесно, мъжът до мен държа да ме превъзхожда в много отношения, впечатлявам се, когато може да ме научи на нещо ново. Това с 13-годишно момиченце не знам как ще го постигнеш, но си преценявай, хехе.

Има разлика. 13-годишната женска има дупка де да влезе, ама на 13-годишния рядко му е готова гегата за подвизи.

Иначе, авторе, бягай. Просто е абсолютна безсмислица. Първо - приятелите ти ще те СКЪСАТ от майтапи за това, ще те наричат навярно и "педофил", щото в момента ти си в прокурорска възраст - тя е малолетна, ти ще станеш на 20. Начинът ви на мислене е КОРЕННО различен. Абе,с една дума - бегай.

balu4ka
03-22-2013, 09:01
За каква връзка става на дума,странно.Няма смисъл от загуба на време.
Тя така или иначе е на 13,а ти на 20...и трябва да сложиш точката до там.Тя тепърва ще започне да се променя,да се развива,а при теб това действие е завършено,на теб ти остава само да подобряваш вече завършеният процес.Та вие какви общи теми на разговор ще имате,ти ще и говориш за работа,висше образование,тя на теб за училище и типичните тийн простотиики ,които неимоверно ще започнат да те дразнят,малко или много.Намери си някое момиче на твоята възраст и това е .

marilyn
03-22-2013, 09:22
Според мен не трябва да се занимаваш с нея. Тя може да е много готина, ама все пак е на 13. Аз съм твой набор... да, момиче съм, да харесвам батковци, ама все пак... тия на 13 ми се виждат деца. Тя може да има освен развито тяло и повечко акъл, ама ти ще правиш 20 за бога... намери си някоя 16-18 годишна. 13 е малко.

ledenakrasota
03-22-2013, 09:30
Не се занимавай. На мен ми е странно, че сте били "насам-натам" и от фейса й разбираш годините. Когато опознаваш някого, не го правиш през нета. Това, че изглежда зряла не означава, че е такава. Недей да бързаш с изводите за когото и да било, и винаги основната информация за някого взимай от първо лице. :D

xXxPETYAxXx
03-22-2013, 10:44
А, сигурен ли си, че е на 13, да не се е избъзикала с теб?!
Боже, 13-годишна значи 6,7 или 8 клас...

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 11:58
"Ти си само 8-ми клаааааас... Ах не, не ми говориииии"

minchorna
03-22-2013, 12:07
"Ти си само 8-ми клаааааас... Ах не, не ми говориииии"
Ако знае баща ти твойте секси игри,
опасно сладки игри.
О не, не ми говори!
Ако знае баща ти,
но не знае нали?

Бахахах :D

Chacho
03-22-2013, 12:09
13 е пракелно мънинко

Amore-Mio*
03-22-2013, 12:10
Аз пък се питам защо пък не опита? Години не определят до каква степен сериозна ще бъде дадена връзка и изобщо. Да не говорим, че човек непрекъснато се променя - променя себе си, възгледите си и всички останало, независимо дали е на 13 години или на 25.

Опитай, ако видиш, че нещата не се получават - сложи края.

minchorna
03-22-2013, 12:12
Аз пък се питам защо пък не опита? Години не определят до каква степен сериозна ще бъде дадена връзка и изобщо. Да не говорим, че човек непрекъснато се променя - променя себе си, възгледите си и всички останало, независимо дали е на 13 години или на 25.

Опитай, ако видиш, че нещата не се получават - сложи края.

Ти добре ли си ? той е на 19,тя е на 13 ?!

Chacho
03-22-2013, 12:14
Аз пък се питам защо пък не опита? Години не определят до каква степен сериозна ще бъде дадена връзка и изобщо. Да не говорим, че човек непрекъснато се променя - променя себе си, възгледите си и всички останало, независимо дали е на 13 години или на 25.

Опитай, ако видиш, че нещата не се получават - сложи края.

Щото на момиченцето очакванията й са до небето, пък на пича - не съвсем. Ще я трае 1 месец, после ще я скъса, а оная ще реанимира 3 години.

Magnolia13
03-22-2013, 21:53
Комшийката от долния етаж е на 13 годинки и скоро ми се похвали,че си е хванала първото гадже, което било на 20. БЯХ В ШОК! Първото нещо,което ми дойде на ума беше,този да не е мазохист. Вместо да си намери нещо на неговата възраст, все пак иска сериозна връзка,той тръгнал да се занимава с едно малко детенце. Издържаха един месец, тя ми каза, че той нищо не говорил за секс, давал и съвети,бил много мил,купувал и подаръчета и т.н., докато 1 седмица по-късно тя дочула,че той казал,че това била тактиката му тя да лудне по него и той да спи с нея и да си прави каквото иска. Ти си знаеш какво можеш да понесеш, дори не я познаваш. Може да си се навърташ около нея, да си станете приятелчета и от там нататък, каквото времето покаже. 6 години разлика не са много (по принцип),но не и когато тя е на 13 :)

FuCKkK13
03-22-2013, 22:25
А, сигурен ли си, че е на 13, да не се е избъзикала с теб?!
Боже, 13-годишна значи 6,7 или 8 клас...
7ми :?




по темата: хубаво,че е зряло момиче обаче откъдето и да го погледнеш разликата ви е много и колкото и да '' за любовта няма граници'' това ще ви повлияе доста.. вие имате 6 години разлика... някоя да беше на 18,а ти на 24 -по ми се връзва ама така :? хвани си момиче над 16 примерно

FuCKkK13
03-22-2013, 22:27
Щото на момиченцето очакванията й са до небето, пък на пича - не съвсем. Ще я трае 1 месец, после ще я скъса, а оная ще реанимира 3 години.

е преувеличи :? вярно че това на 13 ще се филмира ама само докато си намери някоя друга закачка ( друг батко) а като ги гледам тия в моето училище не им трябва много време за нов