PDA

View Full Version : Казах й, че искам време!



askadas
03-22-2013, 08:27
Здравейте, пише ви едно доста отчаяно и объркано момче което има сериозен проблем.
Та, проблемът е следният имам приятелка от 5 месеца( От Октомври )
Пет месеца във който от тези 5 месеца е имало караници дразнения, както всяка една връзка.

До преди месец някъде тя искаше прошка от мен заради нещата които ми направи преди три-четири месеца ще ви изброя някои от неините доста грешки!!!!! (Беше писала целувки на други момчета,коментираше снимки, беше си писала със едно друго момче и тя там си даде номера за да излезнат със въпросното момче, но това не стана защото разбра, че аз и писах от този скаип, правише си каквото си искаше.Има и други случки който са ме разтройвали доста но да не ставам подробен!) Писания, писания, лъжи, лъжи и накрая й простих.
Разплака се пред мен, казах й, че всичко свърши но след няколко дена и казах, че и прощавам.И почнахме на чисто..
Разглеждах онзи ден из фейс профила на приятелката си и видях една хронология от (Септември). Със един неин познат който са имали веднъж интимна връзка. Въпросната хронология там пишеше много неща който тя ми беше казала, че не ги е правила до сега.
И така преди два дена реших да я попитам пак на 4 очи след като видях хронологията, подробно всичко наново. Тя пак отрече това и ме излъга!
Аз съм сигурен и съм сигурен на 100 процента че тя лъже(Защото всичко си пишеше във хронологията), питах е съвсем елементарни неща, но тя пак ме излъга!. Дори и се виждаше във очите, че тя ме лъже. Дори и тя надтикна, че ме лъже само защото не е искала пак да се караме затова ме е излъгала.

Но това не е нищо, преди 3-4 месеца след като тръгнахме със нея, тя беше споменала във един чат, че е от леките момичета(К***А)! И аз останах доста шокиран, тя съгласи се да отидем на една пейка за../с..с/ толкова лесно без проблем се съгласи,но това не стана поради много причини!
Имала е повече интимни връзки от мен и това супер много ме смущава и ме дразни:( Само като си представя, какви неща сигурно е правила и ми става гузно й гузно й...
След толкова лъжи лъжи, грешки, дупки..(има и ДОСТА други случки но не искам да ставам подробен!)
След последната лъжа от онзи ден за тази хронология, казах и право във лицето, че ми омръзна някой да ме лъже и да ме юрка на ляво и на дясно аз не съм кукла на конци!
Тя ме попита дали всичко свърши и аз и казах, че вече всичко свърши. Текнаха и сълзите и ме прегърна здраво и излезна посредата на улицата, Просто бях изумен, изумен толкова много ме изложи със тази нейна постъпка, че ми идваше да си тръгна!!
Казах и след това, че искам време.
Че съм страшно объркан, тя ми каза преди месец , че се е променила, но аз това не го виждам.
Тя е изключително мила и добра със мен, до сега нито едно момиче не се е държало толкова мило със мен и не е държало толкова на мен, отколкото тя!

- Объркан съм трудно ми е, е какво сега :(


Днес във 6:00 ще се срещем да говорим отново със нея, какво да й кажа? как да постъпя, объркан съм и искам време но ме е страх да не направи някоя глупост. Сериозни идей ?

gimmesomemo
03-22-2013, 08:40
Бате .. колко да си объркан??
Сам изброяваш каква мастия е, как те лъже и какво ли още не и питаш как да постъпиш? Я изтрезней малко и помисли като хората, с мозъка, не с пацата.

balu4ka
03-22-2013, 08:54
Всеки има право на шанс,понякога хората зарязват човекът с когото са ,за много по-малки и дребни неща,дори които не стоят така.Но вслучая тя буквално е действала зад гърба ти с реални хора,след това те е излъгала,защото е имала желанието да се срещне с този човек,също така чата мисля,че е бил от преди да се съберете,може тогава също да е лъгала.Знаеш ли...
Ти сам си си сложил таралеж в гащите,ако поговориш с нея и и кажеш всичко,което чувстваш и всичко от което си разочарован,дадеш и срок в който да покаже ,че се е променила или че поне се опитва.Но сам трябва да си прецениш,дали би могъл да изтърпиш още едно разочарование или просто да видиш дали тя държи достатъчно на теб...

Amore-Mio*
03-22-2013, 11:58
Искам само да вметна, че това, че си е писала с момчета, пращала е някакви си целувки и е коментирала снимки - не е кой знае какво и е било глупаво да го повдигнете на въпрос, изобщо.

Иначе в другото си има вина. Да те лъже очевидно, гледайки те право в очите и то не веднъж - не й позволявай да те разиграва повече. Ако ще дадеш шанс - бъди твърд и покажи, че случи ли се нещо такова отново, си тръгваш завинаги. Ако ще казваш не - давай. Няма да тръгне да се самоубива, явно е актьорска личност и разиграва сцени. А ти не си объркан - просто те е страх.

CrazyLittleThing
03-22-2013, 12:31
Вече си постъпил правилно като си й казал, че това е краят... не мисля че е добра идея да се виждате отново, най-много пак да й простиш, да се съберете и след седмица отново да почне да те разиграва.

Magnolia13
03-22-2013, 12:41
Хората не се променят. Когато веднъж се случи нещо-може да е грешка, но случи ли се втори път -ще се случи и трети. Колко да се е променила? Няма да лъже и да си пише с други ли? Ако искаш да си с нея - бъди, но трябва да преглътнеш миналото й,защото не можеш да го промениш. Но ако не може да живееш с това, просто забрави всичко и не се занимавай повече :)

r0073x
03-22-2013, 14:14
Съвет от мен: повече от 1 прошка/компромис - не !
когато правиш това нещо (прошката/компромиса), покажи на човека, че действаш против собствените си принципи, защото той е по-важен от тях. Ако ги погази - чао, адиос, аривидерчи, саюнара или там, както му се вика ;)

girlwithblueeyes
03-22-2013, 14:20
Само малък въпрос защо си й чел хронологията на фейса ?
Не знам поговори с нея може пък да се промени но щом така те лъже и то много пъти . Значи нещо във връзкаат ви куца и най-вероятно просто вече не те харесва и те прави на маймуна . Но пък не съм cъгласна , че хората не се променят може един сериозен разговор или временна раздяла да й отвори очите . На всеки му се е случвало да кривне от пътя въпросът е после да се поправи .

xXxPETYAxXx
03-22-2013, 14:22
Първо - от самото начало на връзката тя е започнала да се държи толкова к*рвенски, не знам защо си се занимавал въобще с нея след това. Според мен никак не е нормално да започва с номерата още от първия месец.
Второ - това, че не ти е разкрила всичко по-пикантно не е толкова лошо. Всеки човек си има тайни, ако става въпрос за неща, които е правила в секса - грешка е да държиш да знаеш всичко от-до. Не ти е казала или защото я е било срам, или защото не е искала да се почувстваш обикновен, а по-специален.
Трето - съжалявам, че ще ти го кажа, обаче едва ли си единствения човек с когото се държи мило и на когото държи.

askadas
03-23-2013, 10:55
Да но направих грешкйа и й простих отново, и сега съжалявам. Още съм страшно объркан и не знам дали искам да продължа със нея, идей ? :( :(

kalpazanka
03-23-2013, 12:47
Да но направих грешкйа и й простих отново, и сега съжалявам. Още съм страшно объркан и не знам дали искам да продължа със нея, идей ? :( :(
Ти мъж ли си или венерин хълм?!

s40t4
03-23-2013, 13:30
Вече си постъпил правилно като си й казал, че това е краят... не мисля че е добра идея да се виждате отново, най-много пак да й простиш, да се съберете и след седмица отново да почне да те разиграва.
Правилно... ще крутува седмица,две и айде пак същата история...

MilicaPetrova
03-24-2013, 14:02
С 1 дума - к*рва която ти върти евтини номерца ...

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2013, 17:05
Хората не се променят. Когато веднъж се случи нещо-може да е грешка, но случи ли се втори път -ще се случи и трети. Колко да се е променила? Няма да лъже и да си пише с други ли? Ако искаш да си с нея - бъди, но трябва да преглътнеш миналото й,защото не можеш да го промениш. Но ако не може да живееш с това, просто забрави всичко и не се занимавай повече :)

Усещам, че аз, Магнолия и героят на Лори - Хаус мислим по 1 и сЪщи начин: хората не се променят!
Не виждам проблем в коментирането на снимки. В сми - и аз коментирам много такива вЪв фейса. Това не означава, че искам да спя сЪс всички, на които сЪм коментирал снимките или сЪм пращал целувчици и прегрЪщащи мечета... Това са просто емотикони.
За останалите неща - брат, не се занимавай повече с нея. Дал си и шанс. Няколко пЪти. Пропиляла го е. Стига ти толкова.