PDA

View Full Version : Подарък от разстояние



enerdjy
03-22-2013, 11:29
Здравейте!След няколко дена с приятелката ми правим 4 месеца и се чудя какъв подарък да измисля.Тъй като няма да съм в града при нея, трябва да е нещо като снимка или ддз да и го изпратя по скайп или ммс.Нямам никви идеи, ще ви помоля ако имате нещо на ум да го споделите.Благодаря предварително :)

TROLLDADLOLCAKE
03-22-2013, 11:37
Направи и "history of your love (video ) " . Вземаш няколко листа и пишеш всички важни моменти от вашата връзка
т.е пример :
Лист 1 : Аз бях едно обикновено момче , като всички останали
Лист 2: Тогава се появи тя и промени всичко
.....
Лист 20 : Обичам те Мило ..
Просто пишеш нещата на лист и ги разлистваш наред , за да стане като история (на клип) , добавяш и някоя хубава любовна песничка и всичко ще е окей , примерно тази http://www.youtube.com/watch?v=jPibEnf3tgM , която е страшно подходяща щом ще си далеч от нея ! Надявам се да съм помогнал ! Успех :)

girlwithblueeyes
03-22-2013, 12:00
Какви подаръци за 4 месеца връзка бе ? :lol:
Разбирам да бяха 6 месеца ама 4 е доста тъпо ! :lol:
TrollDadLOLCake Идеята ти е много хубава но мноог повече, би била подходяща за по-късен етап на връзката напрамир 1 година ,дори 6 месеца . Ама подобен подарък за 4 месеца връзка когато още се опознават като личности ,и връзката им , не е толкова силна е просто смешно .
За мен идеята за подарък за 4 месеца връзка е тъпа ! Ама ако държиш в нета има много симпатични картички с различни послания ,поразтърси се и открий някоя подходяща за вашата връзка , и я изпрати .

minchorna
03-22-2013, 12:05
Какви подаръци за 4 месеца връзка бе ? :lol:
Разбирам да бяха 6 месеца ама 4 е доста тъпо ! :lol:
TrollDadLOLCake Идеята ти е много хубава но мноог повече, би била подходяща за по-късен етап на връзката напрамир 1 година ,дори 6 месеца . Ама подобен подарък за 4 месеца връзка когато още се опознават като личности ,и връзката им , не е толкова силна е просто смешно .
За мен идеята за подарък за 4 месеца връзка е тъпа ! Ама ако държиш в нета има много симпатични картички с различни послания ,поразтърси се и открий някоя подходяща за вашата връзка , и я изпрати .

Някой 4 месечни връзки са много по-стойностни от други двугодишни връзки,така че недей слага такива определения като кое е тъпо и кое не,след като не знаеш през какво са преминали и преживяли заедно.

marilyn
03-22-2013, 12:08
За 4 месеца да си правите подаръци ми се струва рано. Ама иначе идеята с клипчето е много готина.

enerdjy
03-22-2013, 12:09
Според мен идеята му наистина е добра.С приятелката ми се познаваме доста добре за 4 месеца.Сега вие ме разубедихте, защото след време, когато ще има какво повече да напиша за history of my love няма да мога да я направя.Все пак един и същ подарък не мисля, че ще е много подходящ.

girlwithblueeyes
03-22-2013, 12:09
През какво може да преминат 2-ма души за 4 месеца :lol: та те още са на степен опознаване . Тепърва ще имат общи моменти заедно .

minchorna
03-22-2013, 12:11
4 месеца са си доста време,ако прекарват всеки ден заедно.Айде точно ти не ми говори за 4 месеца колко може да преживеят.Това,че ти се виждаш веднъж на 3 месеца с твоя,не означава че хората не се виждат по-често.

enerdjy
03-22-2013, 12:12
С нея всеки ден си говорим, а се виждаме само уикендите, защото тогава съм в същия град

Amore-Mio*
03-22-2013, 12:13
Клип с ваши снимки, като добавиш някакви текстове - твои чувства, моменти, които сте изживели заедно и неща, които искаш никога да не се променят.

Chacho
03-22-2013, 12:52
Мене ми е много банално тва с клиповете. Прекалено превзети са ми. Най-вече щото са написани куцо. Ако мислиш, че можеш да го напишеш като хората, окей, все пак е за нея, ама аз бих заложил на нещо друго.


А и по-добра идея от клип е да надробиш историята на парчета и стъпка по стъпка да открива частите й.

Можеш да й пратиш някъв сайт. В него пише някви неща с препратка към клип. В клипа й обясняваш нещо и накрая й обясняваш как да продължи към следващата стъпка. Примерно да свали някъв флашовски файл, където си качил няква проста анимацийка и при цъкане на бутон накрая да те изпрати към друго място. Ще е яко, ако за завършек успееш да й пратиш някво писмо, което да получи с няква дрънкулка бонус.

enerdjy
03-22-2013, 15:28
хехе страхотна идея е това, но е малко трудно осъществимо.То и аз си мислех за някаква загадка но не знаех каква.Благодаря ще се опитам да го направя.

xXxPETYAxXx
03-22-2013, 16:05
Аз пък клипчета или снимки не ги броя за кой знае какъв подарък, така че ми се вижда нормално за 4 месеца нещо подобно. Дори ми се вижда адски тъпо след година или повече, някой да ми направи такъв "подарък"(жест).
Даже и да беше подарък за 1 месец, не виждам нищо лошо, щом човека има желание да направи нещо малко, но трогателно към половинката си.
Защо все трябва да се намират хора, които да се опитват да обеснят колко е рано за подобни неща?! Човека така си е преценил, това не е ваша връзка, но и ваша да беше, ако бяхте влюбени щяхте да оцените жеста, а не да мрънката, че е рано за подобни.

enerdjy
03-22-2013, 16:26
Всеки приема нещата по различен начин.Много ви благодаря за идеите и напътствията ще избера една от вашите идеи и ще действам.Просто искам половинката ми да е щастлива :)