PDA

View Full Version : Относно едно момче...Моля помогнете ми !



selenaa56
03-22-2013, 16:12
Здравейте :) Ще започна така:Едно момче много ме харесваше,обаче аз него не и съответно го отрязах.Тогава аз си харесвах неговият най-добър приятел.В последствие и той почна да ме харесва...гледаше ме много и дори и моята приятелка забележи.По принцип ми изглежда срамежлив,защото понякога се прави,че не ме вижда,а всъщност го е срам да ме погледне.Исках да ви попитам неговият приятел(този който го отрязах) ще бъде ли пречка нещата по между ни да се развият(при положение че нищо не е имало между нас,просто ме харесваше и аз го отрязах) ?Дали ще му е неудобно да каже на приятеля си ''харесвам я'' и съответно да НЕ си признае (да предпочете да си запази приятелството или това няма нищо общо,защото не е имало нищо между мен и първия?)Аз си го обяснявам по следния начин:приятеля му се е пробвал и нищо не е станало защо и той да не се пробва?Мисълта ми е:от приятеля му ли е неудобно или просто е срамежлив?Дали този който го отрязах няма да е пречка?

marin4itu
03-22-2013, 17:45
Ние тука не сме ясновидки и не знам как мисли въпросното момче. Ако наистина са добри приятели, по-добре да си запазят приятелството, отколкото да се карат заради теб.

everything_in_one
03-22-2013, 17:50
Ние тука не сме ясновидки и не знам как мисли въпросното момче. Ако наистина са добри приятели, по-добре да си запазят приятелството, отколкото да се карат заради теб.

Съгласна!!!

s40t4
03-22-2013, 18:08
Покрепям горе казаното, ако толкова искаш да си развалят приятелството заради теб... давай.


Аз си го обяснявам по следния начин:приятеля му се е пробвал и нищо не е станало защо и той да не се пробва?

Ти акъл имаш ли изобщо или мислиш само и единствено за себе си?!?

selenaa56
03-22-2013, 18:24
Покрепям горе казаното, ако толкова искаш да си развалят приятелството заради теб... давай.



Ти акъл имаш ли изобщо или мислиш само и единствено за себе си?!?
защо да нямам

selenaa56
03-22-2013, 18:26
Ние тука не сме ясновидки и не знам как мисли въпросното момче. Ако наистина са добри приятели, по-добре да си запазят приятелството, отколкото да се карат заради теб.

И какво от това...не е имало нищо между мен и първия ... само ме харесваше,не са се получили нещата и това е ...рьзберьм да е имало нищо да ама то няма

marin4itu
03-22-2013, 18:37
Добре бе, постави се в обратната ситуация. Ти харесваш момче, но то харесва най-добрата ти приятелка. Ако приятелката ти тръгне с момчето, което си харесвала, хубаво ли ще ти стане?

selenaa56
03-22-2013, 19:48
Ми отдавна съм го харесвала вече съм го забравила,не са се получили нещата..защо да не искам приятелката ми да е щастлива?а и те все пак са момчета а знаете че момчетата много рядко да се скарат заради момиче...между мен и него не е имало нищо..той само ме харесваше ..защо и другия да не се пробва

selenaa56
03-22-2013, 19:54
а и искам да отбележа че още сме тийнейджъри не е кой знае колко голямо харесване че да се скарат ... харесвал ме е не е станало сега другият се пробва

selenaa56
03-22-2013, 20:00
А и той вече не ме харесва..

HollyGolightly
03-22-2013, 20:00
От къде да знаем ние на него какво му е в главата? Пък и много зависи дали въпросният приятел все още те харесва или не.

selenaa56
03-22-2013, 20:05
Май не ме харесва вече..нито ми се усмихва нито ме поздравява...но ако все още ме харесва(малко вероятно) все някога ще спре,ще ме забрави и ще дойде ред на другия,а и пак повтарям нищо не е имало м/у нас само остава да ме забрави и другият да действа.

HollyGolightly
03-22-2013, 20:49
Ама той ли ти каза, че те харесва, или понеже ти се е усмихвал и те е гледал, ти си си наумила, че е така?

Tyler The Creator
03-22-2013, 21:51
К'во изобщо си търкате пръстите да обяснявате нек'ви работи на 14 годишни... Ше разберете некой работи като пораснете, ся правете к'вото смятате за най-добре. Ние като сме били на 14 и сме имали същите случки да не сме питали по форумите...

selenaa56
03-23-2013, 09:10
не ми е казал но си личи..срам го е да ме заговори