PDA

View Full Version : Относно едно момче...Моля помогнете ми !



selenaa56
03-22-2013, 16:30
Здравейте Ще започна така:Едно момче много ме харесваше,обаче аз него не и съответно го отрязах.Тогава аз си харесвах неговият най-добър приятел.В последствие и той почна да ме харесва...гледаше ме много и дори и моята приятелка забележи.По принцип ми изглежда срамежлив,защото понякога се прави,че не ме вижда,а всъщност го е срам да ме погледне.Исках да ви попитам неговият приятел(този който го отрязах) ще бъде ли пречка нещата по между ни да се развият(при положение че нищо не е имало между нас,просто ме харесваше и аз го отрязах) ?Дали ще му е неудобно да каже на приятеля си ''харесвам я'' и съответно да НЕ си признае (да предпочете да си запази приятелството или това няма нищо общо,защото не е имало нищо между мен и първия?)Аз си го обяснявам по следния начин:приятеля му се е пробвал и нищо не е станало защо и той да не се пробва?Мисълта ми е:от приятеля му ли е неудобно или просто е срамежлив?Дали този който го отрязах няма да е пречка?Срамежлив е и ако чакам той да направи първата стъпка ще има да си чакам а маже и въобще да не го направи защото до сега май не си е имал гадже и ни знае как да подходи.Другият вариант е да го е страх да не го отрежа като приятеля му и иска да бъде сигурен дали го харесвам.Да му подскажа ли?С усмивка или нещо подобно?

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 16:47
Споед мен този, когото си харесваш не е срамежлив, просто не иска да те пипа, понеже вече са си казали, че онзи другия те харесва.

error92
03-22-2013, 16:48
Чакай сега да погледна във вълшебното кълбо...ииии...виждам...вижда ам....виждааааааам....хм...нищ о не виждам :S .. май се сещам защо..май това вълшебно кълбо не може да влиза в мозъците на другите...китайски боклук...

nevermind...
03-22-2013, 16:50
http://25.media.tumblr.com/3d8549be547e5e4ef7882307bf42bf89/tumblr_mjz61tYmZo1s8w9j0o1_500.jpg

selenaa56
03-22-2013, 16:59
Споед мен този, когото си харесваш не е срамежлив, просто не иска да те пипа, понеже вече са си казали, че онзи другия те харесва.

да но онзи вече май не ме харесва,не разбирам какъв е проблема и той да се пробва...дали по-скоро не го е страх защото съм отрязала другия и си мисли че и него ще отрежа и по някакъв начин да му покажа

marin4itu
03-22-2013, 18:43
Още 5 теми да пуснеш, няма да чуеш това, което на теб ти се иска...

selenaa56
03-22-2013, 19:44
Още 5 теми да пуснеш, няма да чуеш това, което на теб ти се иска...
ти пък откъде знаеш каква ще стане и какво искам ....айде без критики моля

t_doll
03-31-2013, 16:43
Ако момчето е свясно няма да е проблем :)