PDA

View Full Version : какво мога да направя..



sisi002
03-22-2013, 16:57
Дори не знам от къде да започна.Момиче на 15 съм вече 5 месеца харесвам моммче което е на 17 ( меко казано харесвам).От начало не се познавахме, просто бяхме съученици в едно училище.Реших, че ако не искам да си останем само на погледи и тук таме някой базик трябва да направя нещо.Писах му във фейсбук, разказах му как стоят нещата.От начало го прие странно, но после се извини за реакцията и каза, че туко виж сме се опознали добре.Започна да ме поздравява, да се усмихва, изглеждаше доста обнадеждаващо.Писах му няколко пъти, но нищо особено.Веднъж за музика, следващия път имаше работа и обеща, че ще пише, но така и не стана.След време както си седях дойд епри мен, поздрави ме стисна ми ръката, говорихме си някои неща, разбрахме се, че ще излезем и до тук.. всичко това стана на няколко метра разстояние от приятелите му..разбира се си помислих, че може да се базика, но поазнавайки него и тях отхвърлих тази възможност.Нямах възможноста да го поздравявам тази седмица, всичко беше забързано, дори нямах възможност да го погледна и да му се усмихна...явно го е приел по-навътре, защото и той спря.Продължава да гледа по същия начин аз също и не го крия, гледма го в очите.. по някои път вижда момчета около мен просто приятели, говорим си, разрошват ме ( смях да ства) и може да го е приел също по-навътре.Защото вечерта мяна в статуса му към обвързан., като видях си премахнах профила..сна следващия ден го възтанових и веднага щом го възтанових той махна публикациията, но в информацията си остана такъв.Когато ме погледне се усмихва..опитва се да ме кара да ревнувам, пред приятелкит еми уж говори по телефон с някое момиче, за да се разберат да излзиат... та въпроса ми е..какво мога да направя.. и има ли смсиал да го правя при положение, че има възможност да е обвързан..не мога да му поискам обяснение, че коя съм аз.. залагах наистина големи надежди и още продължавам да го правя..

marin4itu
03-22-2013, 17:39
Много си във филм, момиче... Това, че те поздравява или че ти се усмихва, не значи, че е влюбен в теб. Писали сте си и той го прави от възпитание. И защо реши, че те кара да ревнуваш :D Ако наистина си има приятелка, много ясно че ще се уговаря с нея да излиза, а не че те кара да ревнуваш.. За какви надежди говориш като между вас няма нищо, даже не сте и излизали.. Звучиш като 12-годишна честно..

sisi002
03-22-2013, 17:47
Кaкто кaзaх имa огромнa вероятност обвързвaнето дa е сaмо зa фейсбук..идвa при мен и ми говори зa излизaне и след няколко дни дa е обвързaн..- не мисля

marin4itu
03-22-2013, 18:05
Даже и не приемаш различно мнение от твоето...
Приказки за излизане не ви правят автоматично гаджета.

sisi002
03-22-2013, 18:21
1во нито съм кaзaлa, че мисля, че е влюбен в мен, че сме гaджетa и кaто искaш го кaжи.2ро не съм кaзaлa, че aко си имa приятелкa ще се меся.друго което съм кaзaлa, че не съм никоя, зa дa му държa сметкa.просто кaто вътрешен чивек кaзвaм, че по всичко изглеждa фaлш товa с обвързвaнето..a дори и дa е обвързaн просто искaм дa съм нa ясно.a и нямa кaк дa приемa мнение рaзлично от моето при положение, че мнение нямaм и зa товa питaм..искaм просто дa съм нa ясно и в случaя изглеждa ти не приемaш мнение рaзлично от твоето.лекa вечер ти желaя

marin4itu
03-22-2013, 18:29
Девойко,снижи си малко самочувствието, не всичко се върти около теб и си оправи малко правописа!
Обяснявам ти, че едно писане и някакво си разговорче за излизане не означава нищо! Гледал те, усмихвал се, голяма работа! Яко си във филма пак ти казвам! Карал те да ревнуваш..дръжки.. Какъв вътрешен човек си ти? Да не си му мозъка или фейбука случайно? Я се дръж като голям човек, а не като пикла!

s40t4
03-22-2013, 18:33
Смени канала..

niq17
03-22-2013, 19:58
Единствения нaчин дa рaзбереш е дa го попитaш