PDA

View Full Version : Мразя да слагам заглавия



pandabear
03-22-2013, 19:57
Понеже ми е мега сдухано и гига объркано реших да ви попитам:
Ако трябва да избирате между бивше гадже, с което имате силни приятелски отношения и човек, към когото наскоро сте започнали да изпитвате нещо, какво бихте направили?

OnlyGirl
03-22-2013, 19:59
Зависи от страшно много неща.
Но, предполагам ще си запазя прителските отношения с бившия и ще продължа напред с другото момче.

pandabear
03-22-2013, 20:07
Проблемът е, че между тях в миналото е имало някакви сериозни спречквания, за които аз разбрах чак сега и то по най-ужасно сервирания начин. Просто едвам се понасят, очеизбождащо е. Толкова ненавиждам да ми се поставят ултиматуми. Наистина не знам какво да правя...

Auriss
03-22-2013, 20:13
http://www.teenproblem.net/forum/image.php?u=301446&dateline=1363470219&type=thumb

Аватарът :33333

ameli
03-22-2013, 20:21
След като с бившия сте си в приятелски отношения, може би трябва да приеме избора ти и да даде шанс на новата ти любов. Ако не стане - поне ще има повод да го мрази още повече :д

OnlyGirl
03-22-2013, 20:41
Остави ги и двамата щом ти поставят ултиматуми :D:D

Amore-Mio*
03-27-2013, 13:22
Втория!
Защото миналото си е минало и щом веднъж не се е получило, не вярвам втори път да се получи. Още повече, че имаме само приятелски отношения, а има нов, към който съм започнала ДА ИЗПИТВАМ нещо.

balu4ka
03-27-2013, 13:27
Зависи от много неща,но честно казано сега съм много привързана към бившият си,ценя го,както и мнението му.Не мисля,че бих се забърквала в отношения с човек,който той не харесва и който ми поставя ултиматоми.Не мисля,че миналото е нещо ,което трябва да се забравя,ако държиш на него.Аз поне бих избрала него,новото е много несигурно и нестабилно.Това е .

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2013, 14:25
С бившето гадже си знаете както добрите, така и лошите страни. От друга страна, за да сте бивши, явно се е случило нещо, което ви е разделило. Според едно правило - бившите са си бивши. От друга страна, историята познава и случаи, когато хората са си давали втори шанс. Все пак не е гаранция, че предишните грешки няма да бЪдат допуснати отново.
От друга страна с нов човек те чакат нови чувства, нови преживявания, нови случки, още грешки, от които да научиш нови уроци. Според мен сама трябва да избереш по кой пЪт да поемеш...