PDA

View Full Version : Просто любовта изчезна



Paolafoka
03-22-2013, 20:27
Здравейте. Много съм объркана от известно време и ще ви помоля за съвет. Ходех с едно момче няколко месеца. Влюбих се силно. Той твърдеше същото и за кратко нещата уж станаха сериозни. Но не след дълго разочарованията започнаха, скандалите също. Карахме се сериозно няколко пъти, но дребните караници бяха ежедневие и в един момент аз се изморих. Скъсах с него, но той и до днес не спира да ми звъни, да ме причаква пред нас, отношението му в момента е перфектно, най-милият на света е в момента, но въпреки това от моя страна любов няма. Постоянно говори неща от сорта на : '' Ще те направя най-щастливата, само бъди с мен''. Освен, че не чувствам нищо, не вярвам и че човек може да се промени за толкова кратко, а просто в момента се опитва да си ме върне и после пак ще е същото. От друга страна, обаче си мисля, че такова момче няма да срещна, защото наистина прави и невъзможното. Чудя се дали липсата на чувства от моя страна е временна и дали всъщност силната тръпка е от толкова голямо значение ? Дали това, че ми е гадно само като тръгне да ме целува ще се промени?! Постоянно си повтарям как трябва да му дам шанс и как трябва да повярвам, че отново ще се влюбя, но един вътрешен глас ми повтаря, че не трябва да съм с него отново.

gabi_94
03-22-2013, 21:03
Щом не изпитваш чувства не бъди с него...сама каза, че вътрешния ти глас това повтаря. Няма смисъл да си с него просто щото "такъв няма да намериш". И повярвай ми, каквото и да ти говори - промяна в 99,9 % от случаите няма, казвам го от личен опит и наблюдения...

error92
03-22-2013, 23:38
върви се прегледай...бившата ми приятелка сега реве заради тия простотии...не ме обичала, ама искала да е с мен, ама пък не ме харесвала, после обратното, после разни комбинации...ама така е, като чувате разни гласове

Paolafoka
03-23-2013, 05:41
Още днес ще си запиша час. :Д Виж, човешките взаимоотношения са много сложно нещо ии почти никога не могат да се определят на 100 % какви точно са. ''Комбинациите'', за които говориш са много често срещани. А и аз пиша: '' Не чувствам нищо'', просто ме е страх да не сгреша. :)

granger
03-23-2013, 07:37
Ако имаш притеснения ,че всичко ще е същото - просто не го прави. Има го тоя момент, в който ти казва ,че ще се промени , 2-3 седмици всичко е окей, след това се започва пак старата песен. Естествено може да има и изключения,но масата си остават същичките.
Ако мислиш ,че всичко ще е същото и искаш да се самосъхраниш - бягай от него.

someone-like-you
03-23-2013, 07:43
Как ще си била силно влюбена,пък сега дори да те целува ще ти е неприятно.Не знам,не ми се връзва,според мен дори преди да започнете да се карате чувствата при теб не са били толкова силни,откъдето следва да ти кажа да не се събираш с него,щом нямаш чувства.Да си използван е най-гадно.

Magnolia13
03-23-2013, 09:00
Щом няма любов - остави го, с времето ще разбереш себе си :)

Amore-Mio*
03-24-2013, 11:49
Щом в момента нищо не те влече към него - не му давай шанс.
Ясно е, че насила хубост не става. Няма как насила да се накараш да се влюбиш в него, още повече, когато се вслушваш във вътрешни гласове + сърце + разум. И е възможно заради любовта хората да се променят, между другото.

FuCKkK13
03-24-2013, 12:20
Здравейте. Много съм объркана от известно време и ще ви помоля за съвет. Ходех с едно момче няколко месеца. Влюбих се силно. Той твърдеше същото и за кратко нещата уж станаха сериозни. Но не след дълго разочарованията започнаха, скандалите също. Карахме се сериозно няколко пъти, но дребните караници бяха ежедневие и в един момент аз се изморих. Скъсах с него, но той и до днес не спира да ми звъни, да ме причаква пред нас, отношението му в момента е перфектно, най-милият на света е в момента, но въпреки това от моя страна любов няма. Постоянно говори неща от сорта на : '' Ще те направя най-щастливата, само бъди с мен''. Освен, че не чувствам нищо, не вярвам и че човек може да се промени за толкова кратко, а просто в момента се опитва да си ме върне и после пак ще е същото. От друга страна, обаче си мисля, че такова момче няма да срещна, защото наистина прави и невъзможното. Чудя се дали липсата на чувства от моя страна е временна и дали всъщност силната тръпка е от толкова голямо значение ? Дали това, че ми е гадно само като тръгне да ме целува ще се промени?! Постоянно си повтарям как трябва да му дам шанс и как трябва да повярвам, че отново ще се влюбя, но един вътрешен глас ми повтаря, че не трябва да съм с него отново.
моля ? остави момчето да си намери свястно момиче ;)

Violenza
03-24-2013, 13:20
Дали това, че ми е гадно само като тръгне да ме целува ще се промени?!
По принцип бих казала, че не е невъзможно човек отново да се привърже към някого, макар и вече веднъж да е охладнял. Но при теб нещата са други, щом чак ти е "гадно" да те целува.
Не знам дори защо се чудиш при тези обстоятелства. Не му давай празни надежди на момчето.

marin4itu
03-24-2013, 17:46
Аз мисля, че ако не не правеше всички тези неща за тебе, щеше да имаш интерес. Но понеже момчето иска да е с теб и ти го показва, ти се правиш на интересна. В крайна сметка не знаеш какво искаш, а момчето тичка след теб.

Ospi
03-24-2013, 19:29
martin4itu ти го каза. След като се е показал толкова отчаян и че се нуждае от теб, интереса ти се е изпарил.

Paolafoka
03-24-2013, 21:08
Никога не съм харесвала лоши и недостъпни момчета и това че в момента тича е след мноого време, през което на мен ми е било гадно. Написала съм, че ми е гадно дори като тръгне да ме целува, защото се сещам как със същите тия устни всеки ден е говорел лъжа след лъжа, мисля, че на това се дължи сегашното ми отношение :) А и това че съм охладняла към някого не мисля, че ме прави несвястна, както някой написа.

Magnolia13
03-24-2013, 21:11
Няма ли любов-няма смисъл. Докато си губите времето един с друг може да си намери момиче, което ще си мечтае да го целува, а няма да и е гадно... и ти да срещнеш момче, в което да се влюбиш :)

Ospi
03-25-2013, 07:36
Неее, не става дума да си несвястна. Просто е така, нещо получиш ли го лесно ти губиш интереса към него. В случая ти се моли да го приемеш. Ето, сама казваш, че нямаш грам привличане към него.