PDA

View Full Version : Срам ме е да правя спонтанни неща с него ...



mads13
03-22-2013, 22:04
Здравейте! Преди повече от 10 месеца се влюбих в едно момче.. Нещата между нас се получиха и тръгнахме 3 месеца след запознаването ни.. Бяхме заедно за по - малко от 2 седмици.. Един месец по-късно решихме да си дадем втори шанс.. Събрахме се.. Този път за 2 месеца.. Първите няколко седмици всичко изглеждаше наред.. Виждахме се почти всеки ден, обръщахме си достатъчно внимание един на друг.. Но имаше много хора, които се месеха във връзката ни, а и той ме лъжеше и ме използваше, защото ми искаше много често пари.. Един ден на мен ми писна и му казах, че това трябва да е края.. Скарахме се и не си говорехме доста дълго време.. Той смени доста момичета.. Ноо преди 2 седмици поиска да се съберем.. Каза, че през цялото време, в което сме били разделени ме е харесвал, но го е било срам да си признае и не е знаел как ще го приема аз.. Чудех се много дали да му приема отново и реших да му дам последен шанс.. Помолих го да запазим връзката си в тайна поне 1вата седмица.. Той изпълни желанието ми.. Променен е.. В часовете има дисциплина.. От 2ки скочи на 4ворки.. Не ми иска пари.. Дори ми предлага да ме черпи.. Не сме карали нито веднъж.. Вече не е същото ревниво хлапе.. Не се сърди за свои си измишльотини.. Но проблема е там, че липсват прегръдките, целувките, държането за ръце и т.н. .. Да, прегръщане се за здрасти и се целуваме за чао.. Но нищо повече.. Докато втория път, винаги идваше и ме целуваше спонтанно.. ( той ми е дори първата целувка с език ) .. А сега само, когато вече ще се прибира ме целува набързо и тръгва.. Вече доста хора разбраха и не е тайна да правим всичко пред всички.. Някой приятелки твърдят, че той има истински чувства и го е срам да ми се вре и т.н. А мен ме е срам да го целуна ей така и примерно да му пусна език пред всички или пък да му се натискам.. не знам как ще го приеме, а и рядко оставаме сами..Какво да правя? Така, че да си обръщаме достатъчно внимание, като гаджета.. П.С. : имаме 1 година разлика. Благодаря на всички, предварително. :)

Magnolia13
03-22-2013, 22:12
Не се срамувай. Това е нещо много хубаво. Не вярвам много, че хората могат коренно да се променят, но явно липсата ти го е накарала да се замисли. Случва ти се нещо хубаво, запази хубавия момент и вместо да се чудиш и да се маеш го направи още по хубав. Приятно ти е да се целувате и да се прегръщате, дори това ти липсва, преди той е тръгвал, сега давай ти. Той ще се отпусне и пак ще е като преди. Поеми дълбоко въздух и хвани ръката му, докато сте седнали един до друг се гушни в него, целувай го и т.н. Това са хубави неща, не се срамувай :)

DENKAZ
03-22-2013, 23:18
Еми явно ти ще трябва да направиш тази стъпка. Престраши се.

psychopath
03-23-2013, 01:28
Прекарвайте повече време заедно, срам/страх глава затрива и престанете да се интересувате толкова от другите.

marilyn
03-23-2013, 16:53
Имаш гадже, а те е срам да го целуваш. Като пораснеш, тогава се занимавай с момченца.

Amore-Mio*
03-24-2013, 11:44
Няма от какво да те е срам.
И все пак, би трябвало да си била наясно с това, че да имаш връзка не е само да има редовно човек, с който да излизаш и да се забавляваш, но и да покажеш интимност.

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2013, 17:16
Хората преди мен ти казаха какво да правиш. Аз само искам да попитам - имал е много момичета след теб (така се изрази ти), но го е срам да ти каже, че има чувства? WTF?! Ти на тоя изобщо вярваш ли му? Ако приятелката ми мен не ме целува спонтанно (тоест когато има желание), ако не ме дЪржи за рЪка и не показва пред хората, че сме някакви, ще си помисля, че й е през оная работа за мен и много бЪрзо ще я сиктирдосам. Зарежи глупавите си приятелки, които в момента ти разправят колко сте сладки и как момченцето го е срам. Ще повЪрна! Пича сигурно изобщо не дава 5 пари за теб, ако се дЪржи както казваш. Или има друга, с която не го е срам да вЪрши всичко, което не прави с теб. Защо не го поразпиташ? Притисни го до стената!!

princess_sissi
03-24-2013, 17:57
Хората преди мен ти казаха какво да правиш. Аз само искам да попитам - имал е много момичета след теб (така се изрази ти), но го е срам да ти каже, че има чувства? WTF?! Ти на тоя изобщо вярваш ли му? Ако приятелката ми мен не ме целува спонтанно (тоест когато има желание), ако не ме дЪржи за рЪка и не показва пред хората, че сме някакви, ще си помисля, че й е през оная работа за мен и много бЪрзо ще я сиктирдосам. Зарежи глупавите си приятелки, които в момента ти разправят колко сте сладки и как момченцето го е срам. Ще повЪрна! Пича сигурно изобщо не дава 5 пари за теб, ако се дЪржи както казваш. Или има друга, с която не го е срам да вЪрши всичко, което не прави с теб. Защо не го поразпиташ? Притисни го до стената!!
колкото и да не ти се вярва той е прав.Не бива да му се предоверяваш!Най-добре го провери.Проверката е висша форма на доверие :D :D.Но сериозно,на твое място не бих му вярвала!