PDA

View Full Version : Случи се и не знам какво да правя... имам нужда от съвет .. :)



dragooooo
03-22-2013, 23:55
Здравейте, дълго време си мислех, че не мога да се влюбя, имах дълга и много тежка връзка. Но ето, че дойде ден и в който се влюбих. От 1 месец някъде един познат си хвана приятелка. Всичко беше супер, докъто преди два дена не се събрахме на купонче. Напихме се много всички, цяла вечер танцувахме и тн, в края на вечерта въпросната двойка се скара, момчето посегна на момичето, при което веднага се намесих и го спрях, след което си тръгнахме, като момчето се направи на идиот и просто се прибра. Аз едно момиче и въпросното, отидохме в къщата на момичето което беше в нас. Там домакинята си легна на едното легло, а на другото момичето което се скара с приятеля си и ме викна да легна до нея... аз легнах и тя мее гушна супер мило, лежахме си и както казах бяхме пийнали и започнах да я опипвам, при което тя не ме спря... заспахме така, без нищо повече, легнали заедно - гушнати.. от тогава всякаш се появиха някакви чуства, не знам но или така ми се иска, или наистина е така, но по самото и държание тя има нещо към мен, споделя ми, държи се мило с мен... прекалено от колкото с другите, не знам какво да правя, мисля че наистина се влюбих, но не знам какво да направя, не знам коя е правилната постъпка... мисля си, че ако оставя нещата така, и оставя да се сближим още повече, евентуално може да се получи нещо, но едновременно с това се наранявам много... защото не знам може ли да стани или не... те са от скоро заедно, изобщо не знам... много съм объркан....

Rebirthing
03-23-2013, 00:08
Ъъъ, колко време си прекарал с нея като цяло ?
Полегнали сте си на леглото пияни заляни и вече мислиш, че я обичаш, не ми звучи особено реалистично. Изясно си първо какво точно изпитваш.

dragooooo
03-23-2013, 00:27
Изяснил съм се.... пиян залян, не си лягаш с кого да е , пак трябва да има все някакво привличане... около 3-4 часа лежахме гушнати

psychopath
03-23-2013, 01:34
Ако ми обясниш защо "без нищо повече"... защото ми звучи крайно нелепо.
Иначе малко си въобразяваш глупости, ако аз се влюбвах във всяко момиче, което ме е гушкало, или съм спал до/с нея... не ми се мисли :D

Josefinne
03-23-2013, 05:11
Може пък и да стане нещо. Но това ще повлияе доста негативно на приятелството ти с нейното сегашно гадже. Ако си готов да го жертваш в името на опита - давай.
Да, малко вероятно звучи да се влюбиш в някой от едното гушкане, но явно между вас има някакво привличане, защото иначе тя не би те поканила да легнеш до нея, а и ти съответно - не би се вкарал в този размисъл, ако не беше така и от твоя страна.

d.anny..
03-23-2013, 05:33
Като цяло доста долна постъпка.. те скарани с приятеля й и ти се възползваш от това xD Постави се за секунди на мястото на него, няма да ти стане много приятно, нали?? Тя също прави курвенски номера.....но както и да е, най-добре се изяснете, тя с него, ти с нея, тя с теб. :)

r0073x
03-23-2013, 05:54
И от 1 вечер на гушкане + приказки може да се разбере, дали има химия между 2ма души (личен опит) :)
Ако наистина го има този фактор, пробвай си късмета, не губиш нищо. А щом този мухльо му минава през главата да я удря, значи не е мъж на място и не става за приятел (пак съдя от хора около мен). Съберете се някъде само двамата, прегърни я целуни я, поговорете си за онази вечер, която сте прекарали заедно и ще си проличи, какви са очакванията ѝ за теб ;)

granger
03-23-2013, 07:32
Били сте пияния най - вероятно. Тя е била разстроена , видяла е вероятно ,че ти не стоиш съвсем безразличен и като за награда ти е позволила да се гушкате...на мен така ми прозвуча. Все пак ти си " китюка на оръфания кон ", който я е предпазил от другия глупендер,който е опитал да я удари.
Има я и вероятността просто да е имала нужда от близост в тоя определен момент, ама тва не е фактор , че тя би имала нещо към теб.
Не си прави излишни илюзии, просто си привлечен, стой малко настрана и гледай да не и натякваш случката,ако и тя очевидно те отбягва.
Не се надявай на нищо. Има много принципи,по които могат да се развият нещата и най-вероятни ми се струват:
1 Тя му прощава за тъпата постъпка и си се събират. ТИ си аут.
2 Разделят се след време, но тя не иска нищо от теб,защото е било мимолетно - ти си аут.

dragooooo
03-23-2013, 11:19
Така като ви слушам... не знам. Виждам, че се държи по различно с мен... мисля да оставя да се сближим още повече, и ще се надявам, че тогава по-ясно ще си проличи, ако има нещо към мен :)

xXxPETYAxXx
03-23-2013, 13:09
Абе, ти стой още малко и наблюдавай само, и ще затънеш в приятелската зона.

dragooooo
03-23-2013, 13:49
Абе, ти стой още малко и наблюдавай само, и ще затънеш в приятелската зона.
а, какво да направя?

Tsukuda_Hiroshi
03-23-2013, 14:31
Аз бих направил така: ще седна насаме с нея, ще поговорим, ще й обясня, че я харесвам наистина много, но сЪм обЪркан поради факта, че не знам дали тя ме харесва и какви са й отношенията с другото момче. Ще й обясня сЪщо така, че не искам да попадам в графата "само приятел" и че наистина дЪржа на нея и искам врЪзка, а не ми е само бройка.
Ако момичето си пада по онзи другия и го обича, сорка за теб. Ако не - значи не виждам причина да не трЪгнете. И все пак - поговорете. Пили сте, пили, обаче както се казва: от дете и от пиян, можеш да чуеш истина само... Така че, ако не е била трупясана, не мисля, че поведението й може да се оправдае с "Бях пияна".