PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ!МНОГО ИСКАМ ДА НАПЪЛНЕЯ!!!



KuTaPa
03-23-2013, 05:32
От малка съм все слаба.То беше от неядене и нерви... Ам сега порастнах..разкарах се от проблемите, уж не се ядосвам толкова много и пак не мога да мръдна и килце. на 21 съм, 42 кг, 160см.

Искам да имам извивки, да има какво да се пипне.Много си харесвам дупето, защото е леко изхвръкнало ^^ всмис дънките и поличките поне ми стоят добре.Но като се погледна в огледалото и съм мн skinny.Преди време си казах, че ще ям само от Макдоналдс, та нали гледам американците надебеляват от него :D ...ядох, ядох и най - много 1 кило да съм качила, което май само на дупето ми отиде, после и то изчезна. Мда и това е проблемно, защото каквото ям май Само на дупето, САМО ТАМ :@
Не знам вече какво да правя искам да имам и нещо по ръчичките, и като ме прегръщат да не се усещат само кокаляци.

Ако може да ми дадете някакви съвети или примерно мениу(не мога да намеря буквата на клавиатурата...) Ще се радвам :]

Ivaaaaa
03-23-2013, 08:08
и аз искам да надебелея ;ххх ама не става
и аз съм 42кг в момента обаче на 17, ям ама съм си все такава, може би да е от стреса и напрежението всеки ден, доста ми е натоварено, нз нз

FuckingFreak
03-23-2013, 11:06
Не яж боклуци, яж си хубава храна. Всеки ден по поне 2 шепи ядки (ама не бирени фъстъци) или кофичка заквасена сметана и гъза ти отново ще порасне :Д

ForzaFelipe
03-23-2013, 11:19
Леле,момиче което иска да напълнее,рядко се чува подобно нещо :D
Не яж глупости,не знам защо хората мислят че като ядеш глупости ще напълнееш.Няма да се получи ако искаш да качиш нарочно.Яж повече месо,ориз,картофи,овес и тем подобни,все пак ако ще качваш,гледай да е здравословно все пак :)

Fluffu
03-23-2013, 12:11
хаха и аз съм с вашия проблем само че съм малко по добре от вас :D 45-6 кг :D пробвала съм и съм успявала да кача до 5 кг за 2-3-4мес не съм сиг точно колко беше времето,но успях..за жалост после пак ги свалих и сега пак се опитвам.Забелязах през онова време че от често хранене поне 4-5 пъти на ден идва ефектът и не говоря за ядене на глупости и макдонълдц, а за съвсем нормална храна.Не знам за вас но аз в момента ям по 2-3 пъти и то все по малко,пропускам много често или закуските или обядите и то заради това не успявам да си изпълня целта...

tonssy
03-23-2013, 12:31
Леле,момиче което иска да напълнее,рядко се чува подобно нещо :D


Абе, не е толкова рядко :д

strawberry88
03-23-2013, 12:34
Започни да тренираш нещо?Също така яж качествена храна, а не боклуци.

anonymous708973
03-23-2013, 13:13
Тренирай, от тренирането не е задължително да отслабнеш, ако това си мислиш.
Хапвай повечко сирена - кашкавал, чедър, някви френски - те са супервкусни и доста мазнички; хапвай смело сметана, ядки, филийки с мед/конфитюр.

anonimniq93
03-23-2013, 14:07
На ден по половин бурканче фъстъчено масло,3-4 пакетчета бадеми,индийско кашу,лешници и 1 голям дюнер...всичко това освен сегашното ти хранене.Първоначално ще ти е тежко,нно се свиква,но трябва и да спортуваш за да може тялото ти да не е отпуснато и мазнините да са разпределени равномерно.

FuckingFreak
03-23-2013, 14:12
^ Да, и после какво ще го прави с разширения стомах, като не ще да качва вече и иска да се възвърне към първоначалния си начин на хранене? Айде малко се съобразявайте преди да раздавате наляво и надясно интелигентните си съвети... Това, което си изброил е над 3000 ккал, а какво ли остава и когато е събрано с другата храна !?

DownloadVirus
03-23-2013, 14:13
Една програма за цялото тяло във фитнес да я въртиш 3 пъти седмично най добре ще ти се отрази и задължително да вдигнеш малко храната.
Ако тоя дето те прегръща мисли само за 'кокаляците' ти по-добре не се хващай с него.

marble
03-23-2013, 14:37
Да се нанесеш в МакДоналдс не е начина да качиш някое друго кило.
Аз пък искам да те посъветвам да започнеш да се харесваш каквато си по-напред.
Може просто да имаш бърз метаболизъм, който усвоява всякакви храни за отрицателно време.

seki den
03-30-2013, 16:41
Пробвай със спорт + бирена мая.И двете увеличават апетита особено ако се запишеш на плуване, хем ще имаш и хубаво тяло.Знам от личен опит,след плуване бях гладна като вълк и изпразвах хладилника :D

Miss.Miranda.Kerr
03-31-2013, 10:21
Пробвай със спорт + бирена мая.И двете увеличават апетита особено ако се запишеш на плуване, хем ще имаш и хубаво тяло.Знам от личен опит,след плуване бях гладна като вълк и изпразвах хладилника :D
+1
И аз съм същата :D :D

kitty02
03-31-2013, 11:15
Хах, недей. После ще искаш да отслабваш. :Д

FuckingFreak
03-31-2013, 13:00
^ О да, ама си запази яките съвети. Особено когато е грозно слабо или имаш здравословни проблеми, НЕ трябва да се качват килограми, в никакъв случай. После абсурд да се харесаш и ще искаш да сваляш. Бе вие болни ли сте?! Ако вие имате комплекси заради излишни килограми, не значи, че всеки трябва да има, loool.

arsenalllbaby
03-31-2013, 13:05
Отиваш на фитнес, говориш с инструктор, той ти изготвя меню и тренировъчен режим.